#396Twee scheepskaraffen van kleurloos geslepen glas in verschillende hoogtes.
#47Een lot van twee twee groen glazen flessen en een stolp op houten sokkel.
#552Een gevarieerd lot glaswerk, bestaande uit karaffen en borreltjes, zes grote glazen, een toiletstel, schaaltjes en een vaasje.
Deux vitraux ronds et un rectangulaire. Décor respectivement de nobles, d’un cavalier et d’une allégorie de la géographie.No longer availableEstimate: € 60 / 100
#461Een lamp in de vorm van zittend Chinees figuur met een lantaarn van goud- en zwartgepatineerd gips. Beschadiging achteraan.
#216Een kussenkast van eik, notenhout en ebbenhout. Twee deuren met telkens drie kussens. Imposante kap versierd met drie leeuwenkoppen. Rechte poten. XVIIIde eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne, noyer et ébène. Deux portes avec chaque fois trois coussins. Corniche imposante avec trois têtes de lion. Pieds droits. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 800 / 1200 -
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ±0,50 ct et de rubis pesant ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 650 / 750 -
#201Edouard Paul DelabrierrePeriod: 1829-1912“Lion 1er gibier”. Een groep van groengepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Lion 1er Gibier”. Groupe en bronze à patine verte sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 1600 / 2000 -
#736Een spiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
#325HamiltonEen roestvrij stalen herenhorloge stoffen polsband. Vintage.
#241Een 800 ‰ zilveren aperitiefschaal met vier glazen recipîënten.
#604Een schaalmodel van een Junkers JU52/3m op staander.
Bougeoir d’église en laiton de style baroque. Base triangulaire aux têtes d’angelots. XIXe siècle. Monté à l’électricité.No longer availableDim. H. 76 cmEstimate: € 100 / 150