#479
“Liggend naakt”. Kleurkrijt op papier. Draagt een monogram J.S.
”Nu couché”. Craie sur papier. Porte le monogramme J.S.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#339Henri CassiersPeriod: Antwerpen 1858 - Elsene 1944
“Vissers op het strand”. Facsimile.
#337
#236
Een XIXe eeuwse Louis-Philippe tweedeurskleerkast van mahoniehout.
Armoire à deux portes en acajou d’époque Louis-Philippe.No longer availableDim. 230 x 150 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#261
Twee verschillende houten schouwpendules. zonder sleutel.
#40
Collier en or jaune 18 ct et son pendentif serti de diamant ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 11,80 gEstimate: € 650/750 -
#363
Oude brandweerhelm en spuit.
Un ancien casque de sapeur-pompier et lance.No longer availableDim. H: 20 cm L: 50 cm (Spuit)Estimate: € 55/65 -
#37
Een lot stripverhalen met onder meer ‘Lucky Luke’.
#751
Een porseleinen vaas met een powderblue glazuur.
#53
Een gesculpteerde albasten siercoupe op voet, versierd met bladeren.
#101
Een wassen Madonna met kind met kanten sluier. Onder een grote glazen stolp
Une Vierge à l’Enfant en cire et voile en dentelle. Sous une grande cloche en verre.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 30/40 -
#147
Een sterling zilveren peper en zoutvat. Gemerkt.
Un poivrier et une salière en argent Sterling. Marque.No longer availableDim. 116,10 gEstimate: € 160/200