Other lots in this auction
-
#741
Een grote tinnen schotel met een gegraveerde versiering met wapenschild. Gemonogrammeerd S.G. en met onleesbare keuren.
Un grand plat en étain à décor gravé avec armoiries. Monogrammé S.G. et avec poinçons illisibles.No longer availableDim. Ø 56 cmEstimate: € 50 / 70 -
#303Steiff
Een ‘Classic 1920’ teddybeer van Mohair en katoen met beweegbare poten en hoofd. Nieuwstaat.
Un Classic 1920 ourson en mohair et coton avec pattes et tête mobiles. État neuf.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#52Joseph CoomansPeriod: 1816 - 1889
“Liggend naakt”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 21 januari ‘52.
Nu couché. Une étude au crayon sur papier. Monogrammée et datée du 21 janvier 52.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#510Belarti
Een vintage salontafel op chromen voet met gekleurde aardewerken tegels. Gesigneerd.
Table de salon vintage à piétement chromé et tablette aux carreaux en faïence polychrome. Signée.No longer availableDim. 39 x 109 cmEstimate: € 120 / 180 -
#677
Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.
Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.No longer availableDim. 38,5 x 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#438
Een vaas van Booms glas met goudopleg.
Un vase en verre de Boom avec peinture d'or.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#8
Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.
Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.No longer availableDim. h: 18 - 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#225
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale druppelvormige diamant van ± 1,01 ct. H. VSI. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central en forme de larme de ± 1,01 ct. H. VSI. Et de diamants d'un poids combiné de ± 0,53 ct.No longer availableDim. 4,19 gEstimate: € 2700 / 3000 -
#130
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 550 / 650 -
#259Jozef PosenaerPeriod: 1876-1935
“Portret van een oudere man”. Olieverf op doek. Gesigneerd voor- en achteraan.
Portrait d'un homme âgé . Huile sur toile. Signée recto et verso.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#334
“Putti met guirlandes”. Een ovale sepiaschildering op doek. Einde XIXde eeuw naar barok voorbeeld. Ingelijst.
Putti aux guirlandes . Une peinture sépia ovale sur toile. Fin du XIXe siècle d'après l'exemple baroque. Encadrée.No longer availableDim. 95 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#716
Een kwartrond bibliotheektrapje met vier gevacheteerde treden.
Un escalier de bibliothèque quart-rond avec quatre marches doublées.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 50 / 80