#447Een apothekersweegschaal in vitrine. Achterste ruitje manco, onvolledig.
#107Een liggende Franse bulldog van brons.
#350Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 37,35 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#110Een 18 karaats wit en geel gouden ketting met hanger in de vorm van een hart bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,88 ct.
Une chaîne en or blanc et jaune 18 ct à pendentif sous forme d’un coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 1,88 ct.No longer availableDim. 13,68 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#287Een grote schotel van Imariporselein.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,02 ct.No longer availableDim. 7,89 gEstimate: € 300 / 400 -
#366Een kleine credenza van gebeeldhouwd eikenhout met twee paneeldeuren.
#348Een lot van twee cavaleriesabels. Waarvan één zonder schede.
#51Een vrouwenbuste van wit composiet.