#166Lampenvoet van gesculpteerd en gezwart hout versierd met personages. Aziatisch werk.
Un pied de lampe en bois sculpté noir et personnages. Travail asiatique.No longer availableDim. H. 170 cmEstimate: € 180 / 220 -
#313Een lampenvoet van Imariporselein met een meerkleurig decor van personages.
Un pied de lampe en porcelaine Imari à décor polychrome de personnages.No longer availableDim. h: 27 cm (zonder kap)Estimate: € 50 / 80 -
#31Een albasten schouwpendule in empirestijl. Slinger en sleutel manco.
#243Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap en draakjes.
#280Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,25 ct.
Un bracelet esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 13.66 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#265Een platina ring bezet met drie diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en platine sertie de trois diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 9,97 gEstimate: € 800 / 900 -
#10Twee 18 karaats geel gouden trouwringen.
#100Een 18 karaats geel gouden geweven vijf rijen schakelarmband.
#23Een lot van acht verschillende vroeg XXde eeuwse medailles. In houten kistje.
Un lot de huit médailles différentes, début XXème siècle. Dans un coffret en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#90Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,07 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,07 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 600 / 700