#392
Een schenkkan met twee glazen, versierd met zwaluwen.
Een grote Venetiaanse luchter
Un grand lustre vénitien.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200/220 -
#493
Een paar meisjeshoofden van Afrikaans ivoor.
Une paire de têtes de filles en ivoire africaine.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 200/220 -
#278
”Marie Magdalène & “Isabella de Bourbon”. Deux statues en plâtre polychrome sur socles en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#693
Een vaas van olijfgroen Italiaans glas.
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met vogels en bloemen in het decor.
#764
Trois assiettes en faïence de Strasbourg à décors différents. Nous ajoutons deux assiettes semblables par Villeroy & Boch.No longer availableDim. Ø: 24 & 28 cmEstimate: € 30/40 -
#509Jaky Lefrançois
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 81 x 60 cmEstimate: € 50/70 -
#24
Een lot van vijf etsen, o.a.: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.
#9
“Stadszicht” & “Sprokkelaars”. Een paar etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
”Vue de ville” & “Ramasseurs de bois mort”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche.No longer availableDim. 13 x 16 & 12 x 15 cmEstimate: € 30/50 -
#592
“Boomgaard”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Dykstra.
”Verger”. Huile sur toile. Porte la signature: Dykstra.No longer availableDim. 79 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#46
Chaise dagobert en chêne sculpté, avec un blason dans le dos et une assise en cuir. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100/120