Other lots in this auction
-
#631Een balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloemen en vogels.
Vase balustre en porcelaine polychrome à décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#154John De Mulder“Het overleg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.
”La concertation”. Huile sur toile. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 80 x 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#742Een lot van zeven vissen van Muranoglas.
Lot de sept poissons en verre de Murano.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 70 / 80 -
#488Een kleine fishtank van verguld en meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Un fishtank en porcelaine de Chine polychrome et dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#313Een vintage lamp van steengoed. West-Duitsland. Jaren ‘60.
Une lampe ‘vintage’ en faïence. Allemagne de l’Est. Années ‘60.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#335Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.
Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 200 / 260 -
#99“Herbergtafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène d’auberge”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 200 / 300 -
#612Een antiek Chinees bed van roodgelakt hout met vergulde versieringen. Binnenin schilderingen op zijde rondom en in de baldakijn. Enkele beschadigingen en manco’s. XIXe eeuw.
Impressionnant lit d’apparat chinois en bois laqué rouge et doré avec des ornements sculptés et des panneaux peints sur soie. XIXe siècle. Quelques dégâts et manquants.No longer availableDim. 240 x 300 x 215 cmEstimate: € 700 / 1200 -
#563Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pauwen.
Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de paons.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 180 -
#203Een paar cassolettes van wit marmer, versierd met bronzen monturen in de vorm van ramskoppen en bloemenguirlandes.
Une paire de cassolettes en marbre blanc, décoration de montures en bronze en forme de têtes de bélier et guirlandes fleuries.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 580 / 650 -
#560Drie art deco groepen van aardewerk, bestaande uit een geit, een ree en een gems.
Trois groupes art déco en faïence: une chèvre, une biche et un chamois.No longer availableDim. h: 25 - 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#678“Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.
“Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25


