#559Luc VerbistPeriod: °1955
“La méthode de bar”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
#487
Vier diverse Chinese potjes van aardewerk en porselein. Messingen monturen.
#598Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
Sacré-Cœur du Christ . Un buste en albâtre sculpté. Signé.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80/120 -
#334
#249
“Antwerpse stapelhuizen”. Houtskool op papier. Belgische school, jaren twintig.
#332
#682Louis ArtanPeriod: 1837 - 1890
Marine . Huile sur toile. Signé. Léger dommage. A rafraîchir.No longer availableDim. 36 x 47 cmEstimate: € 120/180 -
#94Jules De CortPeriod: 1918-1999
“Bloemen in een vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleurs dans un vase . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#11
Een oud hondje met automaat. Made in Japan. Slijtage.
#47
Een lot Europees aardewerk, bestaande uit een paar kleine bordjes, een scheerbekken, een diepe schaal, een diep bord en een bordje met Franse lelie. Grotendeels XIXe eeuw. Verscheidene randschilfers.
Un lot de poterie européenne, composée de quelques petites assiettes, un bassin à raser, un bol profond, une assiette creuse et une assiette à lys français. En grande partie du XIXème siècle. Plusieurs éclats.No longer availableDim. Ø: 16 - 25 cmEstimate: € 60/100 -
#688
#144Mosin Nagant
Russische geweer 1944. W.O. II. Onklaar gemaakt.
Fusil russe 1944. Seconde Guerre mondiale. Désactivé.No longer availableDim. L. 103 cmEstimate: € 40/60