#253De H. Nicolaas. Een handgeschilderd Russisch icoon met verzilverde riza.
#491“Jager”. Een Afrikaans houten beeld.
#392Een schaaltje en een vis van Deens porselein en een glazen flesje van Holmegard. De eerste twee onderaan gemerkt.
#408Een miniatuurhoofdje. Jivaro, Peru.
#513Luba beeld van drie personages op elkaars schouders gezeten.
#27Een lot van drie replica’s van antieke kompassen.
#664Een porseleinen frenologiebuste.
Une table d'appoint en placage de noyer avec un tiroir et décorée de motifs de méandres grecs.No longer availableDim. 73 x 60 x 42 cmEstimate: € 160 / 180 -
#619NadalEen Boeddha van gepolychromeerd en verguld Spaans porselein.
#341Een paar gietijzeren vuurbokken met vrouwenhoofden.
Une paire de chenets en fonte à tête féminine.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 35 / 50