#467“Oude Wijze”. Een gepatineerd cloisonné beeldje op houten sokkel.
"Old Sage". A patinated cloisonné figurine on a wooden pedestal.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#41Kaiser W. GermanyEen set van een grote schaal, een kom en vaas van Duits porselein. Decor ‘Fünnan’. In nieuwstaat. Onderaan gemerkt.
A set of a large dish, a bowl, and a vase of German porcelain. Decor 'Fünnan'. In new condition. Marked on the bottom.No longer availableDim. Ø 39 cm, Ø 27,5, cm, h 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#652J. Rousseau“De visser”. Een zamakken beeld van een jongeman met een mand gevuld met vissen en een haakstok. Getekend J. Rousseau.
#74Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd.
"Flower still life". A painting, oil on canvas, signed and dated at the bottom.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#659Een grammofoon met koperen hoorn, gemerkt His Masters Voice, The Gramophone Compant Ltd.
A gramophone with a copper horn, marked His Masters Voice, The Gramophone Company Ltd.No longer availableDim. 66 x 37 x 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#366Een kinderstoel van geplooid beukenhout met gecanneerde zitting.
#681Een lot van drie kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
#170Een 18 kt wit en roze gouden ring bezet met een spinel van +- 1,50 ct.
#45Bergen Céramique MontoiseEen lot Art Deco polychroom plateelwerk, onderaan gemerkt CM Bergen. Bestaande uit zeshoekige vaas, genummerd 614/156, een asbak genummerd 763/156 en een vide poche genummerd 267/156.
"Bound naked". An Art Deco terracotta sculpture. Signed at the bottom.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 120 / 180