#55Twee zegelringen van 18 karaats geel en wit goud met initialen.
#47Een lot oude ‘patakons’, gepolychromeerde aardewerken plaquettes als decoratie voor toteman of cougnou.
#90Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,07 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,07 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 600 / 700 -
#6Een gevarieerd lot oude glazen kerstversieringen.
#301Een balustervaasje en een dekselvaasje van cloisonné op messing.
#141“Compositie”. Gemengde techniek op doek. Draagt een handtekening.
#9Een spiegel met gedreven tinnen lijst. Duitsland, omstreeks 1800.
#398Een paar verguld bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten.
Une paire d’appliques à deux bras en bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#421Een lot van drie verschillende koperen lampenvoeten.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 180 / 250