#780Een samovar van messing.
Un samovar en laiton.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#523Een bronzen hoofd van Indische god “Lord Shiva”
#536Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#663Oliekruikje van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.
#272Frans Van GenesenPeriod: 1887 - 1945“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging links boven.
”Bateaux de pêche au port”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât au dessus à gauche.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#385Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 255 x 200 cmEstimate: € 300 / 500 -
#561“Vogel met jong”. Een art deco groep van aardewerk.
#705Twee kinderbustes van monochroom wit porselein met vergulde details. Op houten sokkels.
#17Een paar messingen lampenvoeten in empirestijl.
#19J. Grimay“Stilleven met bloemen en perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs et pêches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#168KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
#165Een parelhalssnoer met 14 karaats roze gouden slot bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een amethist van ± 12 ct.
Un collier de perles avec fermoir en or rose et serti de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 1000