#612
Een ‘Batak’ zwaard met houten schede. Indonesië.
#631
Een oude kris met sober gesculpteerd handvat en messingen schede.
#264Henri Joseph Pauwels
“Hoeve in winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120/200
#767
Een schildersezel van gesculpteerd hout in barokke stijl.
#391
Een paar mahoniehouten armstoelen in Regencystijl.
#690
#128
#703Dinky Toys
#403
Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
#621Corgi Toys #930
Bedford Pallet Jekta Van. Met doos.
#357
#771
#417
Een paar processielampen van glas en geel koper.
#469
Lot van drie boeken uit de XIXde eeuw. “Paris et la France”. In-folio in rood halfleder. Talrijke platen. Een album met talrijke handgekleurde mode-en andere platen. In groen halfleder. Een plakboek met talrijke historische gravures, litho’s e.a. In groen half leder. En een knipselboek met kleurenprenten.
Lot de trois livres du XIXe siècle. “Paris et la France”. In-folio en demi-cuir rouge. Nombreuses planches. Un album contenant nombreuses planches de mode et autres colorées à la main. En demi-cuir vert. Un album contenant nombreuses gravures historiques, lithos etc. En demi-cuir vert. Et un album contenant des estampes coupées en couleurs.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#168Hochlöch (?)
“Laïs”. Beeld van terracotta. Gesigneerd en genummerd 339.
“Laïs”. Sculpture en terre cuite. Signée et numérotée 339.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 200/300