Other lots in this auction
-
#127Een jardinière van Cantonporselein. XIXe eeuw. Met messingen voet.
Une jardinière en porcelaine Canton. XIXème siècle. Pied en laiton.No longer availableDim. 16 x 29 x 35 cmEstimate: € 350 / 450 -
#79H. Seghers“Tafereel met boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Scène, char de fermier”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#252“Awakening”. & “A little bit of heaven”. Twee ronde lithografieën.
”Awakening” & “ A little bit of heaven”. Deux lithographies rondes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#385Een staande lamp, de voet opgebouwd uit een grijsgepatineerd uitschuifbaar statief.
Une lampe à pied à patine grise. Support mobile.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 100 / 120 -
#403Een lot van 3 Liebig Chromo albums. Waarvan één niet compleet.
Un lot de trois albums à chromos Liebig, dont un incomplet.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#89Marieke Baümler“Contemplatie”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
”Contemplation”. Techniques mixtes sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#57Een lot van drie verzilverd koperen bas-reliëfs, waarbij twee met voorstellingen naar werken van Goya.
Un lot de trois bas-reliefs en cuivre argenté, dont deux d’après Goya.No longer availableDim. 30 x 45 & 37 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#14Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Stilleven met koper en fruit’. Olieverf op doek. Doek opnieuw op te spannen.
”Nature morte, cuivre et fruits”. Huile sur toile. Toile à resserrer.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#293Een dekselvaas en een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld Cantondecor. Op houten sokkels.
Un vase à couvercle et un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor Canton polychrome. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#390Een ronde salontafel met gerainureerde poten en een gecanneerd tussenblad.
Une table de salon ronde à pieds à rayures et une tablette cannée au milieu.No longer availableDim. 60 x 69 cmEstimate: € 30 / 40 -
#80Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een ovale turkoois van ± 10 ct.
Une bague en or jaune 14 ct sertie d’une turquoise ovale de ± 10 ct.No longer availableDim. 12,70 gEstimate: € 300 / 400 -
#434Jos Van den Abeele“Moeder en kind”. Ets. Gesigneerd en genummerd 23/60 buiten de plaat.
”Mère et enfant”. Une eau-forte. Signée et numérotée 23/60 hors planche.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 20 / 30



