Other lots in this auction
-
#268Een wandelstok met een gesculpteerde knop van hertshoorn en een wandelaarsstoeltje.
Une canne à tête sculptée sous forme de corne de cerf et une assise de promeneur.No longer availableDim. L. 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 213 x 135 cmEstimate: € 50 / 80 -
#561Een bolle schenkkan van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met een dambordmotief.
Une verseuse sphérique en faïence polychrome à glaçure, décoration d’un motif de jeu de dames.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#252Een goudgepatineerd houten butlerspiegel.
Un miroir majordome en bois à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 65 / 75 -
#430Vier verschillende dameshorloges van roestvrij staal.
Quatre montres de dame différentes en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#422Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Wijk te Antwerpen”. Een houtsnede. gemonogrammeerd in de plaat.
”Quartier d’Anvers”. Une gravure sur bois. Monogramme dans la planche.No longer availableDim. 14 x 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#611Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit du blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 260 / 280 -
#72Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#258“Jachthond met buit”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van P. J. Mène.
”Chien de chasse et butin”. Une statue en bronze à patine d’après une oeuvre par P.J. Mène.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#23Een theepot op komfoor van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw.
Une théière sur réchaud en porcelaine de Bruxelles à décor argenté. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#650Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.
Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. 88 x 130 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#717Een vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.
Un vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 90 / 120

