Other lots in this auction
-
#117A. CittiEen bronzen meisjesbuste. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#38Een karafje en drie borrelglaasjes van blauw glas, versierd met handgeschilderd decor. Gepresenteerd op een rond schoteltje met kant tussen glas in verzilverd metalen montuur.
Une carafe et trois verres à liqueur en verre bleu, décorés avec un décor peint à la main. Présenté sur une soucoupe ronde avec de la dentelle entre le verre dans une monture en métal argenté.No longer availableDim. h: 23 cm;: Ø: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#226Een sobere zevendagenkast met metalen trekkers.
Un semainier sobre aux anses en métal.No longer availableDim. 140 x 65 x 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#92“Latems landschap”. Olieverf op doek. Draagt een onleesbaar handtekening.
“Paysage de Laethem”. Huile sur toile. Porte une signature illisible.No longer availableDim. 58 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#15Een 18 karaats geel gouden speld bezet met twee pareltjes en een granaat.
Une épingle en or jaune 18 carats serti de deux perles et d'un grenat.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 100 / 140 -
#128Must de CartierEen zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#17Drie stuks meerkleurig aardewerk van Rouen, bestaande uit een wandvaasje, een potje en een bordje.
Trois pièces de poterie multicolore de Rouen, composées d'un vase mural, d'un pot et d'une assiette.No longer availableDim. l: 13 - 28 cmEstimate: € 20 / 25 -
#101Een sierkan van zachte pasta, versierd met een meerkleurig en verguld decor van zwanen op het water en de tuit en handvat versierd met bladeren in reliëf. Tijdperk art nouveau. Restauratie aan de bladeren.
Une cruche à pâtes molle ornementale, décorée d'un décor multicolore et doré de cygnes sur l'eau et le bec et la poignée décorés de feuilles en relief. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#37Een vaasje van Italiaans aardewerk naar barok voorbeeld met polychroom reliëfdecor.
Un petit vase en faïence italienne d'après une exemple baroque à décor en relief polychrome.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 30 / 35 -
#56Een houten presentatiesokkel, versierd met een uitgestoken lauwerkrans.
Un piédestal de présentation en bois, décoré d'une couronne de laurier sculptée.No longer availableDim. 80 x 48 x 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#267Val St. LambertEen conische vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase conique en cristal vert doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 90 / 110 -
#675Een wandkapstok.
Porte manteaux mural.No longer availableDim. 188 x 100 cmEstimate: € 40 / 50




