#254Cornelis Van Leemputten“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28,5 x 14 cmEstimate: € 180 / 200 -
#692“Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.
”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#292Gaston Wallaert“Klaprozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pavots”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#239“Namiddag op het strand”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk naar de late XIXe eeuw.
”Après-midi à la plage”. Huile sur panneau. Travail récent d’après le XIXième siècle. Travail d’atelier.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#423Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
#634Stephan Gorus“Stierengevecht.” Gouache op papier. Gesigneerd.
”La corrida”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#123Een sigarettendoos en een asbak van zilver. 800‰. Duitse keuren.
Un porte-cigarettes et un cendrier en argent. 800‰. poinçons allemands.No longer availableDim. 282,54 gEstimate: € 100 / 120 -
#207“Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.
#217Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
#760Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir Oriental en laine noué main.No longer availableDim. 385 x 71 cmEstimate: € 60 / 80