Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude Engelse mahoniehouten kapspiegel.

Een oude Engelse mahoniehouten kapspiegel.

Un ancien miroir de toilette anglais en acajou.
Dim. h: 47 cm
SKU: 3008220349.
Category: Spiegel.
Auction day: 30 August 2022 19:00
Catalogue #349
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #182

    Een goud gepatineerde trumeau in Louis-Philippestijl met facet geslepen spiegelglas.

    Un trumeau patiné or de style Louis-Philippe avec verre miroir taillé en facette.
    No longer available
    Dim. 141 x 91 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #610

    Een rechthoekige spiegel in zwarte kunststoffen kader. Schade aan de kader.

    Un miroir rectangulaire dans un cadre en plastique noir. Dommages au cadre.
    No longer available
    Dim. 98,5 x 61,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564

    Een gesculpteerde houten halspiegel.

    Miroir d'entrée en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. 69 x 109 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #32

    Een reclamespiegel van Coca Cola.

    Un miroir publicitaire Coca Cola.
    No longer available
    Dim. 96 x 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #172

    Een goud gepatineerde trumeau in Louis-Philippestijl met facet geslepen spiegelglas. Versierd met een lauwerkrans in de kuif.

    Un trumeau patiné or de style Louis-Philippe avec verre miroir taillé à facettes. Décoré d'une couronne de laurier dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 179 x 102 cm
    Estimate: € 260 / 300

Other lots in this auction

  • #434

    “La recherche de l’absolu”. Pastel op papier. Draagt apocrief monogram rechts onderaan. Enkele lichte beschadigingen.

    "La détective de l'absolu". Pastels sur papier. Porte monogramme apocryphe en bas à droite. Quelques dégâts légers.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #397

    Een staande Guanyin van monochroom wit porselein naar het “blanc de Chine”.

    Un Guanyin debout en porcelaine blanche monochrome d'après le "blanc de Chine".
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #371

    Een olielamp met buik van Chinees porselein met blauw op wit decor. Gemonteerd op elektriciteit.

    Lampe à pétrole à panse en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Monté sur électricité.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #619

    Een decoratieve foto met een zicht op Hong Kong op plexiglas.

    Une photo décorative avec une vue de Hong Kong sur plexiglas.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #55

    Een gebeeldhouwd eikenhouten engeltje met bazuin. Naar barok voorbeeld.

    Un ange en chêne sculpté avec trompette. D'après l'exemple baroque.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #629

    Een decoratieve foto van een paard op plexiglas.

    Une photo décorative d'un cheval sur plexiglas.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #553

    Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 & 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #88

    “Aphrodite van Melos”. Een bronzen hoofd op zwart stenen sokkel.

    Aphrodite de Melos. Une tête en bronze sur un socle en pierre noire.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #366
    Mori

    Een handgeweven wollen tapijt. met Yomud motief.

    Un tapis en laine tissé à la main. Motif Yomud.
    No longer available
    Dim. 154x95cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #501

    Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloemenvazen e.a. Onderaan gemerkt.

    Une paire de grands vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de vases fleuris et autres Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #21

    “Moeder en kind met kat”. Een groepje van meerkleurig Saksisch porselein. Gemerkt met gekroonde F.

    "Mère et enfant avec chat". Un groupe de porcelaine de Saxe multicolore. Marqué du F couronné.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #583
    Val Saint Lambert

    Een mauve en blauwe schaal van kristal.

    Un bol en cristal mauve et bleu.
    No longer available
    Dim. L 72 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More