Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een opgezette schildpad.
Een opgezette schildpad.
Een opgezette schildpad.
Een opgezette schildpad.

Een opgezette schildpad.

Une tortue empaillée.
Dim. L. 58 cm
SKU: 1512200091.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #91
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #24
    M. Van Cuyck

    “Schaapherder met kudde”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1927. Zeer lichte schade ter hoogte van het water. Kader beschadigd.

    Berger avec troupeau . Peinture à l'huile sur toile marouflée. Signé et daté 1927. Très léger dommage près de l'eau. Cadre endommagé.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 26,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #356

    Een houten plantenstaander met een lade onder het blad. Kleine beschadiging aan de rand van het tussenblad.

    Un support pour plante en bois avec un tiroir sous le dessus. Petits dommages au bord de l'étagère du milieu.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 60 / 80
  • #506

    1 gouden herdenkingsmunt “Koppeling Sojoez-Apollo” genummerd 03422/10000. Au 900/1000. USSR 1975.

    1 pièce de commémoration “Amarrage Soyouz-Apollo”. Numérotée 03422/10000. Au 900/1000. URSS 1975.
    No longer available
    Dim. 34,60 g
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #483

    Vijftien diverse porseleinen borden met Chinese en Japanse decors. Chinees werk.

    Quinze assiettes en porcelaine différentes avec des décorations chinoises et japonaises. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #498

    Veertien diverse porseleinen borden met Cantondecors. Chinees werk.

    Quatorze assiettes en porcelaine différentes avec des décorations Canton. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #139
    Paul Schouten

    “Oogsttafereel met een hooiwagen met twee paarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Scène de récolte avec un chariot à foin avec deux chevaux . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 78 x 115 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #549
    Vera Paraughia

    “Romaans kerkje in zuiders landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Église romane dans paysage méridional . Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 44 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #10
    De Greef

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge. Jaren 30.

    Une montre pour femme en or jaune 18 carats. Années 1930.
    No longer available
    Dim. bruto: 8,15 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #79
    Ignace Kennis
    Period: 1888 - 1973

    “Kruisbeeld bij een weg in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Crucifix au bord d’un chemin en hiver . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #427

    Een paar gepolychromeerd stenen Boeddha-handen in ‘vitarka-mudra’.

    Une paire de mains de Bouddha en pierre polychrome en 'vitarka mudra'.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #16

    “Liggende man”. Een sanguinetekening op papier. XVIIIe eeuw.

    ”Homme couché”. Une sanguine sur papier. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 23 x 12 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #688

    Een lot oude apothekersbenodigdheden, bestaande uit een koperen apothekers droogoventje, een houten en een porseleinen vijzel en 18 apothekerspotten (enkele barsten).

    Un grand nombre de fournitures de pharmacie anciennes, comprenant un four de séchage de pharmacie en cuivre, un mortier en bois et en porcelaine et 18 pots d'apothicaire (quelques fissures).
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More