Other lots in this auction
-
#668
“Antwerpen 1930. Eenig officieel orgaan van de wereldtentoonstelling voor Coloniën, Zeevaart en Vlaamsche Kunst uitgegeven door Gazet van Antwerpen.”. Gebundelde uitgaven van het weekblad van april tot november 1930 in drie volumes.
« De Gazet van Antwerpen ». Éditions groupées de l'hebdomadaire de l'année 1930 en trois parties.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#264
Een goudgepatineerde ronde spiegel in Lodewijk XVI-inspiratie.
Miroir rond patiné or d'inspiration Louis XVI.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 70/100 -
#412
Een Perzische gouache op papier.
Une gouache persane sur papier.No longer availableDim. 26 x 21,5 cmEstimate: € 60/80 -
#256
Een gesculpteerd albasten zuil. Met verlichting.
Une colonne en albâtre sculpté. Avec éclairage.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 60/100 -
#230
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,40 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,40 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 2000/2200 -
#72
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
"Intérieur d'église". Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#536Ghoum
Een Perzisch karpet van natuurzijde.
Un tapis persan de soie naturelle.No longer availableDim. 175 x 105 cmEstimate: € 50/80 -
#383
Een lotelingenstok van Italiaans glas met rondom getorste lijnen in diverse kleuren. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan
Un bâton de loterie en verre italien avec des lignes torsadées tout autour de différentes couleurs. Vers 1900. Eclat en basNo longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 50/60 -
#417
Een Chinees porseleinen gemberpot met meerkleurig decor van vrouwen in cartouches op zwarte achtergrond met pioenen. Onderaan gemerkt.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans des cartouches sur fond noir avec des pivoines. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#234Gaston NoelandersPeriod: °Elsene 1910-2003
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#71
“Brullende leeuwin”. Een groengepatineerd plaasteren groep.
"Lionne rugissante". Un groupe en plâtre à patine verte.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50/80 -
#576Isfahan
Een Oosters wollen karpet.
Un tapis oriental en laine.No longer availableDim. 276 cm x 151 cmEstimate: € 200/240