#415Val St. LambertEen paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.
#362Een lot van zeven oude metalen chocoladevormen.
#179Edward PortieljePeriod: 1861 - 1941“Interieur”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Intérieur”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 34 x 41 cmEstimate: € 400 / 500 -
Table chinoise et quatre chaises assorties en bois exotique sculpté.No longer availableDim. 85 x 90 cmEstimate: € 400 / 450 -
#663Oliekruikje van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.
#617“Beertjes”. Een groepje van terracotta. Zuid Amerika.
#797Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas, een driehoekig vaasje en twee verschillende asbakken. De drie laatsen gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant un vase, un vase triangulaire et deux cendriers différents. Les trois derniers portent la marque Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#526Tai PingEen handgeknoopt Chinees wollen tapijt met een decor van rozen.
#586Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
#1Twee fazanten van verzilverd metaal.
#774Een theepot van monochroom wit porselein in de vorm van een poesje.
Une théière en porcelaine monochrome blanche en forme de petit chat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 35