Other lots in this auction
-
#195Een hertengewei op houten muurplaat.
Un bois de cerf sur une plaque murale en bois.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#673Een zamakken lampenvoetje in de vorm van een engeltje. Zonder kapjes.
Un pied de lampe en alliage de zinc en forme d'ange. Sans abat-jour.No longer availableDim. H: 45cmEstimate: € 40 / 60 -
#458Een gepolijst fossiel van een ammoniet. Op arduinen sokkel.
Un fossile poli d'une ammonite. Sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 41 cm (25 cm)Estimate: € 180 / 240 -
#158Een tafelklok in Lodewijk XV stijl. Compleet met slinger en sleutel.
Pendule de table de style Louis XV. Complet avec pendule et clé.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 140 -
#352“Sens”. Olieverf op papier. Gemonogrammeerd, LD.
"Sens". Huile sur papier. Monogrammé, LD.No longer availableDim. 23 cm x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#334Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Man op een hek”. Ets op papier. Gesigneerd.
"Homme sur une clôture". Gravure sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 cm x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#434“Paardestal.” Potlood op papier. Draagt monogram ghb.
"Écurie pour chevaux." Crayon sur papier. Porte le monogramme ghb.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#63Een bronzen pilaarklok, versierd met geëmailleerde plaquettes, personages in nissen rond de uuraanduiding en bovenaan getooid met een engeltje.
Pendule à colonne en bronze, ornée de plaques d'émail, figurant dans des niches autour des index et surmontée d'un ange.No longer availableDim. h: 48,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4Een zout-en een pepervaatje en een mosterdpotje met lepeltje. 800‰ zilver met glazen recipiënten. Gaaf.
Une salière et une poivrière et un pot à moutarde avec cuillère. Argent 800‰ avec récipients en verre. Intactes.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#557Een paar borden van Chinees porselein met decor van bloeiende planten en vogels. Tijdperk Qianlong. Eén beschadigd.
Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor de plantes fleuries et d'oiseaux. Ère Qianlong. Un endommagé.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 70 / 90 -
#207Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 180 / 220 -
#50Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,02 gEstimate: € 370 / 450

