#430Een laat 19e eeuwse zwart marmeren schouwpendule met geslepen florale motieven.
A late 19th-century black marble mantel clock with cut floral motifs.No longer availableDim. 48 x 35 x 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#695Een gevarieerd lot serveerbestek van verzilverd metaal, sommige met benen uiteinden, een aantal in origineel etui.
A varied lot of silver-plated metal serving cutlery, some with bone handles, some in original case.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#467“Oude Wijze”. Een gepatineerd cloisonné beeldje op houten sokkel.
"Old Sage". A patinated cloisonné figurine on a wooden pedestal.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#494Van Doren“Portret van een zittende burgerman”. Olieverf op doek (herdoekt). Toeschrijving achteraan. Einde XIXde eeuw.
#543Limoges Raynaud & Co.Een 99-delig porseleinen servies met floraal decor. Vroeg 20e eeuw, onderaan gemerkt.
#353Een oude ovalen glazen stolp met een wassen Madonna met kind.
An old oval glass dome with a wax Madonna and child.No longer availableDim. 50 x 37 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#518“The Flower Girl”. Een mechanische muzikale pop, Tiffany studio no 14, the great Parisian exhibition 1984. Achteraan gelabeld.
"The Flower Girl." A mechanical musical doll, Tiffany studio no. 14, exhibited at the Great Parisian Exhibition 1984. Labeled on the back.No longer availableDim. 64 x 54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#634Jef LambeauxEen vrouwenbuste in zamak, naar Jef Lambeaux. Kleine schade achteraan.
A women's bust in zamak, after Jef Lambeaux. Minor damage at the back.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 60 / 80