Similar lots by type
-
#146
Een mooi gesculpteerde eikenhouten halmeubel met marmeren blad en drie laden.
Un meuble d'entrée en chêne magnifiquement sculpté avec dessus en marbre et trois tiroirs.No longer availableDim. 148 x 65 x 96 cmEstimate: € 250/400 -
#536
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde à tablette en marbre blanc et décorations en bronze.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120/140 -
#266
Een eikenhouten klapsecretaire. XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 89x83x45cmEstimate: € 80/120 -
#136
Een rijkelljk gesculpteerd eikenhouten eetkamer, bestaande uit een tafel met geparketteerd blad, zes stoelen en twee armstoelen met lederen bekleding, een ééndeurskastje, een groot buffet met drie paneeldeuren onder drie laden en met drie deurtjes in het opzet en een kleiner buffet met twee paneeldeurtjes onder twee laden en met één deurtje in het opzet.
Une salle à manger en chêne richement sculptée, composée d'une table avec plateau en parquet, de six chaises et deux fauteuils gainés de cuir, d'un meuble à une porte, d'un grand buffet à trois portes à panneaux sous trois tiroirs et à trois portes dans le dessin et d'un plus petit Buffet avec deux portes à panneaux en bas, deux tiroirs et avec une porte dans le design.No longer availableDim. 190x212x56cm165x160x51cm180x110cmEstimate: € 350/500 -
#176
Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
Une grande armoire à deux portes en chêne.No longer availableDim. 246x202x75cmEstimate: € 150/250 -
#166
Een gefineerde Hollandse tweedeurskast, versierd met marquetterie van bloemen en siervazen.
Une armoire hollandaise à deux portes en placage, décorée de marqueterie de fleurs et de vases décoratifs.No longer availableDim. 140 x 160 x 60 cmEstimate: € 500/600 -
#216
Een Lodewijk XVI-stoel. Opnieuw bekleed.
Une chaise Louis XVI. Recouverte.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#684Brown & Beres Designs Inc.
Een licht gepatineerd houten bijzettafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table d'appoint en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 60 x 68 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#518
Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 40/50 -
#698
Een eikenhouten eendeurs hangvitrine.
Vitrine à suspendre à une porte en chêne.No longer availableDim. H:91cmEstimate: € 40/60 -
#690
Twee hoekstoelen met gedraaide poten en rieten zit.
Deux chaises d'angle avec pieds tournés et assise en osier.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#226
Een eikenhouten kloostertafel.
Une table de réfectoire en chêne.No longer availableDim. 220 x 85 cmEstimate: € 100/150 -
#206
Mechelse tafel met leeuwenkoppen.
Table de style Renaissance malinoise à têtes de lion.No longer availableDim. 120 x 90 cmEstimate: € 35/40 -
#523
Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35/45 -
#526
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#560Brown & Beres Designs Inc.
Een licht gepatineerd houten salontafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table basse en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 44 x 106 x 106 cmEstimate: € 40/60 -
#516
Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.
Bureau en chêne ouvrant à deux portes aux panneaux et à trois tiroirs centraux. Huit petits tiroirs derrière l’abattant. Base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 82 x 150 x 61 cmEstimate: € 100/120 -
#246
Een reeks van 8 eikenhouten stoelen en twee armstoelen met groen fluwelen bekleding.
Ensemble de 8 chaises en chêne et deux fauteuils recouverts de velours vert.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#156
Een grote notenhouten tweedeurskast.
Une grande armoire à deux portes en noyer.No longer availableDim. 231x165x66cmEstimate: € 120/200 -
#696
Een reeks van zes stoomgebogen en zwartgelakte stoelen met gecanneerde zit en rug. Pools fabricaat.
Suite de six chaises pliées à la vapeur et laquées noires avec assise et dossier cannés. Fabrication polonaise.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 50/80 -
#478
Een vintage designstoel van wit kunststof en leder. Bekleding te vervangen.
Une chaise design vintage en plastique blanc et cuir. Couverture à remplacer.No longer availableDim. Ø: 80 cm h:68 cmEstimate: € 120/180 -
#345
Een zeshoekig gebeeldhouwd theetafeltje.
Une table à thé hexagonale sculptée.No longer availableDim. 18 x 18 x 66 cmEstimate: € 50/80 -
#699
Een notenhouten wandvitrine.
Une vitrine murale en noyer.No longer availableDim. 85 x 42,5 cmEstimate: € 60/80 -
#116
Een gefineerd mahoniehouten divan, versierd met uitgestoken guirlandes. Omstreeks 1900.
Un divan en placage d'acajou, décoré de guirlandes sculptées. Vers 1900.No longer availableDim. 70x105x200cmEstimate: € 150/250
Other lots in this auction
-
#425
Drie houten paarden waarvan één op wielen. Indisch werk.
Trois chevaux en bois dont un sur roues. Travail indien.No longer availableDim. H: 11 - 31 cmEstimate: € 50/60 -
#73Royal Dux
“Herderin met drie schapen”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Bergère avec trois moutons". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 140/180 -
#326
Een grote smeedijzeren kerkkandelaar met Paaskaars uit 1982.
Un grand bougeoir d'église en fer forgé avec cierge de Pâques de 1982.No longer availableDim. h: 120 + 80 cmEstimate: € 80/120 -
#252Daniël Levering
“Bank te park den Brandt te Wilrijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kader stuk.
“Banc au parc den Brandt à Wilrijk”. Huile sur toile. Signée. Cadre en mauvais état.No longer availableDim. 44 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#533
Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.
Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.No longer availableDim. Ø: 48 cm h: 43 cmEstimate: € 100/120 -
#160
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 3,15 gEstimate: € 450/550 -
#632Stefaan Tessely
“De kleine plezante.” Litho Genummerd 8/100. Gedateerd 1990. Gesigneerd.
"Le Petit Agréable." Lithographie numérotée 8/100. Daté 1990. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 25/35 -
#89Fr. Luyckx
“Lichtspel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
Jeu de lumière. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15,5 x 15 cmEstimate: € 100/120 -
#375
Twee ruitvormige Chinees porseleinen schaaltjes met meerkleurige bloemendecors. Het kleinste met kleine randschade.
Deux plats en porcelaine de Chine de forme losange à décors floraux multicolores. Le plus petit avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableDim. 13 x 19 & 18 x 23 cmEstimate: € 120/200 -
#350
Een groot lot fantasiejuwelen: waaronder: parelhalssnoeren, vergulde kettingen, halssnoeren van hout en halssnoeren van halfedelstenen, armbanden en oorbellen en broches.
Un grand lot de bijoux fantaisie : dont : colliers de perles, colliers plaqué or, colliers en bois et pierres semi-précieuses, bracelets et boucles d'oreilles et broches.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#38Val Saint-Lambert
Een set van zes schaaltjes uit de Speciale Vlinderserie. In oorspronkelijk etui. Gemerkt.
Un ensemble de six plats de la série spéciale papillon. Dans l'écrin d'origine. Marqué.No longer availableDim. Ø:9cmEstimate: € 40/50 -
#448
Een antieke koperen Turkse melkkan.
Un ancien pot à lait turc en cuivre.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30/40