#366Een kinderstoel van geplooid beukenhout met gecanneerde zitting.
#259Alexandre TielensPeriod: 1868-1959“Nice”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.
"Nice." A painting, oil on panel. Signed at the bottom, titled on the reverse.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#208Een art deco jardinière van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk op bijhorende piëdestal. Onderaan gemerkt ‘Made in Belgium’ en genummerd 548.
An Art Deco jardiniere in multicolored glazed Flemish earthenware on matching pedestal. Marked 'Made in Belgium' and numbered 548 at the bottom.No longer availableDim. h 113 x Ø 37 cmEstimate: € 180 / 240 -
#650Drieënveertig 45-toerenplaten. Popmuziek Van Alphaville tot Zen. Uit de tijd, enkele zonder sleeve, maar doorgaans in erg goede staat. Jaren zestig, zeventig, begin tachtig.
Forty-three 45 RPM records. Pop music from Alphaville to Zen. From varying times, some without sleeves, but generally in very good condition. From the sixties, seventies, and early eighties.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#267Karl PaldaEen lot van 4 diverse Art Deco Boheems kristal geslepen parfumflacons met geometrisch decor, 1 poederdoosje, en bijgevoegd likeurglaasje.
#275Le Tigre, BruxellesEen houten pennenvitrine display. Met goudkleurig opschrift “Le Tigre”. Verso gemerkt met plaquette.
#392Een set hoornen des overvloeds in messing en hoorn.
A set of cornucopia in brass and horn.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#18Een lot van vier kepies van verschillende Britse guards.
A lot of four kepis from different British guards.No longer availableEstimate: € 60 / 80