Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een opgezette schildpad.
Een opgezette schildpad.
Een opgezette schildpad.
Een opgezette schildpad.

Een opgezette schildpad.

Une tortue empaillée.
Dim. L. 58 cm
SKU: 1512200091.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #91
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #26

    Een liturgische bronzen aquamanile.

    Un aquamanile liturgique en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #199

    Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.

    Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 148 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #364

    Een verstelbaar rond eikenhouten krukje.

    Un tabouret rond réglable en chêne.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #40

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,14 ct.
    No longer available
    Dim. 5,88 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #37

    Een vaasje van Italiaans aardewerk naar barok voorbeeld met polychroom reliëfdecor.

    Un petit vase en faïence italienne d'après une exemple baroque à décor en relief polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #497
    Ernest Chiwaridzo

    Een personage van gebeeldhouwd serpentijnsteen. Shona Zimbabwe, gesigneerd en gedateerd.

    Un personnage en pierre serpentine sculptée. Shona Zimbabwe, signé et daté.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #327

    Een lot van 528 oude wenskaarten in twee albums plus 71 losse kaarten.

    Un lot de 528 vieilles cartes de vœux dans deux albums plus 71 cartes dépareillées.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #437
    Nao, Valencia

    “Jonge dames”. Een paar beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Beide gemerkt onderaan.

    Jeunes femmes. Une paire de figurines en porcelaine espagnole multicolores. Toutes deux marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #82
    Alfons Van Meirvenne
    Period: °1932

    “Eekhoorn”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.

    Ecureuil . Pastel sur papier. Signé et daté 1989.
    No longer available
    Dim. 53 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #78
    Elly de Jong
    Period: °1960

    “Peinzend”. Een zittend meisje van gebeeldhouwd en gepolijst steen.

    Pensive . Une fille assise en pierre sculptée et polie.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #506

    1 gouden herdenkingsmunt “Koppeling Sojoez-Apollo” genummerd 03422/10000. Au 900/1000. USSR 1975.

    1 pièce de commémoration “Amarrage Soyouz-Apollo”. Numérotée 03422/10000. Au 900/1000. URSS 1975.
    No longer available
    Dim. 34,60 g
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #281
    Alfa, Italy

    Een driedelig klokstek van porselein en goudgepatineerd metaal, bestaande uit een pendule en twee cassolettes, naar antiek Limoges-voorbeeld.

    Cloche en trois parties en porcelaine et métal patiné or, composée d'une pendule et de deux cassolettes, d'après un ancien exemple de Limoges.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More