Other lots in this auction
-
#571Michel Hereman“Twee post-apocalyptische wezens”. Een groep van aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Deux êtres post-démoniaques”. Un groupe en faïence. Monogramme.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 140 / 160 -
#703Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte de verre polychrome, style Murano.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 55 / 65 -
#673Een tuinstoel in Chinees polychroom porselein, met sokkel.
Une chaise de jardin en porcelaine chinoise polychrome, avec socle.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#512Een japanse houtsnede door Utamaro (? - 1831?). Handtekening: ‘ Utamaro Hitsu’
Une gravure sur bois japonaise par Utamaro (? - 1831). Signature: Utamaro Hitsu.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#212Louis VerboeckhovenTwee marines, aquarel op papier. Beide gesigneerd.
Deux marines, aquarelle sur papier. Tout deux signés.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 750 / 850 -
#576MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50 / 80 -
#215Drie peervormige in briolette geslepen amethisten.
Trois améthystes en forme de poires, taille briolette.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 450 / 550 -
#825Matchbox Series 57; 58; 60; 61 & 63Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes:- Land Rover brandweerwagen.- DAF vrachtwagen met lading stalen peilers.- Vrachtwagen met werfkantoor.- Alvis Stalwart.- Fire crash tender.
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- Land Rover voiture de pompiers.- DAF camion et piliers en fer.- Camion et bureau de chantier.- Alvis Stalwart.- Fire crash tender.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#115Een briljant van 0,60 ct. Color G SI2. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,60 ct Color G SI2. Avec carte d’identité et certificat.No longer availableEstimate: € 1100 / 1300 -
#724Jacques Vander ElstPeriod: 1925 - 1991“Hoevezicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
”Vue sur fermette automnale”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 68 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#328Een vaas gemonteerd als lamp van meerkleurig aardewerk met een vegetatief decor. Onderaan gemerkt. Zuid-Europees.
Un vase en faïence polychrome, décor végétal. Marque sous la base. Europe du Sud.No longer availableDim. h: 78 cm met kapEstimate: € 40 / 50 -
#405Boch La Louvière & Boch Frères KéramisEen aardewerken servies met blauw decor ‘Dordrecht’, bestaande uit 24 grote borden, twaalf kleine borden, 17 diepe borden, een vierdelig theestel met twaalf kopjes en schoteltjes, twee terrines, een sauskom en drie serveerschotels.
Un service en faïence , décor bleu ‘Dordrecht’, comprenant 24 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 17 assiettes creuses, un service à thé en quatre pièces et douze tassas et sous-tasses, deux terrines, une saucière et trois plats de service.No longer availableEstimate: € 120 / 200

