Similar lots by type
-
#257Delvaux, BruxellesEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130 / 140 -
#271Een Duitse helm van de Luftschutz uit de Tweede Wereldoorlog.
Un casque Luftschutz allemand de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#118Must de CartierEen zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 130 / 140 -
#157Delvaux, BruxellesEen handtas van cognackleurig leder met originele draagtas. Model ‘Desir’.
Un sac à main en cuir cognac avec étui de transport d'origine. Modèle 'Desir'.No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#237Hermes, ParisEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150 / 160 -
#247VersaceEen zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130 / 140
Other lots in this auction
-
#4Een beeltenis van de God Ganesh. Gouache op zijde. Indisch werk.
Représentation du Dieu Ganesh. Gouache sur soie. Travail indien.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#112E. Ibels“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie.
Vase avec des roses . Huile sur toile. Signé. Perforation.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#219Modern glasraam. Gesigneerd.
Vitrail moderne. Signé.No longer availableDim. 131 x 83 cmEstimate: € 200 / 300 -
#141Een paar gedeeltelijk bewerkte Afrikaanse slagtanden met vrouwenhoofden. Op houten sokkels. Met CITES-certificaat. 2,66 kg
Une paire de défenses africaines partiellement sculptées avec des têtes de femmes. Sur socles en bois. Avec certificat CITES. 2,66 kgNo longer availableDim. h: 40 & 52 cmEstimate: € 100 / 160 -
#354Goebel, Germany“Cinderella”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.337.
Cendrillon . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 337.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 55 / 65 -
#371Een asbak van veelkleurig Muranoglas, versierd met een clown.
Cendrier en verre de Murano multicolore décoré d'un clown.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#48Een cloisonné schotel met decor van eenden aan de waterkant. Chinees werk. Met oude herstelling.
Un plat cloisonné décoré de canards au bord de l'eau. Travail chinois. Avec restauration ancienne.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#329Maria SeghersPeriod: 1898-1986“Lentescène”. Print op doek.
Scène du printemps . Estampe sur toile.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#159Y. HieroEen bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Une nature morte florale. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#389Een met zilververf gepatineerde houten plantenstaander.
Un support de plante en bois peint en argent.No longer availableDim. h: 92 cm Ø 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#119Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979“Boten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux sur la plage . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#289Lis“Collages”. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1997 & 2007.
Collages . Signés et datés respectivement de 1997 et 2007.No longer availableDim. 40 x 27 & 45 x 27 cmEstimate: € 80 / 120



