Other lots in this auction
-
#618Een paar meerkleurig geglazuurde tuinstoeltjes in de vorm van olifanten.
Une paire de chaises de jardin multicolores en forme d'éléphants.No longer availableDim. H. 43 cm - B. 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#47“Historia Francica” Joannis de Bussieres. Leiden, 1661. In perkamenten band.
Historia Francica Joannis de Bussieres. Leiden, 1661. Couvert en parchemin.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#579Een vaas van kwikglas en smeedijzer.
Un vase en verre au mercure et en fer forgé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65 / 85 -
#440“Koopman”. Een fijn gesculpteerde houten netsuke. XIXe eeuw, gesigneerd.
“Marchand”. Netsuke en bois finement sculpté. XIXe siècle, signé.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 100 / 120 -
#299LuxvalEen vaas en een pique-fleurs van amberkleurig glas. Gemerkt.
Un vase et un pique-fleurs de verre ambré. Marqué.No longer availableDim. h: 18 & 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#110Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,67 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 3,67 ct.No longer availableDim. 8,86 gEstimate: € 2900 / 3200 -
#257Een 18e eeuwse Duitse tinnen kraantjeskan.
Une cruche à robinet en étain allemand du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#117Een lot van drie wijwatervaatjes van brons en messing, waarbij één verzilverd. XVIIIe eeuw of ouder.
Un lot de trois bénitiers en bronze et laiton, dont un plaqué argent. XVIIIe siècle ou plus vieux.No longer availableDim. h: 9 - 20 cmEstimate: € 140 / 160 -
#165Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en onyx.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,25 ct. Et onyx.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#68BMFEen uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, bestaande uit grote en kleine messen, lepels en vorken, visbestek, dessetvorkjes en -lepeltjes, ijslepeltjes, slabestek, serveerlepel, sauslepel en pollepel. In ménagère.
Un ensemble de couverts en métal argenté pour douze personnes, composé de grands et petits couteaux, cuillères et fourchettes, couverts à poisson, fourchettes et cuillères à dessert, cuillères à glace, couverts à salade, cuillère de service , cuillère à sauce et louche. En ménagère.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#488Een beursvormige vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een geisha’s in een tuin.
Un vase bursiforme en porcelaine de Chine à décor multicolore de geisha dans un jardin.No longer availableDim. h: 56,5 cmEstimate: € 220 / 260 -
#228Een lot van zes verschillende wandelstokken. Met gietijzeren houder.
Un lot de six cannes différentes. Avec support en fonte.No longer availableDim. l: 63 - 106 cmEstimate: € 300 / 320




