Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude autoreiskoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.
Een oude autoreiskoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.

Een oude autoreiskoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.

Coffre ancien d’automobile en cuir. Fermoirs en cuivre. L’intérieur à deux tiroirs amovibles.
Dim. 38 x 85 x 49 cm
SKU: 2310180654.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #654
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #407

    Een messingen inktpot in Lodewijk XV-stijl met porseleinen recipiënt.

    Encrier en laiton de style Louis XV. Récipient en porcelaine.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #643

    Een jardinière op voet van meerkleurig aardewerk met koperen montuur en voet.

    Jardinière sur pied en faïence polychrome. Base et monture en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #478

    Een klein paardje van gesculpteerd albast.

    Petit cheval en albâtre sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #511

    Partij handschriften uit de XVIIde eeuw.

    ”Un lot d”écritures du XVIIième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #26

    Een metalen grote kandelaar, gemonteerd als kamerlamp.

    Un grand candélabre en métal monté en lampadaire.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #461

    Een schotel van Imari porselein met een decor van bloemen, vogels en een landschap met vergulde details. Onderaan gestempeld.

    Un plat en porcelaine Imari, décor de fleurs, oiseaux et un paysage aux détails dorés.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #376

    Een paar gebeeldhouwde stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met resp. roze en grijsblauw fluweel.

    Une paire de chaises sculptées style Louis Philippe. Revêtement en velours rose et bleu-gris.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #471

    “Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.

    “Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #269
    C. Vermoelen

    “Parkzicht met zwanen op een vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur les cygnes sur l’étang au parc”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #355

    Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.

    Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.
    No longer available
    Dim. 133 x 93 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #448

    Een juwelenkistje van wortelnootfineer. Enkele beschadigingen.

    Un coffret à bijoux en bois de placage de ronce. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. 13 x 38 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #203

    Een paar cassolettes van wit marmer, versierd met bronzen monturen in de vorm van ramskoppen en bloemenguirlandes.

    Une paire de cassolettes en marbre blanc, décoration de montures en bronze en forme de têtes de bélier et guirlandes fleuries.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 580 / 650
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More