Other lots in this auction
-
#98Een paar diepe aardewerken schotels met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Gemerkt van de Klaauw. XVIIIe eeuw.
Paire de plats creux en faïence à décor bleu sur blanc de vases fleuris. Marqué de la Griffe. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 240 / 300 -
#677M.B. PiérardEen vierdelig koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Beursvormige koffie-en theepot (H. 25 en 23 cm), suikerpot met deksel en melkpot. Onderaan gemerkt.
Service à thé et café quatre pièces en métal argenté. Cafetière et théière en forme de bourse (H. 25 et 23 cm), sucrier avec couvercle et pot à lait. Marqué en bas.No longer availableDim. H: 14-26cmEstimate: € 60 / 100 -
#646Twee handgeknoopte Turkse wollen tapijtjes. Eén met slijtage.
Deux tapis en laine turque noués à la main. Une avec usure.No longer availableDim. 182 x 102 & 154 x 87 cmEstimate: € 40 / 50 -
#671Een zwart geglazuurd aardewerken lamp in de vorm van een mannenfiguur.
Lampe en faïence émaillée noire en forme de personnage masculin.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 150 / 200 -
#685Val Saint LambertEen lot van acht halfronde kleurloos glazen schaaltjes en een fruitcoupe van rood gedubbeld kristal.
Lot de huit plats en verre incolore en plein cintre et une coupe à fruits en cristal doublé rouge.No longer availableDim. H: 5-10cmEstimate: € 40 / 50 -
#429“Pierre - Aalst”. Naambord van een boot.
"Pierre-Alost". Plaque signalétique d'un bateau.No longer availableDim. 210 cm x 21 cmEstimate: € 120 / 140 -
#400Een 18 K geelgouden hanger bezet met een grijze parel.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti d'une perle grise.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 450 / 500 -
#687Val Saint LambertEen kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#507Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor en met Fo-honden op deksels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine avec un motif bleu sur blanc et des chiens de Fo sur les couvercles.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 300 -
#82Gustave HelinckPeriod: 1884 - 1954“Marine met vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Marine avec bateaux de pêche". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 130 -
#576IsfahanEen Oosters wollen karpet.
Un tapis oriental en laine.No longer availableDim. 276 cm x 151 cmEstimate: € 200 / 240 -
#502Boch Frères Keramis - La LouvièreEen uitgebreid aardewerken eetservies met decor ‘Dordrecht’, bestaande uit 17 diepe borden, 12 grote borden, 12 kleine borden, 12 kopjes en onderbordjes, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje, een diepe schaal, drie schotels in verschikkende groottes, een fruitschaal, een sauskom en een grote en een kleine terrine. Onderaan gemerkt.
Un vaste service de table en faïence à décor "Dordrecht", composé de 17 assiettes creuses, 12 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 12 tasses et soucoupes, une théière, un sucrier, un pot à lait, un bol profond, trois soucoupes de différentes tailles , un bol à fruits , un bol à sauce et une grande et une petite terrine. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 200 / 300

