Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een opgezette schildpad.
Een opgezette schildpad.
Een opgezette schildpad.
Een opgezette schildpad.

Een opgezette schildpad.

Une tortue empaillée.
Dim. L. 58 cm
SKU: 1512200091.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #91
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #466

    Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.

    Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.
    No longer available
    Dim. b: 225, 156 & 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #258

    Een bronzen vide-poche met een allegorische voorstelling in art-nouveaustijl en een kleine bronzen buste.

    Une vide poche en bronze avec une scène allégorique de style Art Nouveau et un petit buste en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 18 & 9,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #679
    Armand Jamar

    “Golgotha”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 24 avril 1939. Lichte krassen.

    Golgotha ​​. Huile sur toile. Signée et datée le 24 avril 1939. Légères rayures.
    No longer available
    Dim. 37 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #246

    Een halfronde wandtafel met drie poten en een tussenblad.

    Une table murale semi-circulaire avec trois pieds et une étagère intermédiaire.
    No longer available
    Dim. 77 x 120 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #136

    Een paar gefineerde ronde nachtkastjes in art decostijl met twee laden.

    Paire de tables de chevet rondes en placage Art Déco à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #146

    Een groengepatineerd gietijzeren vogelbad met schelpvormig bassin en twee vogeltjes.

    Bain d'oiseaux en fonte patinée verte avec bassin en forme de coquille et deux oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #519
    Silva

    “Appels”. Olieverf op vijfentwintig individuele stukjes canvas. Gesigneerd.

    Pommes . Huile sur vingt-cinq pièces individuelles de toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 90 x 12à cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #458
    Lladro

    “Bejaard burgerpaar”. Porseleinen groep. Gemerkt onderaan. Metalen handvat van parasol ontbreekt.

    Couple bourgeois âgé . Groupe de porcelaine. Marqué en bas. Manche en métal du parapluie manquant.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #214

    Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.

    Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.
    No longer available
    Dim. 165 x 85 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #608

    Een dekselvaas van Imari-porselein met een Fo-hond op het deksel. Omstreeks 18OO.

    Un vase en porcelaine Imari à couvercle avec un chien Fo sur le couvercle. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #330

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale roze saffier van +- 0,45 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et un saphir rose central de + - 0,45 ct.
    No longer available
    Dim. 4,12 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #691

    Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Une collection de figurines de biscuits multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More