#590Zestien langspeelplaten. Div. “Chansons de nos 20 ans”. Cora Vaucaire. Françoise Hardy. Jacques Dutronc. France Gall. Jean Ferrat (4x). Juliette Gréco. Gerard Manset (2x), Marc Aryan. Serge Reggiani (3x).
#634Jef LambeauxEen vrouwenbuste in zamak, naar Jef Lambeaux. Kleine schade achteraan.
#114“Voetwassing”. Een geschilderd icoon voorstellend Jezus met zijn apostelen. Naar de oudheid. Centraal 2 krassen.
"Foot washing." A painted icon depicting Jesus with his apostles. Antique. Central 2 scratches.No longer availableDim. 25.5 x 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#224Jan De Graef“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#695Een gevarieerd lot serveerbestek van verzilverd metaal, sommige met benen uiteinden, een aantal in origineel etui.
A varied lot of silver-plated metal serving cutlery, some with bone handles, some in original case.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#324H. Wood“De hooioogst”. Olieverf op paneel in vergulde kader. Gesigneerd H. Wood.
"The Hay Harvest". Oil on panel in gilded frame. Signed H. Wood.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#363Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
A ginger jar of Chinese porcelain with blue on white decor of lucky symbols on a floral background.No longer availableDim. h 22 x Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#402Pierre Deuse“Visité par la Lumière”. Een scjilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Deuse en gedateerd 1989. Aantekeningen op de achterkant.
"Visited by Light." A painting, oil on canvas, signed by Pierre Deuse and dated 1989. Notes on the back.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#378Een lot van vier Franse kepies waaronder het vreemdelingenlegioen.
#483Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, adorned with boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 250 / 350 -
#333Valmazan“Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.
"Valmazan - Spain". A candelabra in silver-plated metal for three candles mounted around a dish. Marked.No longer availableDim. 9 x 47,5 x 20 cmEstimate: € 40 / 60