Other lots in this auction
-
#77Twee etuis met resp. een vierdelig en een tweedelig serveerbestek met zilveren handvatten, waarbij het tweede met vermeil.
Deux étuis, un avec un couvert de service en deux pièces, l’autre à un couvert de service en 4 pièces. Le premier avec vermeil.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#194E. Pascal“Hond bij een drenkeling op het strand”. Olieverf op doek. Eind XIXe eeuw. Gesigneerd.
”Chien et naufragé sur la plage”. Huile sur toile. Fin XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 300 / 500 -
#151Delvaux, BruxellesEen handtas in toile-de-cuir, model “Chardonnay”. Met originele draagtas.
Un sac à main en toile-de-cuir, modèle “Chardonnay”. Avec sac d’origine.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#111Een map met circa 264 oude postkaarten.
Une farde à cartes postales. +- 264 pièces.No longer availableEstimate: € 140 / 160 -
#28Een antieke vierhoekige stolp op houten sokkel.
Une cloche carrée en verre sur socle en bois. Antique.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#369Torii Kiyonaga“Het badhuis”. Een Japanse kleurenhoutsnede.
”Les bains publics”. Une gravure sur bois japonaise polychrome.No longer availableDim. 37 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#60Een 18 karaats geel gouden geweven hanger.
Un pendentif tissé en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 31,37 gEstimate: € 700 / 800 -
#234Paul JoostensPeriod: 1889-1960“Vrouw aan tafel”. Potloodschets. Gesigneerd.
”Femme à table”. Une esquisse au crayon. Signée.No longer availableDim. 16 x 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#223Gustave FlasschoenPeriod: 1868-1940“Dorpsfeest in Zeeuws-Vlaanderen met rijdans”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onder.
”Fête de village, danse en Flandre Zélandaise”. Huile sur toile. Signature à gauche en dessous.,No longer availableDim. 100 x128 cmEstimate: € 500 / 800 -
#402Joao RibeiroPeriod: °1955“Gekroonde Engel.” Gemengde techniek papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
”Ange couronné”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1990.No longer availableDim. 33,5 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#291Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen. Zonder deksels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de pivoines. Sans couvercles.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72“Portret van een burgervrouw”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘87 binnen de plaat.
”Portrait d’une femme civile”. Une lithographie. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 114 x 76 cmEstimate: € 80 / 100

