Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oud postzegelalbum. Gefrankeerde zegels van de hele wereld. Overwegend XIXde eeuw. Ongeveer 1000 stuks.

Een oud postzegelalbum. Gefrankeerde zegels van de hele wereld. Overwegend XIXde eeuw. Ongeveer 1000 stuks.

Un ancien album à timbres postes. Timbres affranchis de partout sur Terre. La plupart du XIXème siècle. +- 1000 pièces.
SKU: 2708190071.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #71
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #528

    Een paar platte dekselvaasjes van blauw en wit Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à couvercle plat en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #196

    Een kleerkast van mahonie met twee spiegeldeuren en twee laden. Omstreeks 1900.

    Une armoire en acajou à deux portes miroirs et deux tiroirs. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 245 x 168 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #59
    Jan Zwart

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadigingen bovenaan.

    ”Vue sur les bruyères”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts au dessus.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #648

    Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.

    Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #597

    Een antieke dekselvaas van Cantonporselein. Herstelling aan de dekselknop en randschilfers.

    Un vase à couvercle antique en porcelaine de Canton. Réparation au couvercle et quelques éclats.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #152

    “Met Messen Spelen.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1861.

    ”Jouer avec des couteaux”. Huile sur toile. Signée et datée 1861.
    No longer available
    Dim. 64 x 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #382
    Bernard Charroy

    “Meisje op terras”. Litho. Genummerd en gesigneerd buiten de plaat.

    ”Jeune fille”. Une lithographie. Numérotée et signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #897
    Meissner

    Een vaasje en karaf van geslepen kristal met bloemendecor. Karaf gemerkt met handtekening.

    Un petit vase et une carafe en cristal taillé avec décor de fleurs. La carafe porte une signature.
    No longer available
    Dim. h 32 cm & 17,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #329
    Paul Hagemans
    Period: 1884-1959

    “Dorpsgezicht met knotwilgen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue de village et saules têtards”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #162

    “Herbergscène”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Egbert van Heemskerk (1610-1680). Slijtage.

    ”Scène d’auberge”. Huile sur toile. Attribué à Egbert van Heemskerk (1610 - 1680). Usures.
    No longer available
    Dim. 29 x 34 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #742

    Een bijzetmeubeltje in twee niveaus met open zijkanten en rug.

    Un meuble à deux niveaux, côtés ouverts.
    No longer available
    Dim. b: 51 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #424

    “Herenportret” en “De atelierwerker”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 11/30 et 15/20.

    “Portrait d’homme” et “L’atelier”. Deux eaux-fortes. Signées hors planche et numérotées respectivement 11/30 et 15/20.
    No longer available
    Dim. 20 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More