#703Een lot van drie oude camera’s, periode 1912 - 1955:- Goerz Taro Tenax met tas en plaathouder.- Talbot, Berlijn. Met tas- Kodak Brownie SIX-20.Allen in werkende toestand en de balgen in goede staat.
Un lot de trois anciennes caméras, période 1912 - 1955:Goerz Taro tenax avec sac et porte-disques.Talbot, Berlin. Avec sac.Kodak brownie SIX-20.Toutes en état de marche, XXX en bon état.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#15Een parelsnoer met zilveren slot 925 ‰ en twee zilveren kettingen 835 ‰ en één ervan met hanger bezet met één diamant oude slijp.
Un collier à perles à fermoir en argent 925 ‰ et deux chaînes en argent 835 ‰ dont une chaîne avec un pendentif serti d’un diamant ancienne taille.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#485Ivoren netsuke. “Bij de waterput”. Japans werk omstreeks 1930.
”Auprès du puits”. Un netsuke en ivoire.No longer availableDim. H. 4 cmEstimate: € 60 / 100 -
#64P. Grey“Landweg met huizen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#389Val Saint- LambertEen lampenvoet van blauw kristal.
#594“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Balwé.
”Vase et roses”. Huile sur toile. Porte la signature: Balwé.No longer availableDim. 53 x 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#771Een bolle vaas van Booms glas. Tijdperk Art deco.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une émeraude centrale de ± 1,36 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 1700 / 1900