#455Een 18 kt geelgouden ring bezet twee briljantjes en opaal.
An 18 kt yellow gold ring set with two brilliants and opal.No longer availableDim. 4,47 g m: 56.Estimate: € 500 / 600 -
#39Rik De Bruyn“Kruik met rozenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Verso toegeschreven aan Rik De Bruyn.
"Pitcher with Rose Bouquet". A painting, oil on canvas. Attributed to Rik De Bruyn on the reverse.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#342“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
#227Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
#366Een kinderstoel van geplooid beukenhout met gecanneerde zitting.
#47Een massief gesculpteerd eikenhouten beeld van Christus met het Heilig Hart. Gesigneerd N. Gorus. Heeft enkele barsten en een herstelling aan de linker knie, alsook een pink en een wijsvinger missend.
A solid sculpted oak statue of Christ with the Sacred Heart. Signed N. Gorus. Has some cracks and a repair on the left knee, as well as a missing pinky and index finger.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#103“Meisje met schoen”. Een gegoten bronzen beeldje op marmeren voet. Inscriptie “Hands on hips”, vermoedelijk naar Auguste Moreau.
"Girl with shoe." A bronze cast statue on a marble base. Inscription “Hands on hips,” likely after Auguste Moreau.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#273J.Moores & Sons LondonEen vintage Bowler Hat in vilt en lederen binnenrand. Gemerkt “J Moores & Sons, London”. In originele doos.
A vintage Bowler Hat in felt with a leather inner band. Marked "J Moores & Sons, London". In original box.No longer availableDim. size 7Estimate: € 80 / 120