#669Een gesculpteerd massief houten beeld van een Chinese wijze. Schade aan de voet.
#13Een lot van twee art-deco stukken bestaande uit een geglazuurd aardewerken schenkkannetje met fruitmotief gemerkt Sarreguemines en een persglazen schaaltje in smeedijzeren houder gemerkt Fait En Belgique.
A lot of two art-deco pieces consisting of a glazed earthenware pouring jug with fruit motif marked Sarreguemines and a pressed glass bowl in wrought iron holder marked Fait En Belgique.No longer availableDim. h 19 x Ø 23.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#165Een lot van 3 kazuifels en stola, diverse modellen en borduursel.
A lot of 3 copes and a stole, various designs and embroideries.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#8Een lot van 2 Bulgaarse M72 legerhelmen met hernieuwd lederen binnenwerk.
A lot of 2 Bulgarian M72 army helmets with renewed leather inner lining.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#612Val Saint LambertEen geslepen kristallen pique-fleur met rood in de massa.
#126Een Engelse Georgian mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 vitrinedeuren, 4 laden en 4 deuren. Nog op te meten.
#705Twaalf miniatuur beeldjes van veelkleurig porselein. Diverse Saksische merken, omstreeks 1900.
Twelve miniature figurines of polychrome porcelain. Various Saxon marks, circa 1900.No longer availableDim. L. 59 cmEstimate: € 20 / 40 -
#85Sommerso MuranoEen vintage meerkleurig glazen facet-geslepen vaasje met label. Ontwerp door Flavio Poli voor Murano Sommerso.
A vintage multicolored glass faceted vase with label. Designed by Flavio Poli for Murano Sommerso.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 120 / 180 -
#44G Nagels“Jongen met viool”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Young Boy with Violin". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#291Een porseleinen tabaksdoos met schuif en met floraal decor versierd. Onderaan gemonogrammeerd “MG” & “StCt”.
A porcelain tobacco box decorated with floral motifs and a sliding mechanism. Monogrammed "MG" & "StCt" at the bottom.No longer availableDim. 12 x 21 cmEstimate: € 80 / 120