Similar lots by type
-
#264Henri Joseph Pauwels
“Hoeve in winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#631
Een oude kris met sober gesculpteerd handvat en messingen schede.
Kris à manche sobrement sculpté et à fourreau en laiton.No longer availableDim. L 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#612
Een ‘Batak’ zwaard met houten schede. Indonesië.
Sabre “Batak” à fourreau en bois. Indonésie.No longer availableDim. L 75 cmEstimate: € 120 / 160
Other lots in this auction
-
#753
Een lot kleurloos kristal waaronder een kandelaar drie aperitiefschoteltjes en een kleine drageoir en twee kleine kandelaars.
Lot de cristaux incolores dont un bougeoir, trois coupes à apéritif et un petit drageoir et deux petits bougeoirs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#509
Paar grote knobbelvazen van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt De Porceleyne Fles en “Delft”. Eén hals gerepareerd.
Paire de vases en faïence bleue et blanche. Marque de la Porceleyne Fles et “Delft” sous la base. Un col réparé.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#314
“Soirée d’Automne”. Gravure. Posselwhite naar De Dreux.
“Soirée d’Automne”. Gravure. Posselwhite d’après De Dreux.No longer availableDim. 47 x 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#475
Een halssnoer van roze natuurparels met zilveren slot.
Collier de perles naturelles roses. Avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#447
“Jongeling met boerentrekpaarden”. Een groep van meerkleurig aardewerk.
“Jeune homme aux chevaux de trait”. Groupe en faïence polychrome. Numéroté.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 180 / 220 -
#568
Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Airain glazuur, bestaande uit vier sierkruiken en een vaasje.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure Airain comprenant quatre cruches décoratives et un petit vase.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#748
Asbak van albast en verguld koper. Voetstuk in de vorm van een barokke dolfijn.
Cendrier en albâtre et cuivre doré. Pied en forme d’un dauphin baroque.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#683Dinky Toys
“Tracteur Panhard & Citerne Titan Esso”. Een miniatuur tankwagen. No. 32C.
“Tracteur Panhard & Citerne Titan Esso”. Voiture citerne miniature. N° 32C.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#9
Een hallamp van geel koper en glas.
Lampe de vestibule en cuivre jaune et verre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#729
Een wandspiegeltje van verguld en gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Miroir en bois doré et polychromé de style Louis XV.No longer availableDim. 68 x 41 cmEstimate: € 30 / 40 -
#248
“Bacchanale”. Een beeldje van meerkleurig biscuit.
“Bacchanale”. Statuette en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#684Bruno Dyckmans
“Hoeve”. Olieverf. Gesigneerd.
“Ferme”. Huile. Signé.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 40 / 60