Similar lots by type
-
#466
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#596
Een paar gesculpteerd houten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met figuratief gobelin decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.
A pair of sculpted wooden armchairs with double claw feet. Upholstered seat with figurative tapestry decor. Louis XIII style. Cross connection at the bottom. -
#696
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs. -
#676Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann. -
#706
Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.
An ebonized display case with stained glass, two bas-relief tiles, and a young gentleman and lady on copper plates. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#526
Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
A solid oak cabinet with sculpted details, lion heads, and ball feet. 2 doors and 2 drawers with a base, converted into a TV cabinet. -
#707
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#701Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
A large wool carpet, marked on the reverse. -
#546Mercator
Een vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design archive cabinet made of teak veneer with a metal frame and drawers inside. From the "Alpha" series by Mercator. -
#675
Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.
A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#646
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray. -
#712
Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table. -
#496
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style. -
#702
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric. -
#606
Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay. -
#536Mercator
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator. -
#713
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors. -
#711VTWonen
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen. -
#276
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs.
Other lots in this auction
-
#301
Een Duitse k98 bajonet. Tweede Wereldoorlog.
A German K98 bayonet. WW2. -
#335
Een lot van 3 smeedijzeren kandelaars waarvan delen met goudkleurige verf.
A set of 3 wrought iron candle holders with parts painted in gold color. -
#372
Een zandstenen tuinvaas.
A sandstone garden vase. -
#396
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figural scenes in the carving. -
#163
Een arreslee in hout, smeedijzer en gecapitoneerd leder. Deels gesculpteerd met hierin Diana, godin van de jacht, met één ontblote borst en gezeten op 2 honden.
A wooden sleigh with wrought iron and upholstered leather. Partly sculpted with Diana, goddess of the hunt, depicted with one bare breast and seated on 2 dogs. -
#107Karl Tutter Hutchenreuter
“3 Putti”. Een wit porseleinen Art Deco beeldje, onderaan gemerkt en gesigneerd. Karl Tutter voor Hutschenreuter.
"3 Putti". A white porcelain Art Deco figurine, marked and signed at the bottom. Karl Tutter for Hutschenreuter. -
#580
Elf langspeelplaten. Vlaamse en Nederlandse vertolkers. Flairck, Er was eens... Vol. I (o.m. Kris de Bruyne), Thijs Van Leer, Focus, Liesbeth List, Liever nog dan ik heb je lief (o.m. Wannes Van de Velde), Patricia Kaas (2x), Della Bosiers, Dimitri Van Toren, Zjef Vanuytsel.
Eleven vinyl records. Flemish and Dutch performers. Flairck, Once upon a time... Vol. I (including Kris de Bruyne), Thijs Van Leer, Focus, Liesbeth List, Rather have you than me (including Wannes Van de Velde), Patricia Kaas (2x), Della Bosiers, Dimitri Van Toren, Zjef Vanuytsel.Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#325
Een beeld in zamak van een adelaar gezeten op een rots. Tevens een zakhorlogehouder. Toegevoegd een goudkleurige zakhorloge met opschrift Sogel quartz.
A zamak sculpture of an eagle perched on a rock, also serving as a pocket watch holder. Included is a gold-colored pocket watch inscribed with Sogel quartz. -
#610
Acht langspeelplaten. The Animals, “Titelloos” (1964). The Beatles, “With the” (UK 1963), “Revolver” (Duitsland 1966). The Doors, “L.A. Woman” (1980?). Jefferson Airplane, “After Bathing at Baxter’s” (U.S. 1967), “Surrealistic Pillow” (U.S. 1967). The Rolling Stones, “Titelloos” (U.K. 1964), “Greatest Hits” (Nederland 1964.
Eight long-playing records. The Animals, "Self titled" (1964). The Beatles, "With the Beatles" (UK 1963), "Revolver" (Germany 1966). The Doors, "L.A. Woman" (1980?). Jefferson Airplane, "After Bathing at Baxter’s" (U.S. 1967), "Surrealistic Pillow" (U.S. 1967). The Rolling Stones, "Self titled" (UK 1964), "Greatest Hits" (Netherlands 1964).Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#288Saint-Marie Faïences de Moustiers
Een Frans aardewerken dekselvaas met dierlijk, figuratief en floraal decor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
A French earthenware covered vase with animal, figurative, and floral decoration. On a wooden base. Marked at the bottom. -
#169Anna Eva Bergman
“Composition”. Een kleurenlitho op papier, buiten de plaat gesigneerd Anna Eva Bergman, genummerd 22/50, uit 1958.
"Composition". A color lithograph on paper, signed outside the plate by Anna Eva Bergman, numbered 22/50, from 1958. -
#74Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991
“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd.
"Flower still life". A painting, oil on canvas, signed and dated at the bottom.