Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude autoreiskoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.
Een oude autoreiskoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.

Een oude autoreiskoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.

Coffre ancien d’automobile en cuir. Fermoirs en cuivre. L’intérieur à deux tiroirs amovibles.
Dim. 38 x 85 x 49 cm
SKU: 2310180654.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #654
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #667

    Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.

    Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.
    No longer available
    Dim. H. tot. 102 cm cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #271

    Een paar eieren van cloisonné op rood koper met een bloemendecor.

    Deux oeufs en cloisonné sur cuivre rouge, décor fleuri.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #367

    Een geelkoperen beddenpan met gedraaide houten steel. (gebroken). Omstreeks 1800.

    Un bassin de lit en cuivre jaune au manche torsadé. +- 1800. Manche cassé.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #268

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette persane en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 147 x 112 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #193

    Een opgezette alligator.

    Un alligator empaillé.
    No longer available
    Dim. l: 145 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #790

    Een lot messing, bestaande uit een kruik, een ketel, een aquamanile, een wijwatervat met kwispel, enz.

    Un lot de laiton comprenant une cruche, un chaudron, une aquamanile, un bénitier, etc...
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #705

    Twee kinderbustes van monochroom wit porselein met vergulde details. Op houten sokkels.

    Deux bustes d’enfants en porcelaine blanche monochrome et détails argentés. Sur socles en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #491

    Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages.

    Un vase en porcelaine de Chine à décor famille-rose de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #369
    Boch Keralux

    Een vaasje en een diepe sierschotel van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase et un plat profond en faïence polychrome et doré, décors fleuris. marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm; b: 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #60

    Een lange halssnoer van witte parels.

    Un long collier de perles blanches.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #148

    Een zilveren schaal met Duitse keuren 800‰, we voegen er een glazen coupe met zilveren rand van 935‰ aan toe.

    Un plat en argent avec poinçons allemands 800‰. Nous ajoutons une coupe en verre avec rebord en argent 935‰.
    No longer available
    Dim. 256,30 g Ø 24 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #218
    Bob Mau
    Period: 1926-2006

    Een houten front van een speelhuisje met een deurtje en een raam, beschilderd door Bob Mau (o.m. van de reeks Kari Lente). Gesigneerd links onder.

    Un front en bois d’une maisonnette de jeu avec une porte et une fenêtre peint par Bob Mau (série Kari Lente). Porte une signature en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 231 x 122 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More