#53Twee gietijzeren vuurbokken in de vorm van een paard.
#267Een paar verstelbare metalen wandlampen.
Taque en fonte à décor biblique avec landier et deux chenets en laiton. Style baroque.No longer availableDim. 90 x 74 cm & h; 65 cmEstimate: € 100 / 120
#331“Corpus Rubenianum Ludwig Burchard”. Vol. I, VIII (2 x), IX, X, XVI. In 8-vo, zeer goede staat met huls en stofwikkel. Ed. Arcade, jaren 70. Evenals: ‘Rubens en zijn eeuw” en “P.P. Rubens”. F. Baudouin. Ed. Mercator Fonds 1972 en 1977. En “de Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. Szablowski. Mercatorfonds 1972. 9 stuks.
“Corpus Rubenianum Ludwig Burchard”. Vol. I, VIII (2 x), IX, X, XVI. In 8-vo, très bon état avec étui et jaquette. Ed. Arcade, années 70. Ainsi que: ‘Rubens en zijn eeuw” et “P.P. Rubens”. F. Baudouin. Ed. Mercator Fonds 1972 et 1977. Et “de Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. Szablowski. Mercatorfonds 1972. 9 pièces.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#593Een plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
#428Drie kleine jardinières, twee schotels en een dekselvaas van Japans porselein met een Imari decor. Onderaan gemerkt: Gold Imari.
#384Een lot van zeven bruin glazen apothekerspotten in verschillende formaten.
#6Een psychespiegel met twee kleine laden in het voetstuk.
#103Een grote Syrinx-schelp.
Une grande coquille Syrinx.No longer availableDim. l 50 cmEstimate: € 35 / 40 -
#649“Brigitte Bardot.” Een zeefdruk naar Andy Warhol.
#217Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
#332Louis Belen“Twee mannen in een interieur”. Grafiek.
#699Toulet ExcelsiorDrie oude constateurs voor de duivensport in houten kast.
Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 120