Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een opengewerkte bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met slinger en sleutel.
Een opengewerkte bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met slinger en sleutel.
Een opengewerkte bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met slinger en sleutel.
Een opengewerkte bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met slinger en sleutel.

Een opengewerkte bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met slinger en sleutel.

Pendule ajourée en bronze de style éclectique. Avec balancier et clé.
Dim. h: 35 cm
SKU: 1512200593.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #593
Estimate: € 100 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #319
    Jacques Boonen
    Period: 1911-1968

    “Oogst”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    Moisson . Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 19 x 31 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #549
    Vera Paraughia

    “Romaans kerkje in zuiders landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Église romane dans paysage méridional . Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 44 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #2
    Romain Malfliet

    “Kathedraal - markt”. Gravure. Gesigneerd, getiteld en genummerd 88/150 buiten de plaat.

    Cathédrale - Marché . Gravure. Signée, titrée et numérotée 88/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 20 x 13 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #347

    Een lot van zeven verschillende appliques met glazen kapjes.

    Un lot de sept appliques en verre différentes.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #598
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Christus Heilig Hart”. Een gebeeldhouwd albasten buste. gesigneerd.

    Sacré-Cœur du Christ . Un buste en albâtre sculpté. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #491

    Een lot van drie verschillende Chinese vazen, waarbij twee van porselein en één van Nankin-aardewerk. Allen onderaan gemerkt. De laatste met gat in de bodem.

    Un lot de trois vases chinois différents, deux en porcelaine et un en faïence de Nankin. Tous marqués en bas. Le dernier avec un trou dans le fond.
    No longer available
    Dim. h: 34 - 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2001.

    Composition abstraite . Huile sur toile. Signée et datée 2001.
    No longer available
    Dim. 91 x 91 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #454
    Moriya Shotei
    Period: 1890 - 1972

    “De regenbui”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    ”L’averse de pluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.
    No longer available
    Dim. 37 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #698

    Twee verschillende grote glazen drageoirs.

    Deux grands drageoirs en verre différents.
    No longer available
    Dim. h: 43 & 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #322

    Een lot plaasteren wandversieringen, bestaande uit een reliëf met musicerend engeltje, een wijwatervat met Heilig Hart en twee wandconsoletjes met karikaturen.

    Un lot de décorations murales en plâtre, consistant en un relief avec un ange musicien, un récipient d'eau bénite avec le Sacré-Cœur et deux consoles murales avec des caricatures.
    No longer available
    Dim. h: 23, 36 & 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #477

    Een paar Chinees porseleinen dekselpotjes met meerkleurige decors en het deksel getooid met een perzik.

    Une paire de bocaux en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores et le couvercle surmonté d'une pêche.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #464
    Silva

    “Personages”. Een kunstwerk, olieverf op acht stukken canvas. Gesigneerd.

    Personnages . Oeuvre d'art, huile sur huit toiles. Signé.
    No longer available
    Dim. 64 x 89 cm
    Estimate: € 100 / 160
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More