Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oud kortzwaard met bronzen handvat met een afbeelding van een haan op de pommel.
Een oud kortzwaard met bronzen handvat met een afbeelding van een haan op de pommel.

Een oud kortzwaard met bronzen handvat met een afbeelding van een haan op de pommel.

Une vieille épée courte avec poignée en bronze avec une image d'un coq sur le pommeau.
Dim. l: 62,5 cm
SKU: 9903210118.
Category: wapens.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #118
Estimate: € 150 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #167
    Waffenfabrik Bern

    Een Vetterli grendelgeweer M81. Cal. 10.4 mm.

    Une carabine à verrou Vetterli M81. Cal. 10,4 mm.
    No longer available
    Dim. l: 132 cm
    Estimate: € 180 / 240

Other lots in this auction

  • #368

    Een lot van drie meerkleurig porseleinen muziekgroepjes, waarbij twee Oost-Duitse en één Italiaans. Onderaan gemerkt.

    Un lot de trois groupes de musique en porcelaine multicolore, deux est-allemands et un italien. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #263

    Een tijdperk Napoleon III aanmaakhoutbakje met fraaie decors versierd.

    Un petit bac à bois d'époque Napoléon III avec de belles décorations.
    No longer available
    Dim. 40 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #303

    Een paar aardewerken lampvoeten in de vorm van fruitmanden.

    Une paire de pieds de lampe en faïence en forme de corbeille de fruits.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm (met kap)
    Estimate: € 60 / 100
  • #345

    Een zakhorloge 14 K. geelgoud in werkende staat (manco ruitje en wijzer) en een andere van verguld metaal.

    Montre de gousset en or jaune 14 K en état de marche (manquent la vitre et une main). Nous ajoutons une autre montre en métal doré.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #449
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Composities”. Twee olieverfschilderijen op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 2004 & 2008.

    Compositions . Deux peintures à l'huile sur panneau. Signées et datées respectivement 2004 et 2008.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 & 30 x 30 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #448

    Twee bronzen Boeddhahoofden.

    Deux têtes de Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. (h: 17 & 23 cm)
    Estimate: € 120 / 200
  • #60

    Een broche 14 K. geel goud met micromosaïek met bloementuil.

    Une broche en or jaune 14 K. avec micromosaïque avec bouquet de fleurs.
    No longer available
    Dim. 21,25 g 6 x 5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #254

    Bekertje van gedreven en geciseleerd zilver versierd met bloemenfriezen en arabesken. Onderaan gemerkt 840/1000 en makersmerk.

    Coupe en argent martelé et ciselé à décor de frises florales et d'arabesques. Marquée en bas 840/1000 et poinçon de maître.
    No longer available
    Dim. H. 7,5 cm - 124 g
    Estimate: € 70 / 100
  • #251
    Maurice Herbeau, Lille

    Een Frans aardewerken wasbak met messingen kraan en afloop. Gesigneerd. Bijgevoegd een bijpassend zeepbakje.

    Un évier en faïence française avec robinet et drain en laiton. Signé. Joint un porte-savon assorti.
    No longer available
    Dim. l: 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #256

    Een mahoniehouten Engelse commode met drie grote en twee kleine laden in gebogen front.

    Commode anglaise en acajou avec trois grands et deux petits tiroirs à façade incurvée.
    No longer available
    Dim. 98 x 84 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #530

    Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.

    Lustre en fer forgé à coupe en verre coloré. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm Ø: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #249

    Een verguld bronzen mazarinluchter met acht lichtarmen, bovenaan versierd met hermenfiguren.

    Lustre Mazarin en bronze doré à huit branches lumineuses, le dessus décoré de hermès.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 250 / 400
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More