Similar lots by type
-
#125
Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 22 gEstimate: € 650 / 750 -
#45
Een 18 K geelgouden ketting met hanger in de vorm van een bolletje bezet met fijne pareltjes.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif boule serti de fines perles.No longer availableDim. 5,42 gEstimate: € 150 / 200 -
#115
Een bloemvormige broche van 18 K wit en geelgoud bezet met kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct..
Une broche en forme de fleur en or blanc et jaune 18 carats sertie de petits diamants d'un poids combiné de + - 0,20 ct ..No longer availableDim. 8,80 gEstimate: € 300 / 350 -
#55
Een armband 18 K. geelgoud met micromosaïek met bloementuil.
Un bracelet en micromosaïque en or jaune 18 kt avec bouquet de fleurs.No longer availableDim. 24,60 gEstimate: € 200 / 250 -
#60
Een broche 14 K. geel goud met micromosaïek met bloementuil.
Une broche en or jaune 14 K. avec micromosaïque avec bouquet de fleurs.No longer availableDim. 21,25 g 6 x 5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#170
Een herdenkingsmunt van Expo 58 geelgoud 900/1000 met hanger en slot van 18 K. geelgoud.
Médaille commémorativede l’Expo 1958 en or jaune 900/1000, pendentif et fermoir en or jaune 18 K.No longer availableDim. munt 10,63 gEstimate: € 400 / 450
Other lots in this auction
-
#552Lolo Palazzo
Een opmerkelijke wandspiegel, opgebouwd uit fietskettingen. Ontwerp van Laurence van Seventer.
Un miroir mural remarquable, construit à partir de chaînes de vélo. Design de Laurence van Seventer.No longer availableDim. 122 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#620
Een wasberenpak. Carnavalskostuum.
Un costume de raton laveur. Costume de carnaval.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#510
1 gouden munt “Conservation” van 100.000 Rupiahs. Verso: varaan. Au 900/1000. Indonesië 1974.
1 pièce d'or Conservation de 100 000 roupies. Verso: varan. Au 900/1000. Indonésie 1974.No longer availableDim. (33,43 g)Estimate: € 1400 / 1600 -
#19
Een map met oude Duitse prenten m.b.t. traditionele klederdrachten, uniformen, enz. Omstreeks 1900. Bijgevoegd een chromo-album van Chocolade Jacques. ‘Menschenrassen’.
Un dossier avec de vieux imprimés allemands de costumes traditionnels, uniformes, etc. Vers 1900. Joint un album aux chromos de Chocolate Jacques. Menschenrassen .No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#486
Een Louis-Philippe violontafel met vijf bijpassende stoelen van notenhout.
Une table violon Louis-Philippe avec cinq chaises en noyer assorties.No longer availableDim. H. 74 cm - H. 94 cmEstimate: € 120 / 200 -
#216
Een eikenhouten vitrinekast met vijf glazen leggers.
Vitrine en chêne à cinq tablette en verre.No longer availableDim. 192 x 82 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#157
Theepot van gedreven en geciseleerd zilver versierd met bloemenfriezen rond uitsparingen met personages en dieren in acht lobben op de buik. Houten handvat. Perzië, milieu XXste eeuw. Onderaan gemerkt 84 (840/1000) en makersmerk.
Théière en argent martelé et ciselé à décor de frises florales autour des renfoncements avec figures et animaux en huit lobes sur le ventre. Manche en bois. Perse, milieu du XXème. Marquée en bas 84 (840 / 1000) et marque du fabricant.No longer availableDim. H. 13,5 cm - 537 g brutEstimate: € 350 / 400 -
#351Wong Lee
Een kandelaar met twee lichtpunten, uit brons opgebouwd in de vorm plantenranken met porseleinen bloemen rond een centrale papegaai en op bronzen voet in barokke stijl. Onderaan gemerkt.
Un bougeoir à deux points lumineux, en bronze en forme de vigne avec des fleurs en porcelaine autour d'un perroquet central et sur un socle en bronze de style baroque. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#394
“Tijgerjacht”. Een Perzische gouache”. We voegen er een reproductie van een educatieve prent met vogels aan toe.
Tiger hunt . Une gouache persane. Nous incluons une reproduction d'une planche d'un oiseau éducatif.No longer availableDim. 15 x 24 & 24,5 x 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#94Franz De VadderPeriod: 18062 - 1936
“Marine met zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Marine avec voilier . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 9 x 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#466
Een violontafel op twee getorste poten in verbinding.
Une table violette sur deux pieds torsadés à entretoise.No longer availableDim. 124 x 73 cmEstimate: € 80 / 120 -
#314
Een vierkant schaaltje, gemerkt 84%, Made in Iran en maker, een vierkant en een rechthoekig kaartendoosje van geciseleerd zilver versierd met bloemen en arabesken. Zonder merken. Een slotje en een scharniertje te herstellen.
Un plat carré, poinçonné à 84%, Fabriqué en Iran et artisan, une boîte à cartes de visite carrée et une rectangulaire en argent ciselé à décor de fleurs et d'arabesques. Sans marques. Une serrure et une charnière peuvent être restaurées .No longer availableDim. 304 g 14 x 14 cmEstimate: € 60 / 80