#610Een rechthoekige spiegel in zwarte kunststoffen kader. Schade aan de kader.
#564Een gesculpteerde houten halspiegel.
Miroir d'entrée en bois sculpté.No longer availableDim. 69 x 109 cmEstimate: € 80 / 120 -
#32Een reclamespiegel van Coca Cola.
#172Een goud gepatineerde trumeau in Louis-Philippestijl met facet geslepen spiegelglas. Versierd met een lauwerkrans in de kuif.
Un trumeau patiné or de style Louis-Philippe avec verre miroir taillé à facettes. Décoré d'une couronne de laurier dans la coiffe.No longer availableDim. 179 x 102 cmEstimate: € 260 / 300
#397Een staande Guanyin van monochroom wit porselein naar het “blanc de Chine”.
#371Een olielamp met buik van Chinees porselein met blauw op wit decor. Gemonteerd op elektriciteit.
Lampe à pétrole à panse en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Monté sur électricité.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 30 / 35 -
#619Een decoratieve foto met een zicht op Hong Kong op plexiglas.
#55Een gebeeldhouwd eikenhouten engeltje met bazuin. Naar barok voorbeeld.
#629Een decoratieve foto van een paard op plexiglas.
#553Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
#88“Aphrodite van Melos”. Een bronzen hoofd op zwart stenen sokkel.
#366MoriEen handgeweven wollen tapijt. met Yomud motief.
#501Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloemenvazen e.a. Onderaan gemerkt.
Une paire de grands vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de vases fleuris et autres Marqués en bas.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200 / 250 -
#583Val Saint LambertEen mauve en blauwe schaal van kristal.
Un bol en cristal mauve et bleu.No longer availableDim. L 72 cmEstimate: € 35 / 45