Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een opgezette alligator.
Een opgezette alligator.

Een opgezette alligator.

Un alligator empaillé.
Dim. l: 145 cm
SKU: 2310180193.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #193
Estimate: € 320 / 360
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #611

    Een zittende Birmaanse Boeddha van goudgepatineerd hout.

    Un Bouddha assis du Birman en bois patine dorée.
    No longer available
    Dim. h: 118 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #371

    Vijf oude bolvormige glazen kappen.

    Cinq abat-jour sphériques en verre gravé anciens.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm Ø (opening): 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #49
    Robert Quintyn
    Period: °1916

    Een paar houtskoolstudies met personages. Beide gesigneerd.

    Une paire d’études au fusain. Signées.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 18,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #35

    Een lange halssnoer van tijgeroog met vergulde tussenstukken en slot.

    Un long collier en oeil de tigre, à fermoir et entre-pièces en argent.
    No longer available
    Dim. l: 43 cm180
    Estimate: € 160 / 200
  • #185

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,42 ct.

    Une bague en or blanc de 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,42 ct.
    No longer available
    Dim. 3,11 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #584

    “Zonsondergang”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Rigazzi.

    ”Coucher de soleil”. Huile sur toile. Porte la signature: Rigazzi.
    No longer available
    Dim. 62 x 132 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #282
    P.L. Mastraeten

    “Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.

    ”Paysage fluvial et vaches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1827.
    No longer available
    Dim. 25 x 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #46

    Een dagobertstoel van gebeeldhouwd eikenhout met een schild in de rug en met een lederen zit. Op wieltjes.

    Chaise dagobert en chêne sculpté, avec un blason dans le dos et une assise en cuir. Sur roulettes.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #495

    Lot obligaties.

    Un lot d’obligations.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #600

    Een grote bronzen voorstelling van Boeddha.

    Une grande représentation de Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #507

    Twee Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes. Congo, eerste helft XXste eeuw.

    Deux bustes de femmes africaines en ivoire sculpté sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #131

    Zilveren handtasje met emaillen rand.

    Un petit sac à main en argent au rebord en émail.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More