#618Een geborsteld stalen moderne tafellamp.
#405MuranoEen staande clown met accordeon van meerkleurig glaspasta. Enkele beschadigingen.
Un clown debout jouant l’accordéon en pâte de verre polychrome. Quelques dégâts.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#669Een antieke pot van aardewerk. Twee scheuren van rand tot buik.
#258Boch La LouvièreKobaltblauwe vaas van zachte pasta met verguld decor. Onderaan gemerkt. Schilfer onderaan.
Un vase en pâte de verre bleu cobalt et décor doré. Marque sous la base. Eclat en dessous.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#734Een houten doosje versierd met
en vier diverse kleine iconen. Recent werk.
#591“Man en vrouw”. Een groep van zwartgepatineerd brons in art decostijl naar een werk van Boris Lovet-Lorski.
”Homme et femme”. Une statue en bronze à patine noir style Art Déco, d’après une oeuvre par Boris Lovet-Lorski.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#302Louis Melis“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40,5 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#595“Windhond”. Een art deco groep van aardewerk.
“Lévrier”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#25Een zeer gevarieerd lot half edelstenen gemonteerd als hanger.
#349Hans Bellmer“Personages”. Litho. Gesigneerd en H.C. buiten de plaat.
”Personnages”. Une lithographie. Signée ‘H.C.’ hors planche.No longer availableDim. 32 x 26,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#594“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Balwé.
”Vase et roses”. Huile sur toile. Porte la signature: Balwé.No longer availableDim. 53 x 58 cmEstimate: € 300 / 400