Other lots in this auction
-
#156Een notenhouten eetkamer in Lodewijk XVI-inspiratie, bestaande uit twee buffetten met marmeren blad, waarbij één met opzet, een tafel met marmeren blad en zes bijpassende stoelen. Afm: Buffet: 104 x 126 x 57 cm; Hoog buffet: 212 x 126 x 57 cm; tafel: 120 x 90 cm.
Une salle à manger en noyer d'inspiration Louis XVI composée de deux buffets en marbre, un à deux corps, d'une table en marbre et de six chaises assorties. Dimensions: Buffet: 104 x 126 x 57 cm Buffet haut: 212 x 126 x 57 cm, table: 120 x 90 cm.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#27Vijf verschillende borden van Delfts aardewerk met blauw op witte decors. XVIIe; XVIIIe & XIXe eeuw. Diverse restauraties.
Cinq assiettes différentes en faïence de Delft à décors bleu sur blanc. XVIIème, XVIIIème & XIXème siècle. Restaurations diverses.No longer availableDim. Ø: 22 - 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#301Serie van zes gekleurde waterglazen van geslepen kristal met een vergulde fries.
Série de six verres à eau en cristal taillé de couleur avec une frise plaquée or.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#255Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met pareltjes.
Une broche en or blanc et jaune 18 carats sertie de perles.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 150 / 200 -
#222Een grijsgepatineerde houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.
Un miroir en bois patiné gris de style Louis XV, décoré d'un profil de femme en relief.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 150 / 160 -
#212Modern tegeltableau gemerkt O.B.K.
Panneau de carreaux modernes marqué O.B.K.No longer availableDim. 84 x 120 cmEstimate: € 50 / 80 -
#283Swarovski“Columbine”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 2000. Met sokkeltje.
Columbine . Édition spéciale. Dans la boîte d'origine. Édition limitée à 2000. Avec support.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#464Silva“Personages”. Een kunstwerk, olieverf op acht stukken canvas. Gesigneerd.
Personnages . Oeuvre d'art, huile sur huit toiles. Signé.No longer availableDim. 64 x 89 cmEstimate: € 100 / 160 -
#137Een paar bronzen plaquettes met art nouveau-voorstelling naar voorbeeld van Alphonse Mucha.
Une paire de plaques en bronze avec des scènes Art Nouveau d'après l'exemple d'Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23 x 9 cmEstimate: € 160 / 180 -
#565Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100 / 150 -
#511Tien diverse porseleinen borden met famille rose decors. Chinees werk.
Dix assiettes en porcelaine aux décors famille rose. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#78Elly de JongPeriod: °1960“Peinzend”. Een zittend meisje van gebeeldhouwd en gepolijst steen.
Pensive . Une fille assise en pierre sculptée et polie.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 500 / 800




