Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.
Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.
Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.
Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.

Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.

Un vieux mousquet anglais, fabriqué pour le marché turc.
Dim. l: 115 cm
SKU: 9903210153.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #153
Estimate: € 250 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #514

    Tchokwé beeld van een moeder met kind versierd met kleine schelpjes. DRC.

    Sculpture de Tchokwé représentant une mère et son enfant décorée de petits coquillages. RDC.
    No longer available
    Dim. H. 101 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #512

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.

    Nature morte aux fruits . Huile sur panneau. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 28 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #37
    Val St. Lambert

    Een paar twee-armige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une paire de chandeliers à deux bras en cristal incolore taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #552
    Lolo Palazzo

    Een opmerkelijke wandspiegel, opgebouwd uit fietskettingen. Ontwerp van Laurence van Seventer.

    Un miroir mural remarquable, construit à partir de chaînes de vélo. Design de Laurence van Seventer.
    No longer available
    Dim. 122 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #276

    Een antiek Engels naaitafeltje van notenhoutfineer, het deksel versierd met inlegwerk. Enkele compartimentjes binnenin te restaureren. XIXe eeuw.

    Une ancienne table d’ouvrage en placage de noyer anglais, le couvercle décoré de marqueterie. Quelques compartiments à l'intérieur à restaurer. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 45 cm - H. 77 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #13
    T. Fagot

    Een plaquette van geglazuurd aardewerk met een vrouwelijk naakt in reliëf. Gesigneerd.

    Une plaque en faïence émaillée avec un nu féminin en relief. Signée.
    No longer available
    Dim. 44 x 14 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #662

    Een gepolychromeerd houten wandmasker en een deels witgepatineerd beeld.

    Un masque mural en bois polychrome et une statue en partie patinée blanche.
    No longer available
    Dim. (h: 42 & 63 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #124

    Een gepolychromeerd beeld van Maria met slang onder haar voet. Met zilveren kroontje.

    Une statue polychrome de Marie avec un serpent sous le pied. Avec une couronne en argent.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #410

    1 gouden munt van 100 CAD “Olympiade”. Au 22 K. Canada 1976. In etui met certificaat.

    1 pièce d'or de 100 CAD Olympiade . Au 22 K. Canada 1976. En cas avec certificat.
    No longer available
    Dim. (16,84 g)
    Estimate: € 400 / 500
  • #485

    1 gouden munt van 1500 shilingi. “Conservation”. Au 900/1000. Tanzanië, 1974. Recto: Nyerere, Rais wa kwanza in profiel, verso: cheetah.

    1 pièce d'or de 1500 shilingi. Conservation . Au 900/1000. Tanzanie, 1974. Recto: Nyerere, Rais wa kwanza de profil, verso: guépard.
    No longer available
    Dim. (33,43 g)
    Estimate: € 2200 / 2500
  • #426

    Een bronzen hallantaarn met bolle glazen.

    Lanterne de vestibule en bronze aux verres sphériques.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #268

    Een lot Booms glas met vergulde versieringen, bestaande uit een bonbonnière, een klein karafje en een parfumverstuiver. Alledrie gemerkt.

    Lot de verre de Boom avec décorations dorées, composé d'une bonbonnière, d'une petite carafe et d'un atomiseur de parfum. Tous les trois marqués.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More