#498Een lampje in de vorm van een vlinder van gekleurd glas.
#138“Zittend naakt”. Metaal en gips.
”Nu assis”. Métal et plâtre.No longer availableDim. h: 29,5cmEstimate: € 100 / 150 -
Montre de gousset en or jaune 18 ct à décor de fleurs gravées. Petit dégât à l’émail du cadran.No longer availableDim. bruto: 25,70 gEstimate: € 200 / 300 -
#802“Le Peintre et ses symboles”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Le Peintre et ses symboles”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 99 x 76 cmEstimate: € 100 / 150 -
#666Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#882“Waterval”. Een XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Niet gesigneerd.
#378“Staand naakt”. Een bronzen beeldje.
#684Geometrische compositie op geschept papier.
#56Drie bijzettafeltjes met rieten blad. Lodewijk XV-stijl
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#344Plaquette “Zeelandia 1900-1950”. Polychroom aardewerk. Achteraan gemerkt: Delft en Porseleyne Fles.
Une plaquette. “Zeelandia 1900 -1950”. Marque au dos: Delft et Porseleyne Fles.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 25 / 35