Other lots by Yashica
-
#118Yashica
Een lot van vijf vintage camera’s:- Electro 35 in tas.- FX-3 Super.- Minister III in tas.- J met Gossen ‘Color finder’ in lederen tas.- Minister D in lederen tas.
Un lot de cinq caméras vintage:- Electro 35 avec sac.- FX-3 Super.- Minister III avec sac.- J met Gossen ‘Color finder’ avec sac en cuir.- Minister D avec sac en cuir.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#190
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,46 ct.
Une paire de boucles d’oreilles 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,46 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 550/650 -
#743
Een gepolychromeerd houten beeld in de vorm van een vrouwelijk varken op een krukje.
Une statue en bois polychrome en forme de truie sur un tabouret.No longer availableDim. h: 128 cmEstimate: € 120/180 -
#2
Een lot van zeven foto’s van de bemanningen van verschillende Apollo-missies, waarbij vijf met de handtekeningen van de astronauten.
Un lot de sept photos de différents équipages des missions Apollo, dont cinq avec signatures des astronautes.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 35/50 -
#664J. Roels
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#513Val St. Lambert
Een grote vaas van kristal, geel gekleurd in de massa.
Un grand vase en cristal, jaune dans la masse.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#857
Bekertje op voet. Chinees werk. Deels geglazuurd, deels gegraveerd. Onderaan gemerkt.
Gobelet sur pied. Travail chinois. partriellement glaçuré, partiellement gravé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 30/40 -
#646
Een Chinees wollen tapijt met bloemenmotieven. Twee beschadigingen van meubelpoten.
Un tapis de Chine en laine, motifs de fleurs. Dégâts dus aux pieds de table.No longer availableDim. 405 x 302 cmEstimate: € 120/200 -
#439Henri EvenepoelPeriod: 1872 - 1899
“Oude blinde man”. Een studietekening, pen op papier. Gemonogrammeerd.
”Vieil homme âgé”. Une étude , pointe sèche sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 8 x 8,5 cmEstimate: € 150/180 -
#598
“Geisha met bloemen” Een beeld van gesculpteerd Japans ivoor op houten voetstukje.
”Geisha et fleurs”. Une statue en ivoire japonaise sur socle en bois.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 320/400 -
#321
Een reeks glazen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit negen champagnefluiten en zes wijnglazen. Onderaan gemerkt. Eén fluit met schilfer.
Une série de verres en cristal incolore taillé, comprenant neuf flûtes à champagne et six verres à vin. Marque sous la base. Une flûte avec éclat.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/60 -
#392
“Stilleven met koffiekan en haring”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Nature morte, hareng et cafetière”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 64 x 55 cmEstimate: € 50/80 -
#803
Een bordje van Chinees porselein met een famille rose decor van een familiescène. Onderaan Qinglong merk in blauw onder glazuur.
Une assiette en porcelaine chinoise, décor famille-rose d’une scène familiale. Marque Qinglong sous la base en bleue, sous glaçure.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 30/40