Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een opengewerkte bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met slinger en sleutel.
Een opengewerkte bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met slinger en sleutel.
Een opengewerkte bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met slinger en sleutel.
Een opengewerkte bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met slinger en sleutel.

Een opengewerkte bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met slinger en sleutel.

Pendule ajourée en bronze de style éclectique. Avec balancier et clé.
Dim. h: 35 cm
SKU: 1512200593.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #593
Estimate: € 100 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #667

    “Waterdraagster” & “Herdertje met panfluit”. Twee beeldjes van Spaans porselein. Niet gemerkt.

    Water Carrier & Shepherd with Pan Flute . Deux figurines en porcelaine espagnole. Non marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #293
    Goebel, Germany

    “Mother’s helper”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 133.

    Mother's helper . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 133.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #451

    Drie beeldjes: “de apenkoning” en “Li Tigu” in speksteen en een groene stenen snuffbottle.

    Trois statuettes: Le Roi Singe et Li Tigu en stéatite et un flacon à priser en pierre verte.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #460

    Een paar stenen tempelleeuwen.

    Une paire de lions du temple en pierre.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #430

    Een antieke gietijzeren jardinière.

    Une ancienne jardinière en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm Ø: 45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #488
    Johan Lewi
    Period: °1957

    Drie beelden. Keramiek. Niet gesigneerd.

    Trois statues. Céramique. Non signé.
    No longer available
    Dim. H. 43 & 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #229

    “Zuiders stadszicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Vue sur une ville méditerranéenne”. Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 46,5 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #446

    Een handgeknoopt wollen tapijt met bloemendecor.

    Un tapis en laine noué à la main avec un décor floral.
    No longer available
    Dim. 300 x 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #201

    “Gottesdienstliche Ceremonien, oder H. Kirchen-Gebrauche und Religions-Pflichten der Christen. In schönen Kupfer-Tafeln, nach des berühmten Picards Erfindung vorgestellt durch David Herrliberger”. In-Folio, 7 delen in één lederen band. Daniel Echelstein, Basel 1746. Mooie staat, talrijke gravures. Slijtage aan rug, deels gebroken.

    “Gottesdienstliche Ceremonien, oder H. Kirchen-Gebrauche und Religions-Pflichten der Christen. In schönen Kupfer-Tafeln, nach des berühmten Picards Erfindung vorgestellt durch David Herrliberger”. In-Folio, 7 parties dans un volume en cuir brun. Daniel Echelstein, Basel 1746. Bel état, nombreuses gravures. Usures au dos, partiellemet cassé.
    No longer available
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #214

    Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.

    Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.
    No longer available
    Dim. 165 x 85 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #387
    Nao & Casades

    Een misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Het tweede gemerkt onderaan.

    Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #271

    Een lot verzamelde werken van Jules Verne, uitgegeven bij Michel de l’Ormeraie te Parijs, omstreeks 1977. 26 delen, Franstalig.

    Un grand nombre d'oeuvres collectées de Jules Verne, éditées par Michel de l'Ormeraie à Paris, vers 1977. 26 volumes, français.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More