#617Een albasten lampenvoet.
#417Een lot van drie miniatuur paspopjes.
#616Een eikenhouten koffer in régencestijl.
Petit cheval en ivoire sculpté contenant un ruban à mesurer.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#7Een paar messingen schijfkandelaars.
#299LuxvalEen vaas en een pique-fleurs van amberkleurig glas. Gemerkt.
Une bague en or jaune 9 carats sertie de brillants et d'un poids combiné de + - 0,30 ct. et onyx.No longer availableDim. 11,96 gEstimate: € 300 / 500 -
#397KundoEen tafelklokje in kast van messing en glas.
#307Estée LauderEen grote factice voor het parfum ‘White linen’.
#604Verzilverd beeldje met beren.
Figurine en métal argenté avec ours.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 60 / 100