#747Een tinnen schotel met een reliëfdecor van arabesken. Frankrijk, vierde kwart XVIe eeuw.
Un plat en étain à décor en relief d’arabesques. France, dernier quart du XVIème siècle.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#465Een plaasteren zuil.
Une colonne en plâtre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#403Een gebeeldhouwd houten boekenstandaard in renaissancestijl. XIXe eeuw.
Un porte-livre en bois sculpté, style Renaissance. XIXème siècle.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#51Een schotel van blauw en wit aardewerk. Delft, XIXde eeuw. Randslijtage.
#215Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,57 ct. en smaragd cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 14,70 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,57 ct et de cabochons d’émeraude ayant un poids total de ± 14,70 ct.No longer availableDim. 12,23 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#331Val Saint-LambertGrote coupe van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Une grande coupe en cristal taillé, vert dans la masse.No longer availableDim. 30 diameterEstimate: € 120 / 200 -
#101Twee complete albums met telkens 300 Liebig Chromo’s.
”Portrait de jeune homme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 80 / 100