#271
Een set van negen golfclubs. In recente golftas.
#416Mori Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#461
Beeldje van een boer. Satsuma porselein.
#520
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#4
Een eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne.No longer availableDim. 65 x 41 cmEstimate: € 20/30 -
#248
Een eikenhouten servieskast met onderaan twee deuren.
#450Hummel
#223Constantin Meunier
“De buildrager”. Bronzen beeld, gesigneerd.
”Le débardeur”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 350/550 -
#591
#264Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue estivale, fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#143
Een wassen Madonna met kind onder glazen stolp.
#392
Een lot van zeven koperen waterketels.
Un lot de sept bouilloires en cuivre.No longer availableEstimate: € 35/45