#512Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un pendentif en or jaune 14 kt en forme de trèfle à quatre feuilles, serti d'un rubis de +- 0,10 ct et de perles.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 400 / 450 -
#183Paar zeshoekige Chinese vazen met een meerkleurig decor van personages.
#17ArdotEen ovaal schoteltje van aardewerk met een duif in het decor.
#510Actua GenèveEen 18 K geelgouden herenhorloge zonder polsband.
#70Een 18 K geelgouden ring bezet met solitaire briljant van 0,20 ct.
#560Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 4,22 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#669Wilfried PasPeriod: °1940“Beeld van Willem Elsschot”. Zeefdruk. Getekend en genummerd 1036/2000 onder de plaat.
"Image de Willem Elsschot". impression d'écran. Signé et numéroté 1036/2000 sous la plaque.No longer availableDim. 46 x 43 cmEstimate: € 35 / 50 -
#563“Tabac de St. Vincent.” Een lichtblauwe Luxemburgse tabakspot. Vroeg 19de eeuw. Randschilfer.
“ Tabac de Saint-Vincent.” Un pot à tabac luxembourgeois bleu clair. Début du 19ème siècle. Eclat au bord.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 80 / 100