Other lots in this auction
-
#321Een reeks glazen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit negen champagnefluiten en zes wijnglazen. Onderaan gemerkt. Eén fluit met schilfer.
Une série de verres en cristal incolore taillé, comprenant neuf flûtes à champagne et six verres à vin. Marque sous la base. Une flûte avec éclat.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#768Lot Imari porselein. Vijf borden, een ovale schotel, een klein bordje en een kop (barst) en schotel.
Un lot de porcelaine Imari, comprenant cinq assiettes, un plat oval, une petite assiette, un tasse (fissure) et un plat.No longer availableDim. Ø 22cmEstimate: € 30 / 50 -
#347GuerinEen vaas van meerkleurig geglazuurd terracotta met een gestileerd decor van dieren. Onderaan gemerkt.
Un vase en terre cuite polychrome, décor stylé d’animaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#166Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#273Een antiek gebeeldhouwd houten voetenbankje.
Un repose-pieds antique en bois sculpté.No longer availableDim. 15 x 34 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#285Een 14 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 15,50 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#355Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 950 / 1100 -
#105Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Un bracelet esclave en or blanc 18 ct sertie de diamants aynat un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 8,19 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#529Twee Indische voorstellingen. Gouache op zijde.
Deux représentations indiennes. Gouache sur soie.No longer availableDim. 22 x 18,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#718Afrikaans masker. Luba, Congo.
Un masque africain. Luba, Congo.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#354Hipolit MaikowskiPeriod: 1885 - 1963“Vissersboten in de haven van Oostende”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche , Ostende”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 18x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#411Een messingen kerkkandelaar in Renaissancestijl.
Un candélabre d’église en laiton style Renaissance.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 30 / 50

