Other lots in this auction
-
#406
Een handgeknoopt wollen karpet.
Carpette en laine. Nouée main.No longer availableDim. 169 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#189V. Plaquet
“Portret van François Claude Theremin.” Olieverf op doek. Vroeg XIXde eeuw.
“Portrait de François Claude Theremin”. Huile sur toile. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 70 x 58 cmEstimate: € 250 / 300 -
#266
Een antieke hoekkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met legplanken.
Encoignure ancienne, le dessous à deux portes pleines, le dessus étagère.No longer availableDim. 240 x 100 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#646
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
Tapis persan en laine. Noué main. Signé.No longer availableDim. 340 x 244 cmEstimate: € 200 / 300 -
#688
Een antieke pop met porseleinen hoofd. Open mond. Blauwe open ogen. Oude klederdracht. Gemerkt J.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte. Yeux bleus ouverts. Anciens vêtement. Marque J.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#262Fernand Comhaire
“Ou sont les neiges d’automne”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Où sont les neiges d’antan”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#99
“Kempense hoeve met dennenboom”. Ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Ferme et sapin dans un paysage de Campine”. Eau-forte signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 20 x 14,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#725
Een gesmeed Afrikaans hakmes met houten handgreep.
Hache en fer forgé à manche en bois. Travail africain.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#212
“Presentatie van Jezus in de tempel”. Olieverf op eiken paneel naar voorbeeld van een werk van Rubens. Vlaamse school, XVIIe eeuw. Collectie Baron Benoit-Adrien de Mouffarts.
“La Présentation de Jésus dans le Temple”. Huile sur panneau en chêne d’après l’exemple par Rubens. Ecole flamande, XVIIe siècle. Collection Baron Benoît-Adrien de Mouffarts.No longer availableDim. 74 x 52 cmEstimate: € 1800 / 2200 -
#650Mori
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
Tapis afghan en laine. Noué main.No longer availableDim. 286 x 193 cmEstimate: € 40 / 60 -
#694
“Goudfazanten”. Een Chinees borduurwerk op zijde.
“Faisans dorés”. Broderie chinoise sur soie.No longer availableDim. 34,5 x 57,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#278Antoon AmorgastiPeriod: 1880-1942
“De steenkapper”. Een beeld van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd.
“Le tailleur de pierres”. Sculpture en terre cuite polychrome. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300 / 400