Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.
Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.
Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.
Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.

Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.

Un vieux mousquet anglais, fabriqué pour le marché turc.
Dim. l: 115 cm
SKU: 9903210153.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #153
Estimate: € 250 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #393

    “Christus op de troon”. Reisicoontje, tryptiek.

    Le Christ sur le trône . Icône de voyage, tryptique.
    No longer available
    Dim. 7 x 11,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #687

    Een lot van vier verschillende antieke aardewerken schenkkannen met meerkleurige decors. Gebruiksschade en restauraties.

    Un lot de quatre cruches en terre cuite anciennes différentes avec des décors multicolores. Usures et restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #581

    Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit een Onze-Lieve-Vrouw, een slagtand met een rij olifantjes met krokodil en een slagtand met talrijke dieren. Interbellum.

    Un lot d'ivoire africain sculpté composé d'une Notre-Dame, une défense avec une rangée d'éléphants avec un crocodile et une défense avec de nombreux animaux. Entre-deux-guerres.
    No longer available
    Dim. l: 26, 65 & 99 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #21
    Val-Saint-Lambert

    Eironde vaas van geslepen en in de massa groen gekleurd kristal. Gemerkt met label.

    Vase ovoïde en cristal taillé, coloré en vert dans la masse. Marqué avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #602

    Verzilverde kandelaar in de vorm van een Griekse olielamp.

    Bougeoir en métal argenté en forme de lampe à huile grecque.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #34

    Een zeer gevarieerd lot grafisch werk en foto’s. O.m. een gravure gesigneerd Kurt Peiser buiten de plaat, diverse houtsneden van Hubert Vandermeulen, 12 diverse assignaten, foto’s van de medische faculteit van de ULB, eind XIXde eeuw, met enkele indringende foto’s van een anatomische les.

    Lot de 23 verres à vin anciens.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #145

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,11 ct. GVS1.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,11 ct. GVS1.
    No longer available
    Dim. 3,38 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #488

    Een beursvormige vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een geisha’s in een tuin.

    Un vase bursiforme en porcelaine de Chine à décor multicolore de geisha dans un jardin.
    No longer available
    Dim. h: 56,5 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #442
    Utagawa Kokunimasa
    Period: 1874 - 1944

    “Keizerlijke zilveren bruiloftsceremonie”. Een Japans triptiek. Gesigneerd. Tijdperk Meji.

    Cérémonie de mariage impérial en argent . Un triptyque japonais. Signé. Epoque Meji.
    No longer available
    Dim. 37 x 24 cm x3
    Estimate: € 200 / 260
  • #154

    “De bronstijd”. Een bronzen beeld naar een werk van Rodin op beige marmeren sokkel.

    L'âge du bronze . Une statue en bronze d'après une œuvre de Rodin sur un socle en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #248

    Een opaalglazen siervaas met blauw en verguld decor.

    Un vase décoratif en verre opale à décor bleu et doré.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #664

    Een porseleinen frenologiebuste.

    Un buste de phrénologie en porcelaine.
    No longer available
    Dim. (h: 30 cm)
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More