Similar lots by type
-
#757Twee hoge sierkruiken van Belgisch aardewerk, versierd met een reliëfdecor van een molenlandschap. We voegen er een gelijksoortig vaasje met twee oren aan toe.
Deux cruches hautes en faïence Belge, décor en relief représentant un paysage de moulins. Nous ajoutons un petit vase semblable avec deux poignées.No longer availableDim. h: 51 & 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#49Een kruik en een bord van meerkleurig aardewerk van Gouda.
Une cruche et une assiette en faïence de Gouda.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#777Een apothekerspot op voet van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van een koppel bij een appelboom. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un pot à pharmacie sur pied en faïence polychrome, décor d’un couple près d’un pommier. Marque à la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 25 / 30 -
#22Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit een schoteltje met twaalf kleine bordjes met bloemendecor en een kopje met dienblaadje van Royal Minton, een meerkleurig porseleinen drageoir, een vaas en twee hoornvaasjes van Brussels porselein, een kandelaar van Duits porselein en een kopje met onderbordje van Beiers porselein.
Un lot de porcelaine et de faïence, comprenant douze petites assiettes avec décor fleuri et une tasse avec petit plateau Royal Minton, un drageoir en porcelaine polychrome, un vase et deux vases à corne en porcelaine Bruxelloise, un chandelier en porcelaine Allemande, et une tasse avec soucoupe en porcelaine de Bavière.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#761Een lot van twee balustervaasjes en een ronde vaas van Satsuma-aardewerk. Een haarscheur.
Deux vases balustres et un vase rond en faïence de Satsuma. Un cheveu.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#171Een kaststel van blauw en wit Delfts aardewerk, bestaande uit twee kalebasvazen en een dekselvaas, getooid met een zittende leeuw met bal.
Une garniture de cabinet en faïence de Delft blanche et bleue, comprenant deux vases gourdes et un vase à couvercle, le tout décoré de lions jouant avec une balle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#458Een lot bestaande uit twee wierookbanders (waarvan één zonder deksel) en een balustervaas van meerkleurig Satsuma-aardewerk. We voegen er Japanse twee schaaltjes en dienblaadjes van zwartgelakt hout aan toe.
Lot comprenant deux encensoirs (dont un sans couvercle) et un base balustre en faïence de Satsuma polychrome. Nous ajoutons deux petits plats japonais et des petits présentoirs en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#493Een partij van veertien borden, bestaande uit twee Doornikse met een ‘decor à la mouche’, acht borden van Boch, waarvan vijf met een ‘Grand Bouquet” decor, twee met een chinees decor en één met decor ‘Ronda’, een Chinees bord, een Imari bord en twee borden van Regout.
Un lot de quatorze assiettes, dont deux assiettes de Tournai à ‘décor à la mouche’, huit assiettes Boch dont cinq au décor ‘grand Bouquet’, deux assiettes avec un décor chinois et une assiette à décor ‘Ronda’, une assiette chinoise, une assiette Imari et deux assiettes de Regout.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#621Een paar vleermuizen van groengeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Paire de chauve-souris en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 200 / 220 -
#93Een geit van meerkleurig aardewerk. Delft, XIXe eeuw.
Une chèvre en faïence polychrome. Delft, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#401Een paar Staffordshire hondjes van meerkleurig aardewerk.
Deux chiens Staffordshire en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#32Een likeurvaatje van meerkleurig Belgisch aardewerk met vijf borreltjes en op een dienblad.
Un ensemble de poterie belge comprenant un plateau, cinq godets et tonnelet à liqueur.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#571Een vaas van Nankingaardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence Nankin, décor de guerriers. Marque à la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#161Billes“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje afgebroken en beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière a subie quelques dégâts.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#301Een vaasje van Vlaams aardewerk met opschrift ‘Vlaamsche zeden, Vlaamsche kunst’. Gemonogrammeerd ‘MPT’.
Un vase en faïence Flamande avec inscription ‘Vlaamsche zeden, Vlaamsche kunst’. Monogramme ‘MPT’.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#128Twee aardewerken T’ang kandelaars. De ene blauw en de andere geel en groen geglazuurd.
Deux bougeoirs T’ang en grès. L’un bleu, l’autre vert et jaune.No longer availableDim. h: 13,5 & 17,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#675Een balustervaas van Nankingaardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un vase balustre en faïence Nanking. Marque à la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#550Een lampetstel en een gedeeltelijk lampetstel van aardewerk met een bloemendecor.
Garniture de lavabo en faïence à décor de fleurs. Nous ajoutons une deuxième incomplète.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#9Een siervaasje van rood en verguld porselein en brons, gemonteerd als lamp.
Un petit vase en porcelaine rouge et dorure, montée en lampe.No longer availableDim. h; 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#317Een lot van vijf aardewerken tegels met blauw en witte decors, waarbij drie XXe eeuwse van Makkum en in kader en twee XIXe eeuwse van Delft.
Un lot de cinq carrelages en faïence blanche et bleue dont trois de Makkum encadrées et deux du XIXième siècle de Delft.No longer availableDim. 12,5 x 12,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#281Een reeks van 48 jeneverflesjes van blauw en wit aardewerk in de vorm van Amsterdamse huisjes. Uitgave van Bols en KLM.
Suite de 48 flacons miniatures à genièvre en faïence bleue et blance représentant des vieux maisons d’Amsterdam. Edition de Bols et KLM.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#452Een waterschaaltje van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met dieren en personages. Spaans werk.
Une coupelle à eau en faïence polychrome, décor de personnages et animaux. Oeuvre espagnole.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 55 / 65 -
#561Een balustervaas van Nankingaardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un vase balustre en faïence Nanking. Marque à la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#88Twee verschillende kannetjes en een bord van Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Deux petites verseuses différentes et une assiette en faïence Gouda. Marque à la base.No longer availableDim. h: 16 & 19 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#230Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en met roze saffieren en een centrale roze kwarts van ± 34 ct.
Bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs roses et une quartz rose centrale de ± 34 ct.No longer availableDim. 17,20 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#776Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.
Une table de nuit en style régence avec un tiroir.No longer availableDim. 72 cmEstimate: € 30 / 40 -
#165Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,28 gEstimate: € 650 / 750 -
#263Een paar aardewerken siervazen met sang-de-boeufglazuur met zilvergepatineerde messingen voet en deksel, getooid met een vlam.
Deux vases en faïence sang-de-boeuf et pieds en laiton.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#639Een samengesteld eikenhouten hoekmeubel met bovenaan een sobere paneeldeur, onderaan een gesculpteerde en gemoulureerde paneeldeur.
Un meuble en coin en deux parties, avec portes à moulures.No longer availableDim. 197 x 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#582Sandra Jayat“Compositie met figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition avec figures”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x37 cmEstimate: € 220 / 240 -
#235Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een topaas van ± 15 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’une topaze de ± 15 ct.No longer availableDim. 13,71 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#721Twee verschillende olielampen met groen glazen reservoir, waarvan één op onyxen voet en een versierd met een bronzen meisje.
Deux lampes à huile aux réservoirs en verre vert, l’une sur colonnette en onyx, l’autre portée par une fillette en bronze.No longer availableDim. h: 41 & 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#496Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine.No longer availableDim. 260 x 165 cmEstimate: € 60 / 80 -
#92Leon Wuest“Zicht op een kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur le canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#688Een karaf met zes glazen van geslepen kristal in verscheidene kleuren. Op presentatiespiegel.
Une carafe et six verres en cristal taillé en divers couleurs. Sur présentoir miroir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#104H. Van de L...“Hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chiot”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 51 cmEstimate: € 100 / 150

