#426Een notenhouten wandrekje in vijf niveaus.
#184A. Vandendries“Visser in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheur et paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 200 / 300 -
#874Rustiek kinderstoeltje met rieten zit. XIXde eeuw. Hersteld.
Une chaise pour enfants avec assise en roseau. XIXème siècle. Réparée.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 15 / 25 -
#736Een handgeknoopt Tunesisch wollen tapijt.
#851Een roodkoperen scheepslantaarn (mastlicht). Gemonteerd op elektriciteit. Begin XXe eeuw.
Une lanterne navale en cuivre rouge ( lumière de mât). Montée à l'électricité. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#142“Portret van een man.” Olieverf op doek. XIXde eeuw. Verschillende letsels.
”Portrait d’un homme”. Huile sur toile. XIXème siècle. Plusieurs dégâts.No longer availableDim. 77 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#878Val St. LambertEen kokervaasje en een asbak van roze en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#798Een tijger van brons. Aziatisch werk.
#231E. Laurent“Pêcheuse”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
”Pêcheuse”. Une statue en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#124G. B. Brunfaut“Zittende vrouw langs de kant van de weg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Femme assise au bord du chemin”. Huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 16 cmEstimate: € 240 / 360