Other lots in this auction
-
#382Een reeks van acht kristallen glazen met een geslepen en verguld decor. Murano.
Suite de huit verres en cristal taillé et doré. Murano.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#430Een messingen olielamp.
Une lampe à huile en laiton.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 30 / 35 -
#591“Man en vrouw”. Een groep van zwartgepatineerd brons in art decostijl naar een werk van Boris Lovet-Lorski.
”Homme et femme”. Une statue en bronze à patine noir style Art Déco, d’après une oeuvre par Boris Lovet-Lorski.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#137“Appolon”. Een schouwpendule van zamak en arduin, getooid met een beeld naar Bruchon. Met slinger, maar zonder sleutel.
”Apollon”. Une pendule de cheminée en régule et pierre de taille et décorée avec une statue d’après Bruchon. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100 / 160 -
#250Een 18 karaats roze schakelring bezet met een centrale diamant van ± 1,30 ct. en 10 kleine diamantjes.
Une bague à maillons en or rose sertie d’un diamant central de ± 1,30 ct et dix petits diamants.No longer availableDim. 15,33 gEstimate: € 3000 / 3500 -
#296Een handgeknoopt Turks wollen bidkleed.
Un tapis de prière de Turquie en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#310Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.
Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.No longer availableDim. 124 x 169 x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#488Een kleine fishtank van verguld en meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Un fishtank en porcelaine de Chine polychrome et dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44Jan Wouters“Charlotte”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘32.
”Charlotte”. Un dessin sanguin sur papier. Signé et daté ‘32.No longer availableDim. 21 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#9“Stadszicht” & “Sprokkelaars”. Een paar etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
”Vue de ville” & “Ramasseurs de bois mort”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche.No longer availableDim. 13 x 16 & 12 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#10Zeven verschillende dameshorloges waaronder een Pontiac, Oris, Auroch. e.a.
Sept montres dame dont une Pontiac, Oris, Auroch, etc.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#552“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Wolvecamp 78.
”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: Wolvecamp.No longer availableDim. 75 x 92 cmEstimate: € 200 / 240


