Similar lots by type
-
#459
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30/50 -
#865
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. 175 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#698
Een paar verchroomde plafonnières met telkens tien lichtpunten en 11 bollen.
Une paire de plafonniers chromés à dix point lumineux et onze boules .No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 120/200 -
#730
Een luchter met drie messingen lichtpunten met gesatineerde bloemvormige kapjes en met een centrale albasten coupe.
Un lustre à trois points lumineux en laiton, capes sous formes de fleurs et une coupe centrale en albâtre.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/100 -
#638
Een lampenvoet van groen marmer, gedragen door drie verguld bronzen voeten, getooid met saterbustes en eindigend in bokkenpoten. XIXe eeuw.
Un pied de lampe en marbre vert, porté par trois pieds en bronze, décor de bustes de satyres et se terminant en pieds de bouc. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cm (zonder kap)Estimate: € 80/120 -
#233
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#707
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#770
Een oud ankerlicht van rood en geel koper. Gemerkt van Tavernier te Oostende.
Une ancienne lumière de navigation en cuivre jaune et rouge. Marque Tavernier, Ostende.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#885
Twee olielampen van koper en aardewerk, waarbij één met glazen kap en kraaltjes.
Deux lampes à huile en faïence et cuivre, une à abat-jour en verre et perles.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#598
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100/120 -
#242
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500/600 -
#893
Een paar lage messingen kandelaars.
Une paire de candélabres bas en laiton.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#805
Een barokke kerkkandelaar van koper, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église baroque en cuivre monté en lampe.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 60/100 -
#287
Een paar bronzen wandlampen in de vorm van citroentakken.
Une paire d’appliques sous forme de branches de citronnier.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 100/120 -
#241
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#895
Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#763
Een paar kandelaars van koper en porselein in eclectische stijl. Draadstang te vervangen. XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre et porcelaine, style éclectique. Bec-de-corbeau à remplacer.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40/60 -
#681
Een paar messingen koetslampen. Gemonteerd op elektriciteit en houten wandbevestigingen.
Une paire de lampes de carrosse en cuivre. Montées sur électricité et attaches murales en bois.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50/60 -
#657
Een bronzen lampenvoet met zilverkleurig patina in de vorm van een merrie met haar veulen.
Un pied de lampe à patine argentée sous forme de jument et son poulain.No longer availableDim. h: 40 cm (zonder kap)Estimate: € 100/150 -
#822
Een groengepatineerde smeedijzeren staande kandelaar met vijf lichtpunten, gemonteerd op elektriciteit.
Un candélabre en fer forgé à patine verte à cinq points lumineux, monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#737
Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en laiton. Période Louis XV.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#239
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420/460 -
#693
Een plafonnière met messingen montuur en een twaalfhoekige gesatineerd glazen coupe.
Un plafonnier à montures en laiton et une coupe en verre satinée.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 80/120 -
#851
Een kleine bronzen kandelaar op drie pootjes. Mogelijk Italiaans.
Un petit candélabre sur trois pieds. Probablement italien.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#353
Een lot strips van uitgeverij Casterman, bestaande uit 5 albums van Kuifje, waarbij een speciale hardcover heruitgave van ‘Kuifje in het land van de Sovjets’ en een album naar de film ‘Kuifje en de blauwe sinaasappels’. Verder 2 albums van ‘Kwik en Flupke’ 3 albums van ‘Jo, Suus en Jokko’, 12 albums van ‘De 4 helden’, een album van ‘Guus Ganzegat’, een album van Wilbur en Mimosa, een album van ‘De Koene Ridder’, 2 albums van ‘Kasper’ en een album van ‘Ray Banana’.(..)
Un lot de bandes dessinées par Casterman, comprenant 5 albums de Kuifje, dont un avec couverture dure de ‘Kuifje in het land van de Sovjets’ et un album d’après le film ‘Kuifje en de blauwe sinaasappels’. Deux albums de ‘Kwik en Flupke’, 3 albums de ‘Jo, Suus en Jokko’, 12 albums de ‘De 4 helden’, 1 album de ‘Guus Ganzegat’, 1 album de ‘Wibur en Mimosa’, 1 album de ‘De Koene Ridder’, 2 albums de ‘Kasper” et 1 album de ‘Ray Banana’.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#324
“Herbergtafereel” Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
”Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 150/200 -
#194Henri Van ZuylenPeriod: 1860-1941
“Hoeve op de Heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd en d.d. Santvliet 1897.
”Fermette et bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée Santvliet 1897.No longer availableDim. 55 x 78 cmEstimate: € 300/500 -
#33
Twee vergulde aanstekers, waarbij één van Dupont en de andere van Ibelo.
Deux briquets argentés, dont un Dupont et l’autre Ibelo.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#877
Een antiek gedreven roodkoperen processiekruis.
Une croix de procession antique en cuivre rouge repoussé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#189J.M. Tilmes Junior
“Waterlandschap met vissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1867.
”Paysage fluvial et pêcheurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1867.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#732
Een porseleinen poppetje in een poppenwagen. Hendeltje van kap afgebroken.
Une poupée en porcelaine dans une poussette pour poupées. Le levier de la cape est cassé.No longer availableDim. Lengte wagentje: 37 cmEstimate: € 50/60 -
#77Studio Vandersteen
“De Rode Ridder”. Een lot eerste drukken:- 7: De val van Angkor.- 9: De draak van Moerdal. (X2)- 10: Storm over Damme.- 12: De Hoorn van Horak.- 15: De Zwarte wolvin.- 17: De zeekoning.- 20: Kerwyn, de magiër.- 22: De ring van Merlijn. - 74: De vete.- 157: Avalon.- 167: Het masker van de draak.Bijgevoegd latere drukken van ‘Het gebroken zwaard’, ‘De parel van Bagdad’, ‘De vuurgeest’ en ‘Het geheim van Sint-Idesbald’. De laatste met gesigneerde tekening van Claus Scholz en gesigneerd (..)
”De Rode Ridder”. Un lot de premières éditions:- 7: De val van Angkor.- 9: De draak van Moerdal. (X2)- 10: Storm over Damme.- 12: De Hoorn van Horak.- 15: De Zwarte wolvin.- 17: De zeekoning.- 20: Kerwyn, de magiër.- 22: De ring van Merlijn.- 74: De vete.- 157: Avalon.- 167: Het masker van de draak.Nous ajoutons des éditions plus tardives de: ‘Het gebroken zwaard’, ‘De parel van Bagdad’, ‘De vuurgeest’ et ‘Het geheim van Sint-Idesbald’.Ce dernier avec dessin signé par Claus Scholz et(..)No longer availableEstimate: € 30/40 -
#326
Serie van vier art nouveau stoelen, subtiel ingelegd met parelmoer.
Une série de quatre chaises Art Nouveau, incrustations de nacre.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#656
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 420 x 300 cmEstimate: € 200/300 -
#220
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een druppelvormige smaragd van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et une émeraude en forme de larme de ± 1,00 ct.No longer availableEstimate: € 600/700 -
#224Célestine Vermoelen
“Damesportret. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837-1907”. Olieverf op doek. Belgische school, gesigneerd, omstreeks 1935.
”Portrait de dame. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837 -1907”. Ecole belge, signée, +- 1935.No longer availableDim. 133 x 90 cmEstimate: € 1000/1400