Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een opgezette kop van een reegeit.

Een opgezette kop van een reegeit.

Tête empaillée d’une chevrette.
Dim. h: 35 cm
SKU: 1003200675.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #675
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #399

    Een lot boeken over kunst en cultuur in België. O.a. ‘De schoonheid van België’ (A.J. Delen); Anton van Wilderode - “Gedichten een drieluik” (met dedicatie). En 100 jaar plastische kunsten in België.

    Un lot de livres en relation avec l’art et la culture en Belgique. ‘De schoonheid van België’. (A.J. Delen). Anton van Wilderode : “Gedichten een drieluik” ( avec dédicace). Et 100 jaar plastische kunsten in België.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #276

    Acht eikenhouten stoelen.

    Huit chaises en chêne.
    No longer available
    Dim. H. 93 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #695
    Henk Van Cauwenbergh

    “Le Matin.” Fotoboek. Uitgeverij Tectum.

    “Le Matin”. Livres aux photos. Ed. Tectum.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #87

    Een meisjesbuste van diverse soorten albast op zwart marmeren sokkel. Niet gesigneerd.

    Buste de fille en albâtre de différentes couleurs sur socle en marbre noir. Sans signature.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #292
    Alfons Strybol
    Period: 1927 - 2005

    “Stilleven met haring en theepot”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Nature morte aux harengs et théière”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 37 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #780

    Een brede houten tuinbank.

    Un banc de jardin en bois. Large.
    No longer available
    Dim. 87 x 197 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #693

    Een paar warmhoudbordjes van deels verguld Limogesporselein. Met stopjes. Onderaan gemerkt.

    Paire de chauffe-plats en porcelaine de Limoges partiellement doré. Avec bouchons. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #671

    Drie kleine bronzen Boeddhabeeldjes. Thais werk.

    Trois petites statuettes du Bouddha en bronze. Travail Thaï.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #254
    Charly Lammers (?)

    “Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bateaux de pêche dans le port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 150 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #546

    “Knielend naakt”. Een beeld van wit marmer.

    “Nu agenouillé”. Sculpture en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #717
    Alfons Strybol
    Period: 1927 - 2005

    “Een plaasteren herenbuste”. Atelierwerk. Onderaan gesigneerd.

    “Buste d’homme en plâtre”. Travail d’atelier. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #722

    Twee vroeg XXe eeuwse Yatagans en een bajonet van omstreeks 1800.

    Deux yatagan du début du XXe siècle et une baïonnette vers 1800.
    No longer available
    Dim. L. 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More