Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een opgezette alligator.
Een opgezette alligator.

Een opgezette alligator.

Un alligator empaillé.
Dim. l: 145 cm
SKU: 2310180193.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #193
Estimate: € 320 / 360
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #618

    Een geborsteld stalen moderne tafellamp.

    Une lampe moderne en acier brossé.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #649

    “Brigitte Bardot.” Een zeefdruk naar Andy Warhol.

    ”Brigitte Bardot”. une sérigraphie d’après Andy warhol.
    No longer available
    Dim. 90 x 90 cm
    Estimate: € 125 / 135
  • #307
    Mont St. Michel.

    Een koe van meerkleurig Frans aardewerk met bovenaan een tonnetje en met twee kopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Une vache en faïence française polychrome, au dessus deux tasses et un petit tonneau. Marque sous la base. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #532

    “De Schorre”. Aquarel. Draagt een handtekening: Wolvens.

    ”Schorre”. Une aquarelle. porte la signature: Wolvens.
    No longer available
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #691

    Een schenkkan van Luiks glas omstreeks 1910.

    Une verseuse en verre de Liège. Vers 1910.
    No longer available
    Dim. h 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #510

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 316 x 214 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #501

    Guanyin. Chinees ivoor.

    ”Guan Yin”. En ivoire de Chine.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #477

    Een bronzen Boeddhahoofd met vier gezichten. Onderaan gemerkt.

    Une tête de Bouddha en bronze à quatre visages. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #566
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 300 x 202 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #36

    Een paar halfronde armstoelen van gebeeldhouwd eikenhout met getorste stijlen en met gevlochten zit.

    Une paire de fauteuils en demi-cercle en chêne sculpté et aux lattes torsadées et assises cannées.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #335

    Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.

    Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 215 x 135 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #23

    Een beddenpan van messing met originele gedraaide steel. XIXe eeuw.

    Un bassin hygiénique en laiton avec manche tourné d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More