Other lots in this auction
-
#419“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#591“Man en vrouw”. Een groep van zwartgepatineerd brons in art decostijl naar een werk van Boris Lovet-Lorski.
”Homme et femme”. Une statue en bronze à patine noir style Art Déco, d’après une oeuvre par Boris Lovet-Lorski.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#46Een dagobertstoel van gebeeldhouwd eikenhout met een schild in de rug en met een lederen zit. Op wieltjes.
Chaise dagobert en chêne sculpté, avec un blason dans le dos et une assise en cuir. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#169Antoinette Le BretonPeriod: 1888-1954“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstellingen.
“Vaches dans le Pré”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.No longer availableDim. 60 x 93 cmEstimate: € 200 / 240 -
#290Ecuador GuayasaminEen halssnoer bezet met een schelp en een halssnoer van beige jade met bijpassende oorbellen. En twee halssnoeren bezet met verschillende half edelstenen, één ervan met bijpassende oorbellen en armband.
Collier serti d’une coquille et un collier en jade beige aux boucles d’oreilles assorties. Et deux colliers sertis de pierres fines dont un aux boucles d’oreilles et bracelet assortis.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#633Porseleinen schotel en bowl van porselein met Imari decor.
Un plat et un bol en porcelaine , décor Imari.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#492J. SteerlinckEen architecturaal plan van de kapel ‘Régence de Wilrijk’. Periode Empire. In kader uit de tijd.
Un plan d’architecte de la chapelle ‘Régence de Wilrijk’. période Empire. Avec encadrement d’époque.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#566HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 300 x 202 cmEstimate: € 180 / 240 -
#100Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 9,92 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#713Twee oude bajonetten, waarbij één uit de Eerste en één uit de Tweede Wereldoorlog.
Deux anciennes baïonnettes, dont une de la Première Guerre Mondiale et une de la deuxième Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 50 & 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#585Een liggende panter van wit crackleware. Tijdperk art deco.
Panthère couché en faïence craquelée blanche. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 30 / 40 -
#667Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80 / 120


