#25
Een zeer gevarieerd lot half edelstenen gemonteerd als hanger.
#749
#296
Een handgeknoopt Turks wollen bidkleed.
#521
Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
#291
Een vol messingen tafelkandelaar in, gedragen door drie kariatiden. Ca. 1850.
#476
Een Indisch eendeurskastje met meerkleurige decors.
Une petite armoire à une porte indienne. Décors polychromes.No longer availableDim. 77 x 51 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#116
#126
“Romantisch rivierlandschap met ruïne en vogels”. Een replica van een XIXe eeuwse gobelin.
”Paysage fluvial, ruine et oiseaux”. Une réplique d’une tapisserie du XIXième siècle.No longer availableDim. 190 x 240 cmEstimate: € 60 / 100 -
#118Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978
“Ingetogen vrouw”. Terra cotta gesigneerd.
”Femme réservée”. Une statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#762
#60
Een lange halssnoer van witte parels.
#583
Deux lampes à huile en laiton et porcelaine Imari, abat-jour en verre satiné.No longer availableDim. h: 44 cm (z.k.)Estimate: € 320 / 380