Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oud vuurstenen pistool. Onschadelijk gemaakt.
Een oud vuurstenen pistool. Onschadelijk gemaakt.
Een oud vuurstenen pistool. Onschadelijk gemaakt.

Een oud vuurstenen pistool. Onschadelijk gemaakt.

Un vieux pistolet à silex. Désamorcé.
Dim. l: 38 cm
SKU: 2306200121.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #121
Estimate: € 130 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #326

    Een zitbankje van witgelakt hout met groene fluwelen bekleding. Lodewijk XVI-inspiratie.

    Une banquette en bois laqué blanc avec revêtement en velours vert. Inspiration Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #483

    “Golfspeler”. Een bronzen beeldje.

    Golfeur . Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #392

    Een paar plaasteren zuilen.

    Paire de colonnes en plâtre.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #435

    Een lot gekleurd Italiaans glaspasta, bestaande uit een coupe op voet, een hangjardinière (randschilfers) en een vaas.

    Lot de pâte de verre italienne colorée, composée d'une coupe à pied, d'une jardinière suspendue (éclats au bord) et d'un vase.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #181
    Ons Volk

    Ingebonden tijdschriften per halfjaar: 9/2/1947 t.e.m. 28/6/1951 en 3/1/1952 t.e.m. 25/12/1952. Zeer goede staat. Elf volumes. Een mooi sfeerbeeld van de naoorlogse jaren met daarbij stripverhalen van Willy Vandersteen (De Eerste Maanraket, De Staalblauwe Boeddha, Het Gouden Masker, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel enz. Evenals vroeg werk van o.m. Marc Sleen, Pil enz.

    Journaux reliés tous les six mois: 9/2/1947 au 28/6/1951 et 3/1/1952 au 25/12/1952. Très bon état. Onze volumes. Une belle impression des années d'après-guerre avec des bandes dessinées de Willy Vandersteen (La première fusée lunaire, Le Bouddha bleu acier, Le masque d'or, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel etc.) ainsi que les premiers travaux de Marc Sleen, Pil etc.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #259
    Jozef Posenaer
    Period: 1876-1935

    “Portret van een oudere man”. Olieverf op doek. Gesigneerd voor- en achteraan.

    Portrait d'un homme âgé . Huile sur toile. Signée recto et verso.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #229

    “Zicht op York”. Olieverf op paneel. Engelse school, XIXde eeuw.

    Vue de York . Huile sur panneau. Ecole anglaise du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 37 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #144
    Félix Van Den Eycken

    “Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school, XIXe eeuw. Achteraan gedateerd 1892.

    Portrait de jeune fille . Huile sur toile. Signé. Ecole belge du XIXe siècle. Dos daté 1892.
    No longer available
    Dim. 65 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #393

    Een paar witgepatineerde smeedijzeren tuinstoelen. Roestvlekken.

    Paire de chaises de jardin en fer forgé patiné blanc. Rouille.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #790

    Een plexiglazen console.

    Une console en plexiglas.
    No longer available
    Dim. 73 x 115 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #490
    Bob De Moor

    “De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.

    ” Le Lion des Flandres”. Ed. Standaard Boekhandel.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #667

    Een paar aardewerken tabakspotten in licht verschillende formaten met dezelfde decors, de één met opschrift ‘Varinas’ en de andere met opschrift ‘Tabak’. Met messingen deksels. XIXe eeuw.

    Paire de pots à tabac en faïence de tailles légèrement différentes avec les mêmes décors, l'un avec l'inscription Varinas et l'autre avec l'inscription Tabac . Avec couvercles en laiton. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More