#112
Een voorstelling van de herenhoeve en het wapenschild van Guilielmus Van der Maelen. Gedateerd Leuven, 5 juli 1786.
Une représentation de la ferme et l’écusson de Guilielmus Van der Maelen. Daté Louvain, 5 juillet 1786.No longer availableDim. 79 x 68 cmEstimate: € 100/150 -
#219
Een violontafel van grijsgepatineerd hout.
Table violon en bois à patine grise.No longer availableDim. 75 x 130 x 83 cmEstimate: € 100/150 -
#408Lladro
“Boliviaanse moeder en kind”. Porselein groepje. Onderaan gemerkt.
#244
Een album met ca. 300 oude fantasiepostkaarten.
#346
Een gebeeldhouwd eikenhouten canapé met fluwelen bekleding.
Un canapé en chêne sculpté à revêtement en velours.No longer availableDim. 90 x 200 x 95 cmEstimate: € 50/80 -
#10
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de chaque fois deux perles.No longer availableDim. 4,82 gEstimate: € 250/350 -
#526Heriz
Un tapis Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 438 x 325 cmEstimate: € 200/300 -
#383
Een lotje met betrekking tot toerisme in Belgisch Congo.
#53
Een gesculpteerde albasten siercoupe op voet, versierd met bladeren.
#477
Kris met schede.
Kris et fourreau.No longer availableDim. L. 48 cmEstimate: € 40/60 -
#38
Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
#691
Service à verres en cristal taillé incolore comprenant neuf flûtes, neuf verres à vin rouge, neuf à vin blanc, neuf à apéritif et cinq verres à cocktail.No longer availableEstimate: € 100/120