Other lots in this auction
-
#392Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”
Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.No longer availableDim. 53 x 42,5 cm x 3Estimate: € 60 / 80 -
#183Een Oosters theepotje met draken motief.
Une théière orientale à motif de dragons.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 200 / 250 -
#45Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,3 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,3 ct.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 280 / 350 -
#129Julien Creytens“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#348Een lot van twee cavaleriesabels. Waarvan één zonder schede.
Un lot de deux sabres de cavalerie, dont un sans fourreau.No longer availableDim. ± 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#127Een jardinière van Cantonporselein. XIXe eeuw. Met messingen voet.
Une jardinière en porcelaine Canton. XIXème siècle. Pied en laiton.No longer availableDim. 16 x 29 x 35 cmEstimate: € 350 / 450 -
#351Een paar langgerekte personages van Afrikaans brons.
Une paire de personnages étendus en bronze africain.No longer availableDim. H. 35 & 40,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#176De Ias à AngleurEen staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.
Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.No longer availableDim. 246 x 45 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#152“De Serenade”. Kopie naar Domenico Morelli (XIXde eeuw). Olieverf op doek.
”La Sérénade”. Une copie d’après Domenico Morelli (XIXème siècle). Huile sur toile.No longer availableDim. 124 x 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#215OmegaEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de diamants marquise ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 29,40 gEstimate: € 2800 / 3200 -
#445Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met twee tanden.
Un pendentif en or jaune 18 ct serti de deux dents.No longer availableDim. 8,41 gEstimate: € 130 / 180 -
#179Sanson“La Duché de Brabant”. Een oude ingekleurde kaart. Paris, 1696.
”La Duché de Brabant”. Une ancienne carte mise en couleurs. Paris, 1696.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 220 / 240

