#345Drie verschillende 18 karaats wit en geel gouden sluitingen en één 14 karaats geel gouden pen.
Trois différentes fermoirs en or blanc et jaune 18 carats et une épingle en or jaune 14 carats.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 50 / 80 -
#589“Abstract”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: ‘Stall’.
#3Een lot oude kerstballen, vogels, lampions en pieken.
#112R. Vermeylen“In de bossen te Westmalle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Dans les bois de Westmalle . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#64Lode Gevaert“Herfstdreef”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Drève en automne. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#379“Compositie met cirkels”. Minimalistisch kunstwerk op board.
“Composition avec cercles”. Objet d’art minimaliste sur carton.No longer availableDim. 99 x 69 cmEstimate: € 200 / 220 -
Théière en porcelaine de Chine à décor multicolore de pots de fleurs. Cachet en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#619“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paysage . Huile sur toile. Signé illisible.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
Un pendentif en argent en forme de tête sertie d'une perle.No longer availableDim. 8,5 x 8 cm 60,40 gEstimate: € 100 / 150