#64“Guanyin”. Een Chinees porseleinen beeld.
"Guanyin". A Chinese porcelain figurine.No longer availableOnline onlyDim. 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97Een grote meerkleurige glazen vaas, draagt een sticker ‘Makora’.
A large multicolored glass vase, labeled 'Makora'.No longer availableOnline onlyDim. h 33 x Ø 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#291VivitarEen telescoop in gesloten verpakking, Vivitar F300-30M.
A sealed package telescope, Vivitar F300-30M.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#283Een trench art koperen obus huls met “NAMEN” in het reliëf.
#1222 woestijnrozen.
2 desert roses.No longer availableOnline onlyDim. 1000g - 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#10Een aardewerken cachepot in diverse tinten bruin. Onderaan genummerd. Medio XXste eeuw.
#43Een lot van twee tinnen voorwerpen, een vaas en een champagnekoeler met een totaalgewicht van 3.385 kg.
A lot of two pewter items, a vase and a champagne cooler with a total weight of 3.385 kg.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#118Een porseleinen schotel met floraal decor. Verso gemerkt.
#292Een set van 2 gietijzeren deurstoppen.
A set of 2 cast iron doorstops.No longer availableOnline onlyDim. h 10 x l 14 cmEstimate: € 5 / 10 -
#178Een lot van 2 kunststoffen beeldjes. 1 van een jaren 50 duo met trenchcoat en 1 van een dame op fauteuil op ontbloot bovenlichaam.
A lot of 2 plastic figurines. One of a 1950s duo in trenchcoats and one of a lady on an armchair with bare upper body.No longer availableOnline onlyDim. 25 cm & 16 x 28 cm -
#120Een Boheems kristallen vaas. Schilfertje aan voet en herstelling aan bovenrand.
A Bohemian crystal vase. Small chip at the base and repair on the upper rim.No longer availableOnline onlyDim. 43 x Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80