Other lots by Ros
-
#164Frans RosPeriod: 1883 - 1968
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd Fr. Ros. In vergulde kader.
"Church interior". Oil on canvas. Signed Fr. Ros. In gilt frame. -
#174Willy Ros
“Vismarkt te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd W. Ros en gedateerd ‘91.
"Fish Market in Lier". Oil on canvas. Signed W. Ros and dated '91. -
#184Frans RosPeriod: 1883 - 1968
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd Fr. Ros. In vergulde kader.
"Church interior". Oil on canvas. Signed Fr. Ros. In a gilded frame. -
#182Frans RosPeriod: 1883 - 1968
“De zijbeuk van de Lierse Begijnhofkerk”. Olieverf op paneel. Voor- en achteraan gesigneerd Frans Ros.
"The side aisle of the Lier Beguinage church". Oil on panel. Signed on the front and back by Frans Ros. -
#181Frans RosPeriod: 1883 - 1968
Een oude massief eiken verstelbare schildersezel die toebehoorde aan de Lierenaar Frans Ros, een Belgische kunstenaar, portretschilder en van 1929 tot 1957 achtste directeur van de tekenacademie te Lier.
An old solid oak adjustable painter's easel that belonged to Frans Ros, a Belgian artist, portrait painter, and director of the art academy in Lier from 1929 to 1957.
Similar lots by type
-
#466
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style. -
#536Mercator
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator. -
#496
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style. -
#711VTWonen
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen. -
#586
Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.
A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand. -
#702
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#706
Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.
An ebonized display case with stained glass, two bas-relief tiles, and a young gentleman and lady on copper plates. -
#675
Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.
A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick. -
#712
Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#596
Een paar gesculpteerd houten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met figuratief gobelin decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.
A pair of sculpted wooden armchairs with double claw feet. Upholstered seat with figurative tapestry decor. Louis XIII style. Cross connection at the bottom. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#696
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs. -
#276
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs. -
#707
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top. -
#701Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
A large wool carpet, marked on the reverse. -
#526
Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
A solid oak cabinet with sculpted details, lion heads, and ball feet. 2 doors and 2 drawers with a base, converted into a TV cabinet. -
#676Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann. -
#713
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors. -
#546Mercator
Een vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design archive cabinet made of teak veneer with a metal frame and drawers inside. From the "Alpha" series by Mercator. -
#646
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom.
Other lots in this auction
-
#309G. Lorenz
“Boslandschap met vijver”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan in passe-partout gesigneerd, vermoedelijk “G.Lorenz” en gedateerd 1923.
"Wooded landscape with pond". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom in mat, presumably "G.Lorenz" and dated 1923. -
#666
Een vintage Italiaans meerkleurig porseleinen beeldje van een Shih Tzu.
A vintage Italian multicolored porcelain figurine of a Shih Tzu. -
#351
Een set van 2 polychrome geglazuurde haanvormige terrines in majolica.
A set of 2 polychrome glazed rooster-shaped terrines in majolica. -
#400Sheaffer
Twee Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen met 14 kt gouden penpunt en 1 balpen.
Two Sheaffer pens, one fountain pen with a 14 kt gold nib and one ballpoint pen.Place a bid ›Estimate: € 150/250 -
#470
Tien langspeelplaten. *The Thelonious Monk Quintet, Zonder titel (Riverside 673024 Stereo), Duitsland 1969 (rec 1959). *The Yusef Lateef Quintet “The Sounds of Yusef” (Prestige MPS S3036, Stereo), Nederland 1966. *Charlie Byrd Trio, “Which Side are you on?” (Riverside 673029, Stereo), Duitsland (rec 1961). *Modern Jazz Quartet, “Concierto de Aranjuez” (Philips 840224 Stereo), Frankrijk 1964. Art Blakey & The Jazz Messengers, “Kyoto” (Riverside 673013), Duitsland 1968. *Swingle Singers, “Concerto(..)
Ten long-playing records. *The Thelonious Monk Quintet, Untitled (Riverside 673024 Stereo), Germany 1969 (rec 1959). *The Yusef Lateef Quintet "The Sounds of Yusef" (Prestige MPS S3036, Stereo), the Netherlands 1966. *Charlie Byrd Trio, "Which Side are you on?" (Riverside 673029, Stereo), Germany (rec 1961). *Modern Jazz Quartet, "Concierto de Aranjuez" (Philips 840224 Stereo), France 1964. Art Blakey & The Jazz Messengers, "Kyoto" (Riverside 673013), Germany 1968. *Swingle Singers, "Concerto d'(..)Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#341
Een massief eiken doos met schuifdeksel, opgebouwd met oude gebeeldhouwde elementen.
A solid oak box with sliding lid, constructed with old carved elements. -
#34
“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#606
Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay. -
#221Karl Palda
Een Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 6 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
An Art Deco Bohemian crystal etched liqueur set, consisting of 6 glasses and 1 decanter. Adorned with geometric design. -
#28
Een porseleinen fruitschaal op voet met bloemenmeisje. De Carl Thieme porseleinfabriek te Dresden. Enkele bloemen missen een blaadje.
A porcelain fruit bowl on a stand with flower girl. Made by the Carl Thieme porcelain factory in Dresden. Some flowers are missing a petal. -
#290
Een 18 kt roze gouden ketting met hanger en met bijpassende ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en amethist en maansteen.
An 18kt rose gold necklace with pendant and matching ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct. and amethyst and moonstone. -
#655
Een taxidermisch kapstok in eik met 4 everzwijnenpoten.
A taxidermy coat rack in oak with 4 wild boar legs.