#25Een bronzen luchter met glazen vlamblaker en bloemen.
#393luc Van De Vyvere“De Spanjaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel gesigneerd ‘De Luc’.
"The Spaniard". A bronze sculpture on a marble base signed 'De Luc'.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#568Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
#280Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,61 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.61 ct.No longer availableDim. 5,42 g m: 53.Estimate: € 1000 / 1200 -
#277“Madonna met kind en druiventros”. Een polychroom houten gesculpteerd beeld, opschrift onderaan. Begin 20e eeuw.
"Madonna with Child and Bunch of Grapes". A polychrome wooden carved statue, inscribed at the bottom. Early 20th century.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#543Limoges Raynaud & Co.Een 99-delig porseleinen servies met floraal decor. Vroeg 20e eeuw, onderaan gemerkt.
#230Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 350 / 400 -
#578Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with red in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 150 / 200 -
#420Jacob Zech OriginalEen polshorloge, model Legacy Z7.1520.004, in bijhordende doos.
A wristwatch, model Legacy Z7.1520.004, in accompanying box.No longer availableEstimate: € 120 / 180