#594
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#77
Russische icoon met het leven van Christus met centraal
, de Verrijzenis. XIXde eeuw.
Icône russe représentant la vie du Christ avec dans le centre la Résurrection. XIXe siècle.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 400/600 -
#143
Bronzen groep van twee jachthonden en een eend. Naar P.J. Mène.
Groupe en bronze représentant deux chiens de chasse et un canard. D’après P.J. Mène.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 200/250 -
#3Napels
Een slapende jager. Beeldje van polychroom biscuit. Achteraan gemerkt.
Chasseur dormant. Statuette en biscuit polychrome. Marque au verso.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 80/100 -
#589
“Keizerlijke familie”. Gouache op zijde.
”Famille Impériale”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 90 x 63 cmEstimate: € 220/240 -
#747
Een paar kleine monochroom witte hoornvaasjes en twee met meerkleurig en verguld decor van Brussels porselein.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles monochrome et deux autres polychromes et doré.No longer availableDim. h: 8 & 12 cmEstimate: € 50/80 -
#441
Een geisha van meerkleurig Japans porselein. Jaren ‘30.
Geisha en porcelaine polychrome du Japon. Années 30.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#175
Bague en or blanc et jaune 14 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 300/400 -
#713
Een Afrikaans houten vruchtbaarheidsbeeld en een waterkruik.
#84Michiel Van Cuyck
“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 300/500 -
#100
Een 18 karaats geel gouden halsketting bezet met schakels en bolletjes.
Collier en or jaune 18 ct formé de maillons et de petites boules.No longer availableDim. 30 gEstimate: € 800/1000 -
#638
Een opgezette kop van een verwilderde Schotse bok. 1995.
Tête de bouc sauvage écossais empaillée. 1995.No longer availableDim. 75 x 40 cmEstimate: € 120/200