#454Een butlerspiegel met vergulde lijst.
A butler's mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#25Een bronzen luchter met glazen vlamblaker en bloemen.
#191Jacques LimousinEen art-deco beeld van een gezeten dame in zamak en ivorine op marmeren sokkel. Gesigneerd Limousin.
An art-deco sculpture of a seated lady in zamak and ivorine on a marble base. Signed Limousin.No longer availableDim. 31 x 54 x 17 cmEstimate: € 120 / 180 -
#641Een paar Nanking vazen met krijgerdecor.
A pair of Nanking vases with warrior decoration.No longer availableDim. h 34,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#394Een grote vaas in groen geglazuurd Barbotine aardewerk in de vorm van een boomstronk. Italiaans werk.
A large vase in green glazed Barbotine earthenware in the shape of a tree trunk. Italian work.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#204“De Zwarte ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.
#522HerizEen Heriz tapijt.
A Heriz carpet.No longer availableDim. 320x230 cmEstimate: € 200 / 300 -
#376Een gesculpteerd Chinees houten bijzettafeltje met marmeren blad.
#113DoyenEen vintage design kristalglazen tafellamp. Doyen Belgium Cristallerie.
A vintage design crystal glass table lamp. Doyen Belgium Cristallerie.No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#377Een lot van twee souvenirs uit de 1ste wereldoorlog bestaande uit een groot kaliber kogel gemonteerd op een koperen voetstuk en een ‘trench-art’ obus met vermelding ‘OORLOG’ en ‘Eendracht Maakt Macht’, de obus is gedateerd 1917.
A lot of two souvenirs from World War I consisting of a large caliber bullet mounted on a copper base and a 'trench-art' shell inscribed with 'WAR' and 'Unity Makes Strength', the shell is dated 1917.No longer availableDim. h 29.5 cmEstimate: € 50 / 60