#624Een houtgesculpteerd beeld van Boeddha op een lotus. Gemonteerd op een houten sokkel.
#454Een butlerspiegel met vergulde lijst.
A butler's mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#43Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
#504Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Herder met schapen bij boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.
#68Een gepatineerd aardewerken buste van Jezus op marmeren voet. Verso gesigneerd.
A patinated terracotta bust of Jesus on a marble base. Signed on the back.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
Een paar 18 kt witgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 200 / 250 -
#100CartierReiswekker met quartzuurwerk met batterij. In oorspronkelijk etui en doos. Met certificaat.
Travel alarm clock with quartz movement with battery. In original case and box. With certificate.No longer availableEstimate: € 400 / 600