Similar lots by type
-
#467
Een Chinees porseleinen jardinière met famille-noire decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Une jardinière en porcelaine de Chine à décor famille noire de personnages dans un paysage. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 50/70 -
#508
Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurig en verguld decor van personages en met aapjes en draakjes in reliëf.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages et de reliefs de singes et de dragons.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 120/200 -
#548
“Twee dames”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens.
"Deux dames". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué aux épées croisées.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 80/100 -
#561
Een schotel van Imariporselein met blauw op wit decor van vogels in een bloeiende struik. Achteraan gemerkt.
Plat en porcelaine d'Imari à décor bleu sur blanc d'oiseaux dans un buisson fleuri. Marqué au dos.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 50/80 -
#527
Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 250/400 -
#577
Een balustervaas van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers en ruiters. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan met stempel gemerkt.
Vase balustre en poterie de Nankin à décor de guerriers et de cavaliers. Première moitié du XXe siècle. Marqué en bas avec cachet.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#679
Een uitgebreid eetservies van Limogesporselein, versierd met meerkleurig en vergulde decors van vogels en bloemen. Gemerkt.
Un vaste service de table en porcelaine de Limoges, orné de décors multicolores et dorés d'oiseaux et de fleurs. Marqué.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#600
Een art-nouveau luchtertje met drie lichtpunten.
Lustre Art Nouveau à trois points lumineux.No longer availableDim. H: 65cmEstimate: € 40/60 -
#558
“Dame in bloemenjurk”. Een meerkleurig porseleinen beeld. Gemerkt met gekroonde N.
« Dame en robe fleurie ». Une statue en porcelaine multicolore. Marqué du N couronné.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/100 -
#618
Een vierkante Chinees porseleinen vaas met blauw vegetaal decor op gele fond.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor végétal bleu sur fond jaune.No longer availableDim. h: 47,5 cmEstimate: € 60/100 -
#485
Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.
Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 200/300 -
#518
Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met blauw op witte decors van personages en vogels in een landschap.
Paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages et d'oiseaux dans un paysage.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 360/400 -
#538
“Moeder met kroost”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens. Een duimpje beschadigd en twee speelkaarten beschadigd aan een hoekje.
"Mère avec progéniture". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué d'épées croisées. Un pouce abîmé et deux cartes à jouer abîmées sur un coin.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 120/200 -
#315
Een sierjardinière van Parijs’ porselein met verguld decor van bijen en gekruiste fakkels en met kopjes in reliëf. Onderaan gemerkt.
Une jardinière d'ornement en porcelaine de Paris à décor doré d'abeilles et de flambeaux croisés et de petites têtes en relief. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 21 cm Ø: 21 cmEstimate: € 50/60 -
#243Royal Dux
“Jager met hoorn en honden”. Een blauw-wit en vergulde groep. Gemerkt.
"Chasseur avec corne et chiens". Un groupe bleu-blanc et plaqué or. Avec marque.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/260 -
#541
Een paar gemberpotten van Chinees blauw en wit porselein. Gedecoreerd met vogels en bloemen.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 27cmEstimate: € 200/220 -
#632
Een paar zeshoekige dekselvazen met bloemen, bomen en dansende figuren.
Une paire de vases à couvercle hexagonal avec des fleurs, des arbres et des personnages dansants.No longer availableDim. h: 32 & 37 cmEstimate: € 60/80 -
#491
Een vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van perziken en aapjes in een landschap en met oren in de vorm van olifantenkoppen.
Vase en porcelaine de Chine à décor multicolore de pêches et de singes dans un paysage et aux oreilles en forme de têtes d'éléphants.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 80/120 -
#487
“Drie Chinese mannen bij een grote bloemenmand”. Een grote groep van monochroom wit porselein. Gesmede bloemetjes met meerkleurig porseleinen bloemetjes. Enkele bloemetjes licht beschadigd. Onderaan gemerkt ‘S C T’.
"Trois hommes chinois devant un grand panier de fleurs". Un grand groupe de porcelaine blanche monochrome. Fleurs forgées avec des fleurs en porcelaine multicolores. Quelques fleurs légèrement abîmées. Marqué 'SC T' en bas.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#498
Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.
Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.No longer availableDim. Ø: 48 cm h : 43 cm (z.s.)Estimate: € 80/100 -
#664
Twe vazen uit de sixties waarvan één onderaan gemerkt; W.Germany.
Deux vases des années 60 dont un marqué en bas ; Allemagne.No longer availableDim. h: 25 & 27 cmEstimate: € 35/45 -
#330
Een lot messing, bestaande uit een grote en een kleine kerkkandelaar en een tafeltje.
Lot de laiton, composé d'un grand et d'un petit chandelier d'église et d'une table.No longer availableDim. h: 60, 81 & 110 cmEstimate: € 60/100 -
#495
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200/300 -
#535
“De hofmakerij”. Een grote groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt achteraan.
“Courtiser”. Grand groupe en porcelaine polychrome allemande. Marque à l’arrière.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#251Val Saint-Lambert
Een coupe op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels paars gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Une coupe sur socle en cristal taillé, en partie teinté violet dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 100/150 -
#625
Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.
Guéridon chinois en bois dur sculpté avec plateau et entretoise en marbre.No longer availableDim. h: 80 cm Ø: 46 cmØEstimate: € 100/120 -
#686
Een reeks van zes stoomgebogen en zwartgelakte stoelen met gecanneerde zit en rug. Pools fabricaat.
Suite de six chaises pliées à la vapeur et laquées noires avec assise et dossier cannés. Fabrication polonaise.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 50/80 -
#262Bert AlersPeriod: 1891 - 1972
“Weide met paarden en schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Pré avec chevaux et moutons". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 70/100 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 255 x 210 cmEstimate: € 120/200 -
#306
Een intarsia bijzetmeubeltje met twee lades.
Un meuble d'appoint en marqueterie à deux tiroirs.No longer availableDim. 66 x 36 x 86 cmEstimate: € 40/50 -
#37Val Saint-Lambert
Een fruitschaal van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits en cristal taillé, en partie teinté vert dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60/80 -
#73Meissen
Een dekselpotje van veelkleurig porselein met verguld bronzen monturen. Decor van personages in landschappen. Onderaan gemerkt.
Pot à couvercle en porcelaine multicolore avec montures en bronze doré. Décor de personnages dans des paysages. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100/120 -
#583
“Szene aus dem Schlosspark von Sanssouci”. Een paar ingelijste hoogreliëfs van kleurloos biscuit. Met label “Alt Meissen Art”.
"Szene aus dem Schlosspark von Sanssouci". Une paire de hauts reliefs encadrés de biscuit incolore. Avec étiquette "Alt Meissen Art".No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 35/45 -
#687
Een lot van zeven metalen chocoladevormen, waarbij drie vissen, een kreeft, een kerstman, Sinterklaas en een jongetje. De laatste drie compleet (voor- en achterkant)
Lot de sept moules à chocolat en métal, dont trois poissons, un homard, un père noël, Saint-Nicolas et un garçon. Les trois derniers complets (recto et verso)No longer availableDim. h: 17 - 36 cmEstimate: € 60/100 -
#232
Een paar kleine butlerspiegels in verguld houten lijst.
Une paire de petits miroirs de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#186
Een Brienzer bijzetstoeltje van gebeeldhouwd en ingelegd notenhout. Geïnspireerd op de Lodewijk XV-stijl met voluutpoten, een opbergvak onder de zitting (een muziekdoos ontbreekt) en een uitgewerkte rugleuning versierd met gebeeldhouwde edelweiss en bladmotieven en gepyrografieerde medaillons met pastorale en jachtscènes. Zwitserland, XIXde eeuw.
Une chaise d'appoint de Brienz en noyer sculpté et marqueté. Inspiré du style Louis XV avec des pieds en volute, une cachette sous l'assise (il manque la boîte à musique) et un dossier élaboré orné de motifs sculptés d'edelweiss et de feuilles et de médaillons pyrogravés représentant des scènes pastorales et de chasse. Suisse, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 92 cmEstimate: € 200/300