#542Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
#266Een houten secretaire met 1 lade in het midden.
#574Een paar vintage hanglampen met meerkleurig glaspasta coupes.
#310Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
An 18 kt yellow gold necklace with pendants in the shape of hearts and an angel.No longer availableDim. 8,55 gEstimate: € 350 / 450
#474Wassily KandinskyPeriod: 1866-1944“Tâche rouge II”. Een kleurenlitho op papier. Uitgave Maeght Editeur, Paris. Centraal verticale vouwlijn aanwezig.
"Red Spot II". A color lithograph on paper. Published by Maeght Editeur, Paris. Central vertical fold line present.No longer availableDim. 36,5 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#374Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerde vogel”. Een kleurenlitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/100.
"Stylized bird". A color lithograph on paper. Signed and numbered 62/100 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 76 x 61 cmEstimate: € 100 / 200 -
#527Een handgeknoopt Iranees tapijt.
A hand-knotted Iranian carpet.No longer availableDim. 340 x 245 cmEstimate: € 180 / 240 -
A soup tureen with matching dish featuring a floral design. Marked LG Limoges.No longer availableDim. Ø 30 cm (schotel)Estimate: € 40 / 50 -
#618Een lot van 3 oude glazen stolpen op houten voet met hierin heiligenbeelden en vaasjes in Brussels porselein. Toegevoegd nog 2 heiligenbeelden waarvan 1 in Brussels porselein.
A lot of 3 old glass domes on wooden base containing holy figures and vases in Brussels porcelain. Also included are 2 holy figures, one in Brussels porcelain.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#148Een lot van zeven stuks gevarieerd zilverwerk bestaande uit twee theepotten, een melkkannetje, een beker, twee kristallen schaaltjes met zilveren rand en voet en een serveertang. Behalve de beker en het melkkannetje alles voorzien van zilverkeuren.
#572Franklin Mint“Jardin D’Amour”. Een wandtapijt met bijhorende koperen stang door Marc Waymel voor Franklin Mint, made in France. 1987.
"Jardin D'Amour". A tapestry with accompanying copper rod by Marc Waymel for Franklin Mint, made in France. 1987.No longer availableDim. 93 x 117 cmEstimate: € 60 / 80 -
#535Een lot van 10 lp’s in het punk/hardcore genre bestaande uit: Short Fuse - Outraged (BCR13), Bulimia Banquet - Party my colon (flip20), Compilation - Cracks in the sidewalk (18861-0092-1), Didjits Backstage passout, Circus Lupus - Super genius (DIS63V), Cop shoot cop - ask questions later (72736-1), Melvins - easy as it was (08628-9102-1), La Muerte - Experiment in Terror (BIAS170), Token Entry - the weight of the world (EM9394-1) en Circle Jerks - Wild In The Streets (18663-1029-1).
A lot of 10 LPs in the punk/hardcore genre consisting of: Short Fuse - Outraged (BCR13), Bulimia Banquet - Party my colon (flip20), Compilation - Cracks in the sidewalk (18861-0092-1), Didjits Backstage passout, Circus Lupus - Super genius (DIS63V), Cop shoot cop - ask questions later (72736-1), Melvins - easy as it was (08628-9102-1), La Muerte - Experiment in Terror (BIAS170), Token Entry - the weight of the world (EM9394-1), and Circle Jerks - Wild In The Streets (18663-1029-1).No longer availableEstimate: € 80 / 120