Other lots in this auction
-
#517Een paar antieke Aziatiasche houten voorouderbeelden met wenscompartiment in de rug. Sporen van polychromie.
Une paire de statues d'ancêtres asiatiques antiques en bois avec compartiment à souhaits à l'arrière. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#481Drie Chinese bronzen vazen, twee vormen een paar met een landschapsdecor (onderaan gemerkt), de derde naar XVde eeuws voorbeeld versierd met symbolen.
Trois vases en bronze chinois, deux forment une paire avec un décor de paysage (marqué en dessous), le troisième d’après l'exemple du XVème siècle décoré de symboles.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#273Swarovski“Clown”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 1999. Met sokkeltje.
Clown . Edition spéciale. Dans la boîte d'origine. Edition limitée 1999. Avec support.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#681Royal SchwabapEen driedelig kaststel van porselein, versierd met meerkleurig decor van koppels tussen bloemen. Onderaan gemerkt.
Garniture en porcelaine en trois parties, décorée d'un décor multicolore de couples parmi les fleurs. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#65Een lang halssnoer met zoetwaterparels.
Un long collier de perles d'eau douce.No longer availableDim. +/- 125 cmEstimate: € 140 / 180 -
#497Ernest ChiwaridzoEen personage van gebeeldhouwd serpentijnsteen. Shona Zimbabwe, gesigneerd en gedateerd.
Un personnage en pierre serpentine sculptée. Shona Zimbabwe, signé et daté.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#135Een 18 karaats geel gouden halssnoer.
Chaîne à maillons en or jaune 18 K.No longer availableDim. 13,46 gEstimate: € 400 / 500 -
#306Een eikenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl.
Un fauteuil en chêne de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#203Een messingen luchter met een geslepen en gesatineerde glazen centrale coupe en met drie bloemvormige kapjes.
Lustre en laiton aux abat-jour en forme de fleurs et coupe centrale en verre taillé et satiné.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#684“Vlakkencompositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening achteraan “Crippa 70”.
Composition de surface . Huile sur toile. Signature d'ours au dos Crippa 70 .No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#213Een vierdelig koffie- en theestel van wit porselein, waarbij de schenkkannen met afneembare verzilverde warmhouders. Deksel van de koffiekan manco. Afwijkende modellen.
Un service à café et à thé en quatre parties en porcelaine blanche, avec les pichets avec réchauds amovibles en métal argenté. Le couvercle de la cafetière est manquant. Différents modèles.No longer availableDim. h: 7 - 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#620Een regulateur met gedraaide en gesculpteerde versieringen. De gedreven messingen slinger versierd met de beeltenis van een kat.
Un régulateur aux décorations tournées et sculptées. Le balancier en laiton ciselé décoré à l'image d'un chat.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 50 / 75




