#65Een zeer gevarieerd lot half edelstenen gemonteerd als hanger.
#392Een schenkkan met twee glazen, versierd met zwaluwen.
#579“Constructivistisch stadszicht”. Plakkaatverf op papier. Draagt een handtekening op de passe-partout: Seibert.
#572“Kopf”. Olieverf op board. Draagt een toeschrijving en een datum: 1989.
#346Een reeks van vier stoelen van grijsgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug en gecanneleerde poten.
Une série de quatre chaises en bois à patine grise, style Louis XVI, dos cannés et pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#247Een hallluchter van messing met centrale glazen coupe.
#166Een eikenhouten buffetkast met opzet, gedragen door twee gebeeldhouwde figuren. In het opzet een spiegel tussen twee wielen en bovenaan een galerijtje. Onderaan twee deuren en twee laden en een marmeren blad.
Un buffet à deux corps, portés par deux figures sculptées. Sur la partie supérieure se trouve un miroir entre deux roues et une petite galerie. Le dessous à deux portes et deux tiroirs, et une tablette en marbre.No longer availableDim. 190 x 126 cmEstimate: € 100 / 180 -
#697Vijf iconen, met voorstelling van de Moeder Gods met aartsengelen, Christus en de apostelen,
(2), De Verrijzenis van Christus. Recent werk.
Cinq icônes la Mère de Dieu aux archanges, le Christ aux apôtres, (2), la Résurrection. Travail contemporain.No longer availableDim. ± 38 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#620Een Guan Yin van cloisonné op brons, versierd met florale motieven. XIXe eeuw.
Guanyin en bronze cloisonné aux motifs floraux. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 800 / 1000