#426Een bronzen hallantaarn met bolle glazen.
#602Verzilverde kandelaar in de vorm van een Griekse olielamp.
#6Een cakestand en een dienblad met openklapbare pootjes.
#461Een lot Imari-porselein, bestaande uit een grote en een kleine schotel en een balustervaasje.
#123Een suiker-en melkpot en 5 theelepeltjes van geniëlleerd zilver met een decor van landschappen, karavanen en zeilboten. Zonder merken. Egyptisch, medio XXste eeuw.
Un pot à lait et un sucrier et 5 cuillères à café en argent niellé avec un décor de paysages, caravanes et voiliers. Sans marques. Egyptien, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 594 gEstimate: € 150 / 200 -
#180Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en druppelvormige in briolette geslepen turkoois.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne en argent, sertis d'un poids combiné de + - 1,50 ct. Et turquoise taille briolette en forme de larme.No longer availableDim. 27,50 gEstimate: € 750 / 850 -
#167Waffenfabrik BernEen Vetterli grendelgeweer M81. Cal. 10.4 mm.
Une carabine à verrou Vetterli M81. Cal. 10,4 mm.No longer availableDim. l: 132 cmEstimate: € 180 / 240