Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een opgezet eekhoorntje op een tak.

Een opgezet eekhoorntje op een tak.

Un écureuil empaillé sur une branche.
Dim. h: 27 cm
SKU: 2708190771.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #771
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #99
    Emile Bulcke
    Period: 1875-1963

    “Bloemenvaas met asters.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vase à fleurs et asters”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 69 x 79 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #613

    Een gefineerde commode in transitionstijl met vier laden en een marmeren blad en met inlegwerk op de stijlen.

    Commode en bois de placage de style transition ouvrant à quatre tiroirs et à tablette en marbre. Montants incrustés.
    No longer available
    Dim. 103 x 75 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #890

    Een lot eikenhouten meubeltjes, bestaande uit een gedraaid handdoekenrekje, een plantenstaander en een bedtafel.

    Un lot de petits meubles en chêne, comprenant une étagère à serviettes, un porte-plantes et une table de lit.
    No longer available
    Dim. h: 30, 78 & 98 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #864

    Een oude lederen reistas.

    Un ancien sac de voyage en cuir.
    No longer available
    Dim. 36 x 65 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #407

    Een eikenhouten schrijf-/klasseermeubeltje. Linker deurtje vervangen.

    Un petit meuble d’écriture/classement en chêne. La porte de gauche à été remplacée.
    No longer available
    Dim. 35 x 40 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #286

    Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden onderaan en twee deuren in het opzet. XIXe eeuw.

    Un buffet à deux corps en chêne à deux portes sous deux tiroirs et deux portes sur la partie supérieure. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 260 x 126 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #129
    M. Van den Bempt

    “Visser in een bosrijke omgeving”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Pêcheur dans un environnement boisé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 42 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #394
    Henri Leys
    Period: 1815 - 1969

    “Bedrijvigheid in de straat”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Rue animée”. Eau-forte. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #13

    Een terrine en een schotel van meerkleurig Frans aardewerk.

    Une terrine et un plat en faïence française polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm; Ø: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #90

    Een kruis van koraal met 18 karaats geel goud hanger en bolletjes en een klein grijs pareltje.

    Une croix en corail à pendentif en or jaune 18 ct, perles et petites boules.
    No longer available
    Dim. 7,96 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #636

    Een roodgelakt buffetkastje met twee laden en twee deuren, versierd met Chinese decors.

    Un petit buffet laqué rouge à deux tiroirs et deux portes, décoration de scènes chinoises.
    No longer available
    Dim. 95 x 110 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #780

    Een notenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl.

    Un fauteuil en noyer style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More