#496Kelim
Een Kaukasisch wollen karpet.
#223Ram, Arnhem
Een grote aardewerken schotel met blauw op wit decor van bloemen en een vogel. Achteraan gemerkt.
Un grand plat en faïence à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un oiseau. Marqué au dos.No longer availableDim. Ø 54 cmEstimate: € 40/60 -
#167Delvaux, Bruxelles
Een zwart lederen handtas. Model Eugène’.
#98
#146
Een eikenhouten commode met drie laden.
#186
Une armoire à deux portes en chêne sculpté, richement décorée de motifs baroques de putti, de fruits, d'anges et d'oiseaux. Vers 1900.No longer availableDim. 218 x 184 x 73 cmEstimate: € 200/300 -
#439Marc VerdoodtPeriod: ° Merchtem, 1953
“Kubistisch figuur”. Een stenen beeld. Gemonogrammeerd.
#93August Hellemans
“Tijgers”. Een bronzen groep op marmeren sokkel.
#253Wiskemann, Bruxelles
#690
Een serie van vier mahoniehouten stoelen, mooi bekleed. Engels werk.
#393
#629
“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel.
"Composition abstraite". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 40 cmEstimate: € 120/200