#363Een kleine wereldbol en een hemelbol met sterrenbeelden.
#370Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.
#651Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.
#459Een bowl, een theepot en een kannetje van Derby lusterware.
#764Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“De boogschutter”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
”L’Archer”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#784Pierret“Huisje aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maison près d’un courant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
Un bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 24,38 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#688Een geslepen glazen karaf.
#664J. Roels“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#118YashicaEen lot van vijf vintage camera’s:- Electro 35 in tas.- FX-3 Super.- Minister III in tas.- J met Gossen ‘Color finder’ in lederen tas.- Minister D in lederen tas.
#626Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#850Een rood- en geelkoperen doofpot.
Un pot etouffeur en cuivre rouge et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 20 / 30