Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude ‘Box Camera’. Bijgevoegd een oude projector in houten kist.
Pathé

Een oude ‘Box Camera’. Bijgevoegd een oude projector in houten kist.

Une ancienne “Box Caméra”. Nous ajoutons un ancien projecteur dans un coffret en bois.
SKU: 2708190417.
Category: Uncategorized.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #417
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #101

    122 postzegels, fiscale zegels e.a. en 117 geadresseerde en gefrankeerde enveloppen. Frankrijk vanaf 1861.

    122 timbres postes, timbres fiscaux et autres et 117 enveloppes adressées et affranchies. France, depuis 1861.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #597

    Een antieke dekselvaas van Cantonporselein. Herstelling aan de dekselknop en randschilfers.

    Un vase à couvercle antique en porcelaine de Canton. Réparation au couvercle et quelques éclats.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #263
    16030 Märklin

    “High society paardenkoets, getrokken door twee paarden anno 1908”. Compleet en originele doos.

    ”Coche de la Haute-société, attelé de deux chevaux année 1908”. Complet et dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 22 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #476

    Een Chinees hardhouten salontafel.

    Une table de salon en bois dur.
    No longer available
    Dim. 140 x 69 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #688

    Een staande klok met blauwgepatineerde houten kast en versierd met bloemen en vlinders.

    Horloge de vestibule à gaine peinte en bleu et décorée de fleurs et de papillons.
    No longer available
    Dim. h: 210 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #763

    Drie schoteltjes van Chinees porselein met meerkleurige decors en vergulde randen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Trois petits plats en porcelaine de Chine, décors polychrome et bords dorés. Marque sous la base. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #743
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #39
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Schuur en kar - Waasland” & “Durme - Kielrode”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 21/100 & 7/100.

    ”Grange et char - Waasland” & “Durme - Kielrode”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche et numérotées resp. 21/100 et 7/100.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #758

    “Moeder en kinderen”. Beeldje van aardewerk. Gemonogrammeerd L.B.

    ”Mère et enfants”. une statue en faïence. Monogramme L.B.
    No longer available
    Dim. L. 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #804

    “Noord Afrikaans dorpje”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening Lesy.

    ”Village, Afrique du Nord”. Huile sur panneau. Porte une signature: Lesy.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 42 / 50
  • #277

    11 boeken. Schilderkunst, geschiedenis e.a. Lenglet du Fresnoy (revue, corrigée & augmentée par J.L. Barbeau de la Bruyère). “Tablettes chronologiques de l’histoire universelle, sacrée et profane, ecclésiastique et civile depuis la création du monde jusqu’à l’an 1775...”. 2 delen. Ed. de Bure & Delaguette, Paris 1778. Leder, in-16. En 9 andere. Diverse letsels.

    11 livres. Peintures, histoire, et autres. Lenglet du Fresnoy (revue, corrigée & augmentée par J.L. Barbeau de la Bruyère). “Tablettes chronologiques de l’histoire universelle, sacrée et profane, ecclésiastique et civile depuis la création du monde jusqu’à l’an 1775...”. 2 parties. Ed. de Bure & Delaguette, Paris 1778. Cuir, in-16. Et 9 autres. Dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #561

    Geluksgoden. Twee netsukes van gebeeldhouwd en deels gekleurd ivoor. Onderaan gemerkt.

    Dieux de Bonheur”. Deux Netsukes en ivoire sculpté et partiellement polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More