#619
Een decoratieve foto met een zicht op Hong Kong op plexiglas.
#684Brown & Beres Designs Inc.
Een licht gepatineerd houten bijzettafel met leeuwenpoten en -kopjes.
#687
“Treinen van A tot Z”. Documentatieboek. Ed. Libereo 2002.
#614Josee Maes
“Hooischoven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Gerbes de foin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#191Junghans
Een houten tafelklokje.
#587Theo Van de Vyver
Drie aardewerken sculpturen. Gesigneerd.
Trois sculptures en poterie. Signées.No longer availableDim. H. 33 cm -
#308Val Saint Lambert
Een designvaas van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Ontwerp Guido Bon.
#377
Een paar geglazuurd aardewerken olifantjes. Chinees werk.
#524
Een houten stuurwiel.
Un volant en bois.No longer availableDim. Ø 110 cmEstimate: € 90/110 -
#690
Twee hoekstoelen met gedraaide poten en rieten zit.
#519Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Golvende zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mer ondulée". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150/250 -
#261Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/120