#651Een art-deco tafellamp met een bronzen beeld van een druivenmeisje gezeten op marmer. Achteraan een lamp tussen twee halfronde glazen platen.
An Art Deco table lamp with a bronze sculpture of a grape girl seated on marble. At the back, a lamp between two semi-circular glass plates.No longer availableDim. 21 x 35 x 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#397Een meerkleurig vintage aardewerken kan met muzikanten in het decor. In de stijl van Gianni Tosin, Etruria decor. Verso gemerkt “Stile Roma” en “Italy”.
#54Francesco Bartolozzi2 19e eeuwse etsen van Francesco Bartolozzi uit de reeks ‘Paradise Lost’.
A lot of 2 19th-century etchings by Francesco Bartolozzi from the series 'Paradise Lost'.No longer availableDim. 33 x 26.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#304Een set van 9 groen gekleurde geslepen kristallen wittewijnglazen.
A set of 9 green cut crystal white wine glasses.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#422Een lot van 4 verzilverd metalen schalen op voet waarvan met kristallen schaal.
#197Een paar grijze cassoletten van geaderd marmer met verguld bronsbeslag en dennenappel bovenaan.
#137A Trefoloni“Buste van een jonge dame”. Een buste in albast en brons verguld. Op de schouder gesigneerd.
"Bust of a young lady". A bust in alabaster and gilded bronze. Signed on the shoulder.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 300 / 500 -
#152Henri De BraekeleerPeriod: 1840-1888“Stilleven varia”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#320Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale citrine van 2,53 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central citrine of 2.53 ct. and diamonds weighing approximately 0.38 ct. in total.No longer availableDim. 4,02 g m: 55.Estimate: € 700 / 800