#516HamadanEen handgeknoopt wollen karpet. Iran.
#313De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
#475Theepot van Chinees porselein met decor van lange lijzen in uitsparingen.
#271Een paar schelpen van meerkleurig Muranoglas.
#133Een hertengewei uit 1929. Op muurplaat.
#154“Man met groentemand”. Olieverf op paneel. Franse school, XIXe eeuw.
”Homme et panier à fruits”. Huile sur panneau. Ecole française, XIXème siècle.No longer availableDim. 16,5 x 12,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#508Drie stenen stempels, afkomstig van de Tomebamba uit Cuenca, Ecuador.
#141Een Napoleon III schouwpendule van zwartgelakt hout met vier getorste zuiltjes, met messingen monturen en inlegwerk. Zonder sleuteltje.
#785Matchbox Series 66; 68; 71 & 72Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Greyhound reisbus.- Mercedes bus. - Jeep Pick-up.- Standard Jeep.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Greyhound bus de voyage.- Mercedes bus.- Jeep Pick-up.- Standard Jeep.No longer availableEstimate: € 80 / 100