Similar lots by type
-
#271
Een Duitse helm van de Luftschutz uit de Tweede Wereldoorlog.
Un casque Luftschutz allemand de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#157Delvaux, Bruxelles
Een handtas van cognackleurig leder met originele draagtas. Model ‘Desir’.
Un sac à main en cuir cognac avec étui de transport d'origine. Modèle 'Desir'.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#118Must de Cartier
Een zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 130/140 -
#237Hermes, Paris
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150/160 -
#247Versace
Een zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130/140 -
#257Delvaux, Bruxelles
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130/140
Other lots in this auction
-
#26
Glaspasta vaas met groen art nouveau bladmotief in de geest van Emile Gallé. Apocrief merk.
Vase en pâte de verre avec motif de feuilles vertes art nouveau dans l'esprit d'Emile Gallé. Marque apocryphe.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50/80 -
#229Luc De Keyser
“Sponsored by God”. Olieverf en collage op doek. Gesigneerd en gedateerd Barcelona 90-91.
Parrainé par Dieu . Huile et collage sur toile. Signé et daté Barcelone 90-91.No longer availableDim. 154 x 139 cmEstimate: € 200/300 -
#89
Compositie in rood, wit en zwart. Achteraan gemerkt IMI en IK90.
Composition en rouge, blanc et noir. Marqué à l'arrière IMI et IK90.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#201
Een slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/00212019. 24,5 cm
Une défense d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 00212019. 24,5 cm.No longer availableDim. l: 194 cmEstimate: € 4000/4500 -
#339Capodimonte
“Het voederen van de duiven”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt.
Nourrir les pigeons . Groupe en biscuit italien multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 50/75 -
#365
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker. Igbo, Nigeria.
Un masque africain en bois sculpté. Igbo, Nigéria.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 55/65 -
#210
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 7,45 ct. (drie kleine steentjes manco).
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 7,45 ct. (manquent trois petites pierres).No longer availableDim. 21,95 gEstimate: € 4000/4300 -
#248
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker met vlechtwerk. Bamun, Kameroen.
Un masque africain en bois sculpté avec osier. Bamun, Cameroun.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 75/90 -
#115
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 1,48 gEstimate: € 300/400 -
#86
Een piëdestal van gebeeldhouwd zwart hout met rond marmeren blad. Draaiende etagères op twee niveaus, centrale vierpoot.
Un piédestal en bois noir sculpté avec un dessus en marbre rond. Etagères tournantes sur deux niveaux, quatre pieds centraux.No longer availableDim. Ø 50 cm h: 77 cmEstimate: € 120/200 -
#54
Compositie gemengde techniek. Toegeschreven aan Kantor.
Composition de techniques mixtes. Attribuée à Kantor.No longer availableDim. 18 x 16 cmEstimate: € 100/180 -
#112E. Ibels
“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie.
Vase avec des roses . Huile sur toile. Signé. Perforation.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 120/200