#651Een art-deco tafellamp met een bronzen beeld van een druivenmeisje gezeten op marmer. Achteraan een lamp tussen twee halfronde glazen platen.
An Art Deco table lamp with a bronze sculpture of a grape girl seated on marble. At the back, a lamp between two semi-circular glass plates.No longer availableDim. 21 x 35 x 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#169Anna Eva Bergman“Composition”. Een kleurenlitho op papier, buiten de plaat gesigneerd Anna Eva Bergman, genummerd 22/50, uit 1958.
#296Een houten secretaire met 1 lade in het midden.
#310Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een centrale saffier van +- 0,65 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.10 ct. and a central sapphire of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 3,84 g m: 57.Estimate: € 650 / 750 -
#73Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#60Een paar 18 kt wit-en geelgouden bloemvormige oorbellen bezet met email.
A pair of 18 kt white and yellow gold flower-shaped earrings set with enamel.No longer availableDim. 9,87 gEstimate: € 350 / 450 -
#23Een bolvaas, Boch Freres La Louviere door Raymond Chevalier. Handbeschilderd met een bloemendecor.
A spherical vase, Boch Freres La Louviere by Raymond Chevalier. Hand-painted with a floral design.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#470Tien langspeelplaten. *The Thelonious Monk Quintet, Zonder titel (Riverside 673024 Stereo), Duitsland 1969 (rec 1959). *The Yusef Lateef Quintet “The Sounds of Yusef” (Prestige MPS S3036, Stereo), Nederland 1966. *Charlie Byrd Trio, “Which Side are you on?” (Riverside 673029, Stereo), Duitsland (rec 1961). *Modern Jazz Quartet, “Concierto de Aranjuez” (Philips 840224 Stereo), Frankrijk 1964. Art Blakey & The Jazz Messengers, “Kyoto” (Riverside 673013), Duitsland 1968. *Swingle Singers, “Concerto(..)
Ten long-playing records. *The Thelonious Monk Quintet, Untitled (Riverside 673024 Stereo), Germany 1969 (rec 1959). *The Yusef Lateef Quintet "The Sounds of Yusef" (Prestige MPS S3036, Stereo), the Netherlands 1966. *Charlie Byrd Trio, "Which Side are you on?" (Riverside 673029, Stereo), Germany (rec 1961). *Modern Jazz Quartet, "Concierto de Aranjuez" (Philips 840224 Stereo), France 1964. Art Blakey & The Jazz Messengers, "Kyoto" (Riverside 673013), Germany 1968. *Swingle Singers, "Concerto d'(..)No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#193“Twee kinderen met krab”. Een beeld van wit gepatineerd albast en marmer. Naar het werk van Guglielmo Pugi.
"Two children with crab." A sculpture in white patinated alabaster and marble. Inspired by the work of Guglielmo Pugi.No longer availableDim. 58 cmEstimate: € 400 / 600 -
#443Een aardewerken dekselschaal met floraal decor. Bovenop gemerkt VOC.
An earthenware covered dish with floral decor. Marked VOC on top.No longer availableDim. 11,5 x Ø 23 cmEstimate: € 120 / 180