#408Een miniatuurhoofdje. Jivaro, Peru.
#591Een groot houten dierenmasker. Afrikaans werk.
#336“De Klokkengieters”. Gravure.
#377Een oude apothekersweegschaal. Incompleet.
#402“Vliegend tapijt”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
#514Tchokwé beeld van een moeder met kind versierd met kleine schelpjes. DRC.
#160Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct. en een centrale briljant van +- 0,67 ct. FVS.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,42 ct et d’un brillant central de +- 0,67 ct F-VS.No longer availableDim. 7,38 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#108Goebel, Germany“Land in sight”. Een beeldengroep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel, No. 530. Onderaan gemerkt. Beperkte oplage 00904/ 30.000.
Un vieux bâton de hockey, utilisé par l'équipe olympique anglo-indienne des champions des Jeux d'été d'Amsterdam en 1928.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 40 / 60 -
Une table d'appoint en placage de noyer avec un tiroir et décorée de motifs de méandres grecs.No longer availableDim. 73 x 60 x 42 cmEstimate: € 160 / 180