#23
“Dansende engeltjes”. Een meerkleurig porseleinen groepje.
#331Val Saint Lambert
Een ijsemmer van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#621Daum, France
Een schaal met een dolfijn van kleurloos glas. Gemerkt.
#456Ghoum
Twee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.
#311Meissen
“Twee putto op dolfijn”. Een groep van meerkleurig porselein in barokke stijl. Onderaan gemerkt.
"Deux putto sur dauphin". Un groupe de porcelaine multicolore de style baroque. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#685
Een vintage designlampje van plexiglas en messing. Jaren ‘70.
#274Joz. De Swerts
“Een buste uit het classicisme”. Een grafiettekening. Gesigneerd en gedateerd 1906.
"Un buste classique". Un dessin au graphite. Signé et daté 1906.No longer availableDim. 66 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#106
Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
#446
Een lot van twee handgeknoopte wollen kameelzakken en een ezelstas.
#213
Een verstelbare tafellamp met twee lichtpunten.
Une lampe de table réglable avec deux points lumineux.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 70 / 100 -
#439
Een paar Perzische gouacheschilderingen op zijde.
Une paire de gouaches persanes sur soie.No longer availableDim. 19,5 x 11 & 18,5 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#124Geo Page
“Zicht op Mol in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de Mol à l'automne". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 100 / 120