#277Ralph BoyerEen lederen zakentas met cijfersloten.
#18Een oude Franse jachthoorn.
#529Twee Indische voorstellingen. Gouache op zijde.
Deux représentations indiennes. Gouache sur soie.No longer availableDim. 22 x 18,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#297Een karafje van geslepen kleurloos kristal met zes glaasjes.
#201Louis Léopold ChambardPeriod: 1811 - 1895“Le travail”. Een bronzen beeld met donker patina. Gesigneerd. Als schenking aan de Heer Goetbloet in 1908.
”Le travail”. Une statue en bronze à patine foncée. Signée. Un cadeau à Mr Goetbloet, 1908.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#113LenzkirchEen blauw aardewerken pendule met messingen frame.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une grenade ayant un poids total de ± 2,70 ct.No longer availableDim. 8,30 gEstimate: € 400 / 500 -
#806DosmealtiEen handgeknoopt Turks karpetje van wol.
#709William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935“De violist”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘19.
”Le violoniste”. Crayon sur papier. Monogramme et daté ‘19.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#242Joseph GérardPeriod: 1821-1895“Bij de Griekse bakker. Een classicistische scène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chez le boulanger grecque. Scène classique”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 500 / 600 -
#162R. Heymans“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#641Een snuffbottle van Chinese lak met een drakendecor. Gesigneerd.
Un flacon laque de Chine, décor de dragons. Signé.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60 / 100