Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oud gasmasker in doos. Compleet.

Een oud gasmasker in doos. Compleet.

Un ancien masque à gaz. Complet.
Dim. h: 31,5 cm
SKU: 2603190473.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #473
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #354
    Hipolit Maikowski
    Period: 1885 - 1963

    “Vissersboten in de haven van Oostende”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Bateaux de pêche , Ostende”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 18x 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #26

    Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #131
    Yashica

    Een oude camera, model Mat 124 G. In lederen etui. Goede staat.

    Une caméra ancienne, modèle Mat 124 G. dans un étui en cuir. Bon état.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150
  • #189
    Louis Koopman
    Period: XIXde eeuw

    “Spes Patriae. Een optocht van verklede kinderen bij een theater Odéon, voorzien van een oranje en een Nederlandse vlag, als hoop van het vaderland”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan.

    ”Spes Patriae. Une parade d’enfants déguisés devant le théâtre Odéon avec un drapeau hollandais, espoir du patrimoine”. Huile sur panneau. Signé à droite en bas.
    No longer available
    Dim. 37 x 47 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #722
    Matchbox King Size K-5

    “Racing car transporter”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.

    ”Racing car transporter”. Un jouet. très bon état. Emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #547

    Drie bakelieten potjes van Ebena, waarbij één getooid met een hoofd van een indiaan. Deels verguld.

    Trois pots en bakélite Ebena, dont un décoré d’une tête d’indien. Partiellement dorés.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #834

    Lot van vier kopjes en schoteltjes van Chinees en Japans porselein. Kleine haartjes.

    Un lot de quatre tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise et japonaise. Quelques cheveux.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #611

    Een bronzen tijger met donker patina. Japans werk, gemerkt van Genryusai Seiya. Tijdperk Meiji. Op houten sokkel.

    Un tigre en bronze à patine foncée. Travail japonais, marque Genryusai Seiya. Période Meiji. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #84
    Leo Maricq

    “Sluis te Brabant”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Ecluse, Brabant”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #704
    Marcel Louis Baugniet

    “Abstract mannengezicht”. Gemengde techniek op linnen. Gesigneerd en gedateerd 1919.

    ”Visage d’homme abstrait”. Techniques mixtes sur lin. Signé et daté 1919.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #617

    Een zittende guanyin met ruyi van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.

    Un Guan Yin assis et ruyi en porcelaine blanche, style Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #398

    Drie Liebig-Chromoalbums: Folklore I & II Nederlandstalig en Folklore I Franstalig. Compleet.

    Trois albums chromo Liebig: Folklore I & II en néerlandais et Folklore I en français. Complet.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More