Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude 8mm filmcamera met toebehoren, een Brownie fotocamera en een verrekijker. Allen in lederen etui.

Een oude 8mm filmcamera met toebehoren, een Brownie fotocamera en een verrekijker. Allen in lederen etui.

Une caméra ancienne 8 mm avec accessoires, une caméra Brownie et une paire de jumelles. Avec étuis en cuir.
SKU: 2409190073.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #73
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #341

    Een lot met betrekking tot D-Day, bestaande uit twee boeken, drie Antwerpse kranten, een lepel van het Amerikaanse leger en een Italiaans bankbiljet van de geallieerden.

    Un lot en relation avec D-Day, comprenant deux livres, trois journaux d’Anvers, une cuillère de l’armée américaine et un billet de banque italien des alliés.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #838

    Een paar flesvazen van Chinees porselein met een decor van vogels, bloesems en landschappen in cartouches op een rode fond, versierd met bloemen. Stoppen intact. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases gourde en porcelaine de Chine, décor d’oiseaux, floraisons et paysages en cartouche sur fond rouge et fleurs. Bouchons intacts. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #538

    Een balustervaas en een een inktpot van meerkleurig Japans aardewerk.

    Un vase balustre en un encrier en faïence du Japon polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 32 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #419

    Vier reproducties van schetsen van ‘Bourgondiërs” .

    Quatre reproductions d'esquisses de Bourgogne.
    No longer available
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #105

    Een paar zwarte diamanten in gesloten AIG certificaat van 3,43 ct.

    Paire de diamants noirs dans un certificat AIG fermé. 3,43 ct.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 450
  • #346

    Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.

    Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #818

    Een diep bordje en een plat bord van Chinees porselein, versierd met meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.

    Une assiette profonde et une assiette plate en porcelaine de Chine, décorations de fleurs polychromes. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 & 23 cm
    Estimate: € 45 / 75
  • #883

    Een paar hoornvazen van Brussels porselein met meerkleurig en verguld decor. XIXe eeuw.

    Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles à décor doré et polychrome. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #282

    “De oogst”. Houtskool op papier. Omgeving Permeke, toegeschreven aan Huber Malfait.

    ”La récolte”. Fusain sur papier. Entourage de Permeke, attribué à Huber Malfait.
    No longer available
    Dim. 38 x 27 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #689

    “Vrouw met kat”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    ”Femme et chat”. Une gravure sur bois en couleurs japonaise. Signée. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 68 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #585

    Een sobere roodgepatineerde houten kist.

    Un coffre en bois sobre à patine rouge.
    No longer available
    Dim. b: 96 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #260
    Dinh Van

    Een lederen halssnoer in originele doos.

    Collier en cuir dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More