Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude Engelse verrekijker in lederen tas.
Een oude Engelse verrekijker in lederen tas.

Een oude Engelse verrekijker in lederen tas.

Jumelles anglaises anciennes dans étui en cuir.
Dim. h: 14 cm
SKU: 2306200755.
Auction day: 24 June 2020 19:00
Catalogue #755
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #192

    “Moses en de slang”. Chinese inkt op papier. Draagt een handtekening De Freij d.d. 1786.

    ”Moïse et le serpent”. Encre de Chine sur papier. Porte une signature De Freij. 1786.
    No longer available
    Dim. 50 x 39 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #684

    Een gebeeldhouwd eikenhouten spiegel.

    Un miroir en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 102 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #269
    L. Rousseaux

    “De waarzegster”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1833.

    La diseuse de bonne aventure . Aquarelle sur papier. Signée et datée 1833.
    No longer available
    Dim. 23 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #659

    Een poster met een werk van David Hockney.

    Une affiche avec une œuvre de David Hockney.
    No longer available
    Dim. 69 x 82 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #427
    Royal Boch

    Een beer van wit porselein uit de reeks ‘Fast Affection’ naar ontwerp van Rik Delrue. Onderaan gemerkt.

    Un ours en porcelaine blanche de la série Fast Affection d’après dessin de Rik Delrue. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h:28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #504
    Dordevic Miodrag
    Period: °1936

    “Geometrische compositie”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 31/100.

    Composition géométrique . Sérigraphie. Signée et numérotée 31/100.
    No longer available
    Dim. 94 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #149

    “La Divina Comedia”. Een zeefdruk. Salvador Dali. Draagt handtekening binnen de plaat.

    La Divina Comedia . Sérigraphie. Salvador Dali. Porte la signature dans l'assiette.
    No longer available
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #91

    Een bruingepatineerde bronzen putto.

    Un putto en bronze patiné marron.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #147

    “De kleine violist”. Bronzen beeldje naar Auguste Moreau.

    Le petit violoniste . Statue en bronze d'après Auguste Moreau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #414

    Een Japans kamerscherm in vier panden, versierd met een handgeschilderd decor van kraanvogels in een landschap met pioenen.

    Un paravent japonais à quatre panneaux, décoré de grues peintes à la main dans un paysage de pivoines.
    No longer available
    Dim. (83 x 45 cm ) x4
    Estimate: € 120 / 200
  • #371

    Twee poppen met porseleinen hoofden. De éne volledig gekleed, in de hals gemerkt Welsch, Germany 4, met grijze slaapogen en open mondje (H. 52 cm, op staander. De andere enkel het papier maché lichaam, zonder handen en het porseleinen hoofd, in de hals gemerkt Simon & Halbig, Germany 1059 (H. 52 cm).

    Deux poupées avec des têtes en porcelaine. L'une entièrement habillée, au cou marqué Welsch, Allemagne 4, avec les yeux gris endormis et la bouche ouverte (H. 52 cm, sur pied. L'autre seulement le corps en papier mâché, sans les mains et la tête en porcelaine, dans le cou marqué Simon & Halbig, Allemagne 1059 (H. 52 cm).
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #817

    Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.

    Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.
    No longer available
    Dim. 207 x 121 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More