Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude 8mm filmcamera met toebehoren, een Brownie fotocamera en een verrekijker. Allen in lederen etui.

Een oude 8mm filmcamera met toebehoren, een Brownie fotocamera en een verrekijker. Allen in lederen etui.

Une caméra ancienne 8 mm avec accessoires, une caméra Brownie et une paire de jumelles. Avec étuis en cuir.
SKU: 2409190073.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #73
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #649
    P. Alechinsky

    “Leur amour...”. Een litho met ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.

    ”Leur amour…”. Une lithographie avec une eau-forte. Signée et numérotée 35/120 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 57 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #224
    Célestine Vermoelen

    “Damesportret. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837-1907”. Olieverf op doek. Belgische school, gesigneerd, omstreeks 1935.

    ”Portrait de dame. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837 -1907”. Ecole belge, signée, +- 1935.
    No longer available
    Dim. 133 x 90 cm
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #663

    Een danseres in klederdracht uit de jaren ‘20 van donkergepatineerd brons met een opklapbaar kleedje. Op voetstuk van roze marmer.

    Une danseuse en habits des années ‘20 en bronze, la robe rabattable. Sur socle en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #689

    “Vrouw met kat”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    ”Femme et chat”. Une gravure sur bois en couleurs japonaise. Signée. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 68 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #80

    Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een in briolette geslepen amethist van ± 4 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie d’une améthyste taillée en briolette de ± 4,00 ct.
    No longer available
    Dim. 4,46 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #189
    J.M. Tilmes Junior

    “Waterlandschap met vissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1867.

    ”Paysage fluvial et pêcheurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1867.
    No longer available
    Dim. 42 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #609

    “Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgave van Sunday B. Morning.

    ”Marilyn”. Une sériegraphie d’après Andy Warhol. Editée par Sunday B Morning.
    No longer available
    Dim. 90x 90 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #432

    “Léon Chandon”. Een oude affiche voor een champagnemerk. Vochtvlekken.

    ”Léon Chandon”. Une ancienne affiche pour une marque de champagne. Traces d’humidité.
    No longer available
    Dim. 70 x 37 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #281

    Een goudweegschaaltje in houten kistje. Compleet met gewichtjes.

    Une balance à or en coffret de bois. Complet avec poids.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #335

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 10,93 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #332
    Jaak van den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    “Veenlandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #809
    René Carcan

    “Pluie rythmée”. Kleurenets. Gesigneerd en E.A. 13/15 buiten de plaat.

    ”Pluie rythmée”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 13/15 hors planche.
    No longer available
    Dim. 54 x 69 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More